Layout: current: getMobLayoutSmall (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getMobLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:2669, Did:0, useCase: 0

1

Video: Pareizais viedoklis: zeme MazDārziņu ierīkošanai Daugavas krastā paliks dārgāka

Piedāvājam noslēdzošo Jāņa Matuļa un Jāņa Celmiņa diskusiju par pasaules hokeja čempionātu, kurā mūsu izlase izcīnīja 13.vietu. Vīri diskutē par izlases parādīto sniegumu, Beļavski kā izlases galveno treneri, zemes cenām Daugavas krastā, bet sarunas beigās abiem pievienojas trešais viesis… Kurš? Video garums: 18 minūtes.
4

Video: Pareizais viedoklis: Sievietes nevar laist uz ledus. Olga, paldies tev!

"Vienos vārtos" komanda turpina baudīt pasaules hokeja batālijas Čehijas galvaspilsētā Prāgā un paust "pareizo viedokli". Šodien Jānis Matulis un Jānis Celmiņš spriež par Latvijas izlases sniegumu mačos ar Vāciju un Austriju. Tā nu sanācis, ka kārtējā tikšanās ar vīriem jau otro reizi notiek pēc mūsu izlases uzvaras, šoreiz pār Austriju. Šoreiz par disciplīnu, sievietēm uz ledus, izredzēm pret Franciju... Video garums: 14 minūtes.
3

Video: Pareizais viedoklis: Masaļska bārdā utu nav…

"Vienos vārtos" komanda turpina baudīt pasaules hokeja batālijas Čehijas galvaspilsētā Prāgā un paust „pareizo viedokli”. Šodien Jānis Matulis un Jānis Celmiņš spriež par Latvijas izlases līdzšinējo sniegumu turnīrā, analizē spēlētāju individuālo sniegumu, Beļavska darbu un komandas maiņu virknējumus, kā arī ieskicē Latvijas izlases izredzes uzspēlēt ceturtdaļfinālā. Video garums: 24 minūtes.
4

Video: Pareizais viedoklis: Matulis iesaka Spruktam pārdot sliekas

„Vienos vārtos” komanda jau piekto gadu pasaules čempionātu apmeklē pilnā sastāvā. Jānis Matulis un Jānis Celmiņš pēc divām Latvijas izlases spēlēm pauda "pareizo viedokli" par mūsējo sniegumu, kā arī nedaudz ieskicēja, kas notiks čempionāta turpinājumā. Vai Jānim Spruktam tiešām būtu jāpārdod savs slieku bizness? Video garums: 17 minūtes
3

Video: Aizkulises: prognožu spēlīte ekspertu studijā, joki, "aizzāģēts" krēsls‏…

Rīgas „Dinamo” spēles TV ekrānos vēro daudzi, novērtējot arī studijas ekspertu Armanda Pučes un Oļega Sorokina darbu pārtraukumos, taču mēs ieskatījāmies nedaudz dziļāk, lai skaidrotu, kas paliek nepamanīts TV skatītājiem. Atklājām daudz interesanta: tā nu sanāca, ka no krēsla tovakar krita Armands Puče, abi eksperti plēsa jokus, kā arī izspēlēja šosezon plašu popularitāti guvušo prognožu "spēlīti"…Video garums: 9 minūtes.
4

Video: Aizkulises: Matulis apmeklē "Dinamo" maču un ķircina kolēģus

Hokeja spēļu apmeklējumi ir Jāņa Matuļa ikdiena. Šoreiz hokeja apskatnieks ļauj ieskatīties aizkulisēs, kas ierasti ierindas sporta draugiem paliek neredzētas. Matulis izrāda žurnālista darba ikdienu, kā arī iepazīstina ar daļu saviem kolēģiem, uzdodot viņiem āķīgus jautājumus. Video garums: 17 minūtes.
6

Video: Kaspara Kambalas atgriešanās LBL: emocijas un pārpildītas tribīnes

1. oktobra vakarā Mārupes Sporta centrā risinājās īpašs Aldaris Latvijas Basketbola līgas mačs, kurā „Barons Kvartāls” uzņēma „Latvijas Universitāti”. Ierasti šāds mačs nebūtu nekas īpašs, taču šovakar LBL pēc 19 gadu pārtraukuma atgriezās viens no pēdējo gadu Latvijas labākajiem basketbolistiem Kaspars Kambala – pretrunīga personība. Piedāvājam plašāku video par šo vēsturisko spēli. Video garums: 10 minūtesBezmaksas video izgriezums pieejams šeit: Kambala atgriežas: "Pateici saviem čomiem, lai...
1

Video: Aizkulises: hokeja tiesnešu darba nemanāmā daļa

Hokeja spēles laikā skatītāju acis ir pievērstas laukumam, kur risinās pats galvenais – spēle. Tikmēr aiz laukuma apmalēm ne mazāk svarīgu darbu veic video tiesneši, sekretariāta galdiņa personāls, kā arī statistiķi. Kāda spēle ir viņu acīm, lūkoja noskaidrot Jānis Matulis. Video garums: 18 minūtes.
1

Video: Sorokins prognozē "Dinamo" uzvaru skaitu, veiksmes un neveiksmes

Hokeja eksperts Oļegs Sorokins šoreiz prognozē Rīgas "Dinamo" veikumu septembra mēnesī un sezonā kopumā. Kuram no spēlētājiem individuāli veiksies vislabāk, kuram sezonas starts būs grūtāks, vai Georgijs Pujacs ir īstais "Dinamo" kapteinis? Video garums: 6 minūtes un 31 sekunde
4

Video: V.Valters komentē "slaveno atspēlēšanos": PSRS – Dienvidslāvija

Piedāvājam 1986. gada Pasaules kausa izcīņas pusfināla spēles pilnu ierakstu. Šajā spēlē PSRS komanda ar Valdi Valteru sastāvā mača galotnē piedzīvoja neticamu atspēlēšanos pret Dienvidslāvijas izlasi, nodrošinot vietu finālā. Maču komentē: Valdis Valters un Jānis Celmiņš. Video garums: 1 stunda un 42 minūtes.