Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:1672, Did:0, useCase: 0

Vēsture, statistika

Kārlis Evertovskis
Kārlis Evertovskis

"Rīgas kausu" ieguvēji (2006.-2011.g.; izņemot 2008.g.).
Rīgas starptautisko sacensību un "Rīgas kausu" rezultāti no 1996. gada līdz 2011. gadam.
Statistiku sagatavoja Andris Staģis.

"Rīgas kausu" ieguvēji (2006.-2014.g.; izņemot 2008.g.)

Kausus izcīnījuši 41 vieglatlēts (16 no Latvijas)

ReizesSportistsValstsDisciplīna un gads
3 xVadims VASIĻEVSKISLATšķēps’06; šķēps’07; šķēps’11
Madara PALAMEIKALATšķēps’10; šķēps’12;šķēps’14
2 xAustra DAGELĪTELTU100 m’06; 200 m’06
Jānis LEITISLATtāllēkšana’09; tāllēkšana’10
Ieva ZUNDALAT400 m/b’09; 400 m/b’10
Ritis SAKALAUSKSLTU100 m’10; 100 m’12
Māris URTĀNSLATlode’11: lode’12
Aiga GRABUSTELATtāllēkšana’09; tāllēkšana’14
1 xKonstantīns VASJUKOVSUKR100 m’06
Garets VARBARTONSGBR400 m’06
Valērijs VASIĻJEVSUKRtāllēkšana’06
Inga KOŽARENOKALATšķēps’06
Dmitrijs GLUŠČENKOUKR100 m’07
Dmitrijs JURKEVIČSLAT800 m’07
Džeims BEKFORDSJAMtāllēkšana’07
Gražina PROKOPEKAPOL400 m’07
Ludmila BLONSKAUKRtāllēkšana’07
Marija JAKOVENKORUSšķēps’07
Endrjū HINDSBAR100 m’09
Ainārs KOVALSLATšķēps’09
Osleidisa MENENDESACUBšķēps’09
Kārlis ALAINISLATšķēps’10
Lauma GRĪVALATtāllēkšana’10
Elvijs MISĀNSLAT100 m’11
Mareks ĀRENTSLATkārtslēkšana’11
Dariuss AUCINALTUtāllēkšana’11
Olga BALAJEVARUStāllēkšana’11
Līna MŪZELATšķēps’11
Kims AMBSSWEšķēps’12
Katsiarina POPLAUSKAJABLR100 m/b’12
Anna NAZAROVARUStāllēkšana’12
Ivans ŠABLUJEVSRUS400 m/b’13
Luks KATTSGBRkārtslēkšana’13
Romans AVRAMENKOUKRšķēpa mešana’13
Kleo Van BURENAUSA200 m’13
Sviatlana KUZELIČABLR3000 m/kav.’13
Sinta OZOLIŅA-KOVALALATšķēpa mešana’13
Patriks DobeksPOL400 m/b’14
Tomass StaneksCZElodes grūšana’14
Lukašs GžeščuksPOLšķēpa mešana’14
Gunta Latiševa-ČudareLAT400 m’14

Iepriekšējo gadu rezultāti

"Rīgas kausi 2014"

- Rezultāti 2014

"Rīgas kausi 2013"

- Rezultāti 2013

"Rīgas kausi 2012"

- Rezultāti 2012

"Rīgas kausi 2011"

Vīrieši

DisciplīnaSportists (valsts)Rezultāts
100 m (K)Elvijs Misāns (LAT)10.37
200 mAleksandrs Liņņiks (BLR)21.07
800 mOleksandrs Borisjuks (UKR)1:50.14
3000 mAbera Čane Lemo (ETH)8:13.66
10000 m soļošanaArnis Rumbenieks (LAT)42:48.53
AugstlēkšanaRaividas Stanis (LTU)2.22 m
Kārtslēkšana (K)Mareks Ārents (LAT)5.30 m
Tāllēkšana (K)Darius Aucina (LTU)7.84 m
Lodes grūšana (K)Māris Urtāns (LAT)20.33 m
Šķēpa mešana (K)Vadims Vasiļevskis (LAT)85.12 m

Sievietes

DisciplīnaSportiste (valsts)Rezultāts
100 mJekaterina Čekele (LAT)11.98
200 mMarlēna Reimane (LAT)24.73
800 mEgle Balčiunaite (LTU)2:03.00
10000 m soļošanaAnita Kažemāka (LAT)46:25.87
AugstlēkšanaNatālija Čakova (LAT)1.81 m
Tāllēkšana (K)Olga Balajeva (RUS)6.47 m
Šķēpa mešana (K)Līna Mūze (LAT)60.64 m

"Rīgas kausi 2010"

Vīrieši

DisciplīnaSportists (valsts)Rezultāts
100 m (K)Vitas Sakalausks (LTU)10.38
200 mDmitro Ostrovskis (UKR)21.00
800 mOleksanders Osmolovičs (UKR)1:50.40
3000 mMareks Florošeks (LAT)8:14.46
AugstlēkšanaEduards Maļčenko (RUS)2.25 m
KārtslēkšanaIvans Gertleins (RUS)5.10 m
Tāllēkšana (K) Jānis Leitis (LAT) 7.66 m
Šķēpa mešana (K)Kārlis Alainis (LAT)75.72 m

Sievietes

DisciplīnaSportiste (valsts)Rezultāts
100 mLīna Grinčikaite (LTU)11.55
200 mLīna Grinčikaite (LTU)23.54
800 mEgle Balčiunaite (LTU)2:02.72
400 m/b (K)Ieva Zunda (LAT)55.94
AugstlēkšanaNatālija Čakova (LAT)1.81 m
Tāllēkšana (K)Lauma Grīva (LAT)6.38 m
TrīssoļlēkšanaNatālija Vjatkina (BLR)13.80 m
Šķēpa mešana (K)Madara Palameika (LAT)59.78 m

"Rīgas kausi 2009"

Vīrieši

DisciplīnaSportists (valsts)Rezultāts
100 m (K)Endrjū Hinds (BAR)10.36w
200 mDaniels Šneltings (GER)20.70w
800 mDmitrijs Jurkevičs (LAT) 1:49.39
400 m/bĀrne Nirks (EST)52.81
AugstlēkšanaTrevors Berijs (BAH)2.25 m
KārtslēkšanaMareks Ārents (LAT) 5.00 m
Tāllēkšana (K)Jānis Leitis (LAT) 7.58w m
Lodes grūšanaMāris Urtāns (LAT) 20.22 m
Šķēpa mešana (K)Ainārs Kovals (LAT) 79.25 m

Sievietes

DisciplīnaSportiste (valsts)Rezultāts
100 mOlga Zaiceva (RUS)11.56w
200 mOlga Zaiceva (RUS)22.92w
100 m/bAiga Grabuste (LAT) 14.71
400 m/b (K)Ieva Zunda (LAT) 56.82
AugstlēkšanaVita Palamara (UKR)1.83 m
Tāllēkšana (K)Aiga Grabuste (LAT) 6.42 m
Šķēpa mešana (K)Osleidisa Menendesa (CUB)60.25 m

"Rīgas kausi 2008"

Vīrieši

DisciplīnaSportists (valsts)Rezultāts
100 mAzizs Zakari (GHA)10.22
200 mDaniels Šneltings (GER)20.80
800 mVitālijs Kozlovs (LTU)1:53.78
400 m/bLarons Bennets (USA)49.73
TāllēkšanaMarcins Stražaks (POL)7.90 m
Lodes grūšanaTāvi Pētre (EST)18.94 m
Vesera mešanaSimons Ciolkovskis (POL)77.37 m
Šķēpa mešanaVadims Vasiļevskis (LAT) 84.90 m

Sievietes

DisciplīnaSportiste (valsts)Rezultāts
100 mStefānija Djursta (USA)11.52
200 mAnjika Onoura (GBR)23.44
400 mKaliese Spensere (JAM)51.93
800 mTatjana Petļuka (UKR)2:08.77
TāllēkšanaKsenija Balta (EST)6.76w m
Šķēpa mešanaSinta Ozoliņa (LAT) 56.09 m

"Rīgas kausi 2007"

Vīrieši

DisciplīnaSportists (valsts)Rezultāts
100 m(K)Dmitro Gluščenko (UKR)10.53
200 mDmitro Gluščenko (UKR)20.93
400 mOleksijs Rahovskis (UKR)46.64
800 m(K)Dmitrijs Jurkevičs (LAT) 1:47.64
400 m/bTomass Kortbeks (NED)51.10
3000 m/kv.Valērijs Žolnerovičs (LAT) 8:56.73
AugstlēkšanaFilipo Kampioli (ITA)2.24 m
Tāllēkšana (K)Džeims Bekfords (JAM)7.84 m
Lodes grūšanaTomašs Majevskis (POL)19.99 m
Šķēpa mešana (K)Vadims Vasiļevskis (LAT) 85.15 m

Sievietes

DisciplīnaSportiste (valsts)Rezultāts
100 mLīna Grinčikaite (LTU)11.59
200 mLīna Grinčikaite (LTU)23.45
400 m (K)Gražina Prokopeka (POL)53.04
800 mNatālija Hruščeļova (RUS)2:03.40
100 m/bLudmila Blonska (UKR)13.60
3000 m/kav.Natālija Izmodenova (RUS)9:57.47
Tāllēkšana (K)Ludmila Blonska (UKR)6.61w m
Šķēpa mešana (K)Marija Jakovenko (RUS)59.54 m

"Rīgas kausi 2006"

Vīrieši

DisciplīnaSportists (valsts)Rezultāts
100 m (K)Konstantīns Vasjukovs (UKR)10.38
200 mJohans Vismans (SWE)20.77
400 m (K)Garets Varbartons (GBR)47.12
1500 mAdams Boudens (GBR)3:44.83
400 m/bDeivids Grīns (GBR)50.92
AugstlēkšanaRoberts Mitčels (GBR)2.15 m
Tāllēkšana (K)Valērijs Vasiļjevs (UKR)7.93 m
Šķēpa mešana (K)Vadims Vasiļevskis (LAT) 90.53 m

Sievietes

DisciplīnaSportiste (valsts)Rezultāts
100 m (K)Audra Dagelīte (LTU)11.67
200 m (K)Audra Dagelīte (LTU)24.34
1500 mReičela Ogdena (GBR)4:19.88
100 m/bMirjama Līmaska (EST)13.32 un 13.26
3000 m/kav.Kristīne Johansone (SWE)9:53.05
TāllēkšanaTreiša Smita (JAM)6.49w m
Šķēpa mešana (K)Inga Kožarenoka (LAT) 57.15 m

"Rīga '2005"

Vīrieši

DisciplīnaSportists (valsts)Rezultāts
100 mMarks Findlejs (TRI)10.7
200 mDmitro Gluščenko (UKR)20.79
400 mMarks Le Grānžs (RSA)46.67
800 mDmitrijs Jurkevičs (LAT) 1:52.89
110 m/bSergejs Demidjuks (UKR)13.51w
400 m/bMetjū Duglass (GBR)50.66
AugstlēkšanaArtjoms Zaicevs (BLR)2.20 m
TāllēkšanaTommi Evila (FIN)7.78 m
Šķēpa mešanaĒriks Rags (LAT) 82.35 m

Sievietes

DisciplīnaSportiste (valsts)Rezultāts
100 mLīna Grinčikaite (LTU)11.92
200 mAudra Dagelīte (LTU)24.21
400 mAntoņina Jefremova (UKR)51.74
800 mMarina Saharova (EST)2:07.21
400 m/bIeva Zunda (LAT) 57.27
AugstlēkšanaViktorija Žemaitīte (LTU)1.84 m
TāllēkšanaIneta Radēviča (LAT) 6.49 m
Šķēpa mešanaRita Ramanauskaite (LTU)55.15 m

"Rīga '2004"

Vīrieši

DisciplīnaSportists (valsts)Rezultāts
100 mArgo Goldbergs (EST)10.69
200 mJohans Engbergs (SWE)21.52
400 mMartins Hajdu (SWE)47.81
800 mFridrihs Karlsons (SWE)1:52.53
400 m/bEdvīns Krūms (LAT) 52.05
AugstlēkšanaKristians Nordstets (SWE)2.10 m
TāllēkšanaTomas Bardausks (LTU)7.43 m
Šķēpa mešanaVadims Vasiļevskis (LAT) 81.15 m
10000 m soļošanaIļja Markovs (RUS)39:13.60

Sievietes

DisciplīnaSportiste (valsts)Rezultāts
100 mLīna Grinčikaite (LTU)12.02
200 mEdita Lingite (LTU)24.60
400 mJurateKurdikaite (LTU)55.86
800 mAnna Anfinogentova (LAT) 2:05.76
3000 mInna Poluškina (LAT) 9:12.57
400 m/bIeva Zunda (LAT) 57.24
AugstlēkšanaNatālija Čakova (LAT) 1.78 m
TāllēkšanaValentīna Gotovska (LAT) 6.52 m
Šķēpa mešanaRita Ramanauskaite (LTU)57.84 m

"Rīga '2003"

Vīrieši

DisciplīnaSportists (valsts)Rezultāts
100 mKristians Malkolms (GBR)10.22
200 mKristians Malkolms (GBR)20.78
400 mAivens Tomass (GBR)46.12
800 mMindaugs Narbutas (LTU)1:48.80
110 m/bRoberts Ņūtons (GBR)13.79
400 m/bMetjū Eliass (GBR)50.67
TāllēkšanaVitauts Seļukas (LTU)7.65 m
Lodes grūšanaMāris Urtāns (LAT) 18.20 m
Šķēpa mešanaVoldemārs Lūsis (LAT) 84.19 m

Sievietes

DisciplīnaSportiste (valsts)Rezultāts
100 mDžeraldīna Pilleja (RSA)11.43
200 mHeide Seijerlinga (RSA)23.10
400 mDžoanna Kadihija (IRL)53.21
800 mTamsina Lūisa (AUS)2:02.30
100 m/bReičela Kinga (GBR)13.21
400 m/bIeva Zunda (LAT) 56.72
AugstlēkšanaAnne Gerda Eielanda (NOR)1.92 m
TāllēkšanaLīga Kļaviņa (LAT) 6.37w m
Šķēpa mešanaIndra Jakubaitīte (LTU)56.73 m

"Rīga '2002"

Vīrieši

DisciplīnaSportists (valsts)Rezultāts
100 mKriss Lamberts (GBR)10.30w
200 mKriss Lamberts (GBR)20.48w
400 mPols Makkī (IRL)46.03
800 mGžegožs Kžošeks (POL)1:49.91
400 m/bStīvs Suretijs (GBR)50.5
AugstlēkšanaAleksejs Lioļins (BLR)2.10 m
TāllēkšanaNātans Morgans (GBR)8.17w m (8.06 m)
Lodes grūšanaLešeks Sļiva (POL)19.03 m
Šķēpa mešanaVadims Vasiļevskis (LAT) 79.04 m
10000 m soļošanaRoberts Koržeņevskis (POL)38:26.53

Sievietes

DisciplīnaSportiste (valsts)Rezultāts
100 mEmīlija Mahere (IRL)11.97
200 mEmīlija Mahere (IRL)24.13
400 mAntoņina Jefremova (UKR)52.24
800 mOksana Zbrožeka (RUS)2:03.52
100 m/bDžūlija Prata (GBR)13.29
400 m/bKetija Džonsa (GBR)58.49
TāllēkšanaValentīna Gotovska (LAT) 6.65w m
Šķēpa mešanaHaļina Kahava (BLR)59.40 m

"Rīga '2001"

Vīrieši

DisciplīnaSportists (valsts)Rezultāts
100 mPols Brīzels (IRL)10.85
200 mPols Brīzels (IRL)21.12
400 mDmitrijs Milkevičs (LAT) 46.85
800 mEvalds Martinka (LTU)1:51.16
400 m/bČārlzs Robertsons (GBR)51.84
TāllēkšanaAndrejs Tolstiks (LAT) 7.46w m
Šķēpa mešanaVoldemārs Lūsis (LAT) 81.86 m

Sievietes

DisciplīnaSportiste (valsts)Rezultāts
100 mEmīlija Mahere (IRL)11.83
200 mČiara Štīhija (IRL)24.35
400 mLī Makkonela (GBR)53.04
800 mRasa Drazdauskaite (LTU)2:05.96
AugstlēkšanaDeirdre Raijena (IRL)1.81 m
TāllēkšanaRuta Irvinga (GBR)6.33 m
Šķēpa mešanaIndre Jakubaitīte (LTU)52.19 m

"Rīga '2000"

Vīrieši

DisciplīnaSportists (valsts)Rezultāts
100 mMetjū Kvinns (RSA)10.59
200 mPols Brīzels (IRL)20.83
400 mRičards Nouls (GBR)46.16
800 mDmitrijs Bogdanovs (RUS)1:47.55
110 m/bStaņislavs Olijars (LAT) 13.28
400 m/bEntonijs Borsumato (GBR)50.17
AugstlēkšanaAleksejs Lioļins (BLR)2.30 m
TāllēkšanaDarens Ričijs (GBR)7.68 m
Šķēpa mešanaĒriks Rags (LAT) 81.52 m

Sievietes

DisciplīnaSportiste (valsts)Rezultāts
100 mMarina Kislova (RUS)11.54
200 mHeide Seijerlinga (RSA)23.26
400 mJekaterina Kuļikova (RUS)52.18
800 mOlga Karhaļeva (BLR)2:03.96
100 m/bSrijani Kulavansa (SRL)13.29
400 m/bKerija Madoka (GBR)55.70
AugstlēkšanaNele Žilinskiene (LTU)1.90 m
TāllēkšanaDžeida Džonsone (GBR)6.35 m
Šķēpa mešanaOksana Veļičko (BLR)55.82 m

"Rīga '99"

Vīrieši

DisciplīnaSportists (valsts)Rezultāts
100 mMarkuss Adams (GBR)10.48
200 mDougs Tērners (GBR)20.57
400 mJonas Motejuns (LTU)46.23
800 mKērtis Robbs (GBR)1:45.51
110 m/bStaņislavs Olijars (LAT) 13.43
400 m/bŠunji Karube (JPN)49.81
TāllēkšanaSiarans Makdonahs (IRL)7.88 m
Šķēpa mešanaVoldemārs Lūsis (LAT) 80.08 m

Sievietes

DisciplīnaSportiste (valsts)Rezultāts
100 mNova Perisa- Nībona (AUS)11.38w
200 mJeļena Savilova (LAT) 24.16
400 mHeide Seijerlinga (RSA)52.43
800 mTaņa Bleika (GBR)2:02.37
100 m/bKlova Kurta (GBR)13.40
400 m/bDženija Metjūza (GBR)58.81
AugstlēkšanaLīga Kļaviņa (LAT) 1.85 m
TāllēkšanaDžoanna Vaisa (GBR)6.56 m
TrīssoļlēkšanaGundega Sproģe (LAT) 14.31 m

"Rīga '97"

Vīrieši

DisciplīnaSportists (valsts)Rezultāts
100 mSergejs Inšakovs (LAT) 10.43
200 mSergejs Inšakovs (LAT) 20.83
400 mAivens Tomass (GBR)45.48
800 mVebjorns Rodāls (NOR)1:45.53
110 m/bGuntis Peders (LAT) 13.51
400 m/bSergejs Podrezs (RUS)50.86
AugstlēkšanaVjačeslavs Voroņins (RUS)2.21 m
TrīssoļlēkšanaDžonatans Edvards (GBR)17.21 m
Lodes grūšanaKjells Ove Haugs (NOR)18.91 m
Šķēpa mešanaStīvs Beklijs (GBR)89.02 m

Sievietes

DisciplīnaSportiste (valsts)Rezultāts
100 mSimona Džekobsa (GBR)11.46
200 mSimona Džekobsa (GBR)23.25w
400 mJekaterina Kuļikova (RUS)51.59
800 mLarisa Mihailova (RUS)2:05.74
100 m/bKertu Tītso (EST)13.57
400 m/bTia Ēskivi (EST)57.25
TāllēkšanaValentīna Gotovska (LAT) 6.67 m
TrīssoļlēkšanaAšja Hansena (GBR)14.49 m

"Rīga '96"

Vīrieši

DisciplīnaSportists (valsts)Rezultāts
100 mMaikls Rosvess (GBR)10.32w
200 mSergejs Inšakovs (LAT) 20.82
400 mInguns Svikliņš (LAT) 46.66
800 mKērtis Robbs (GBR)1:47.75
110 m/bTonijs Džarets (GBR)13.0w
400 m/bLevlins Herberts (RSA)50.19
AugstlēkšanaMarks Mandijs (IRL)2.24 m
TāllēkšanaAndris Strīķis (LAT) 7.74w
TrīssoļlēkšanaMāris Bružiks (LAT) 17.31 m
Šķēpa mešanaJurijs Ribins (RUS)79.22 m

Sievietes

DisciplīnaSportiste (valsts)Rezultāts
100 mKarina Solbakena (NOR)11.73w
200 mLana Jēkabsone (LAT) 23.53
400 mJekaterina Kuļikova (RUS)51.49
800 mIrina Krakovjaka (LTU)2:05.45
100 m/bSvetlana Lauhova (RUS)13.13w
400 m/bLana Jēkabsone (LAT) 56.57
KārtslēkšanaJeļena Beļakova (RUS)3.85 m
TrīssoļlēkšanaJeļena Blaževiča (LAT) 14.41w
Šķēpa mešanaAļina Serdjuka (BLR)58.68 m