Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource542 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource542), Fid:2668, Did:0, useCase: 3

Kirovam meli melu galā (+Beresņeva atlūguma teksts)

Jānis Matulis
Jānis Matulis

Bumba ir sprāgusi - Latvijas hokeja izlasei dažas dienas pirms 2018. gada olimpiskā kvalifikācijas turnīra... jauns galvenais treneris. Leonīda Beresņeva vietā - Haralds Vasiļjevs. Kā melots LHF mājas lapā "sakarā ar to, ka Latvijas hokeja izlases galvenais treneris Leonīds Beresņevs personīgu iemeslu dēļ ir uzrakstījis atlūgumu."

Nekādu personīgu iemeslu nav. 23. augustā notika LHF Valdes sēde, kas juridiski joprojām nav lemtspējīga, bet tādi sīkumi Kirovam vienmēr bijuši pie kājas. Kā viņam izdevīgi, tā vasaļi lemj. Šajā Valdes sēdē Beresņevs korekti uzdeva vairākus jautājumus: a) vai Latvijas izlasei būs prēmijas par uzvaru kvalifikācijas turnīrā;
b) vai izlases spēlētājiem ir samaksātas prēmijas par pasaules čempionātu Maskavā.

Neesmu 100% pārliecināts, vai Beresņevs vaicāja arī par savu atalgojumu, taču tāpēc, ka LHF grāmatvede esot atvaļinājumā (!?), arī viņš nesaņem līgumā ar LHF paredzēto algu.

Izdzirdot pirmos jautājumus, Kirovs sācis brēkt, kaut Beresņevs tikai gribējis noskaidrot, kā viņam motivēt komandu. Un tikai loģiski, ka pirms jauna turnīra sākšanās vajadzētu nokārtot vecos rēķinus. Uz ko Kirovs atbildējis, ka viss esot sarunāts ar Latvijas izlases kapteini Maskavas turnīrā Kasparu Daugaviņu. Kā ziņo no drošiem avotiem, Beresņevs savus jautājumus uzdevis korekti, bet Kirovs, kā parasti breēcis, "ka jūs visus interesē tikai nauda" un tādā garā. Un 25. augustā no rīta Raunas ielā iegrāmatots Beresņeva atlūgums...

To, ka Lipmans publiski ir pazemojis gandrīz visus Latvijas izlases galvenos trenerus, gana daudz jau rakstīts, taču pēdējā gada laikā Beresņevs ir mīcīts dubļos uz nebēdu. Kirovs apsola: uzvarēsi U-20 1. divīzijas čempionātā, būsi Latvijas izlases galvenais treneris. Bet sākas tirgošanās: atsakoties maksāt tik, cik bija Beļavskim, kā iemeslu minot - "laikam Beresņevs nobijās." Ko tur nobīties, taču neviens pie pilna prāta esošs treneris neņemtos garantēt palikšanu elites grupā. Sports ir sports, un notikt var viss.

Beresņeva terorizēšana notika arī pasaules čempionātā Maskavā, kur Lipmanam palīdzēja daži ''lietpratēji", pārmetot, ka Beresņevs neesot spēlētājiem iemācījis (!?) iemest bullīšus, ka neprotot izvēlēties pareizos vārtsargus un līdzīgā manierē...

Valdes sēdē pēc čempionāta Beresņevs praktiski tika atlaists, Kirovam vēstot, ka būs jauns treneris. Jo Valdes uzdevums (10. vieta) taču nav izpildīts. Manipulēšana ir (bija?) vēl viens no Lipmana trumpjiem. Kad izdevīgi, tiek piesaukti Valdes lēmumi - sak, es jau neko, bet, redz, Valde tā lēma.
Tiešām nespēju iedomāties, kā var justies valsts izlases (!) galvenais treneris pirms četrgades galvenā turnīra šādā neuzticības un melu gaisotnē. Pēc 23. augusta Valdes sēdes Beresņevam tas viss bija apnicis.

Pielikumā Beresņeva iesniegums.

  +2 [+] [-]

, 2016-08-28 12:35, pirms 8 gadiem
Protams, ka personīgi iemesli, jo strādā, kur maksā algu.

  +3 [+] [-]

, 2016-08-28 12:40, pirms 8 gadiem
Lai veicās ar turpmākiem treneru meklējumiem, Kirov!

  +4 [+] [-]

, 2016-08-28 12:45, pirms 8 gadiem
Bardaka autors neviens cits,ka Kirovs Lipmans.

  +1 [+] [-]

, 2016-08-28 12:50, pirms 8 gadiem
Kirovs nedrīgst kļūdīties! To mēs redzēsim pēc nedēļas 4. septembrī.
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

  +2 [+] [-]

, 2016-08-28 13:49, pirms 8 gadiem
Lipmans vērpj intrigas, bet citi ir tie sliktie un alkatīgie. Nav jau pirmā reize.

  +4 [+] [-]

, 2016-08-28 14:40, pirms 8 gadiem
Hahaha! Kirov, federācijā ir "žurka"! Kurš gan nopludināja šo atlūgumu!
Tavam astoņkājim kājās iemetusies gangrēna. Drīz būs hana arī rumpim :-)

  +2 [+] [-]

, 2016-08-28 15:01, pirms 8 gadiem
Nekas cits neatliek, kā gaidīt LHF un LFF vadības labprātīgu aiziešanu.

     [+] [-]

, 2016-08-28 15:34, pirms 8 gadiem
Man jau liekas, ka problēma ir pat nevis bardakā kā tādā, bet idejā, ka Latvijas hokejs ir tur kur tas ir un LHF strādājošajiem (kā organizācijai kopumā, ne katram atsevīsķi) nav ne mazākās intereses sisties, lai kaut ko mainītu, jo visi labi saprot, ka neko mainīt jau neizdosies.

Savukārt Kirovs, labi saprotot, ka Latvijas izlases griesti ir 1/4fināls, ko var sasniegt pie MEGASAKRITĪBĀM, vienkārši negrib tērēt vairāk, jo... tāpat jau no tā, ka būs krutāks vai mazāk kruts treneris nekas jau nemainīsies.

Protams, brīžiem jau izskatās tas viss stulbi, bet ir tā kā ir un neviens no adekvāti-reāli iespējamajiem variantiem kaut kādām izmaiņām īsti situāciju atrisināt nevar.

  -3 [+] [-]

, 2016-08-28 15:40, pirms 8 gadiem
Lai nu kurš tagad tēlotu apvainoto, bet Beresņevam vajadzētu stipri paklusēt, jo lai nu kurš, bet viņš ļoti labi zināja ar kādu personību viņš parakstīja līgumu par darbu ar LV hokeja izlasi.

  +3 [+] [-]

, 2016-08-28 17:17, pirms 8 gadiem
Alens rakstīja: Hahaha! Kirov, federācijā ir "žurka"! Kurš gan nopludināja šo atlūgumu!
Tavam astoņkājim kājās iemetusies gangrēna. Drīz būs hana arī rumpim :-)
Tak jebkurā kancelejā var paprasīt ienākošā dokumenta kopiju ar zīmogu par saņemšanu. Gan jau Beresņevs pats Jānim iedeva to dokumentu.
restorāni Rīgā - saņem atlaides