Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:925, Did:0, useCase: 3

papildināts Latvijas čempionāts daudzcīņās

LVS
LVS

Latvijas čempionāts daudzcīņās
Jāņa Daliņa stadions

13. un 14. jūnijā Valmierā norisināsies Latvijas čempionāts daudzcīņās. Piedāvājam iepazīties ar pieteikto dalībnieku sarakstu.

Saraksts - pielikumā.

Papildināts - programma (pielikumā).

     [+] [-]

, 2014-06-12 10:46, pirms 11 gadiem
Kāds var pateikt, kāpēc U-16 (nevis U-14, kā protokolā) zēniem ir deviņcīņa(!)? Ziemā šie puiši taisa pieccīņu, pagajušogad vasarā gāja cauri astoņcīņai. Nāca klāt kārtslēkšana. Tādā veidā cenšas piesaistīt vairāk jauniešu šai visnotaļ grūtajai, bet interesantai disciplīnai, kas no funkcionālo spēju un tehnisko prasmju attīstošā aspekta ir ideāls ieguldījums jaunieša vispārējā fiziskajā attīstībā? Es neesmu pret to, lai zēni lec ar kārti, esmu par to, lai neveidotos aiza starp "neko" C grupā un "pēkšņo" deviņcīņu B grupā. Vai ir pareizi arī tām pašām meitenēm iziet cauri visai septiņcīņai. Ir jāsaprot, ka jaunatne šajā vecumā lielākoties ir gan psiholoģiski, gan fiziski tramīga. Daudzcīņa nav no vieglajām vieglatlētikas disciplīnām. Jā, lai jaunieši attīstās vispārēji, bet vai vajag uzreiz visu un tagad?!

  +2 [+] [-]

, 2014-06-12 18:48, pirms 11 gadiem
Pilnīgi pareizs lēmums, ka B grupā ir kārtslēkšana daudzcīņā - jo ātrāk sāks apgūt šo disciplīnu jo labāk. Arī C grupā ir jāveic daudzcīņa - varētu būt četrcīņa meitenēm - 80 m/b, a/l; š/m un 600 m; Puišiem pieccīņa - 80 m/b; a/l; š/m; k/l un 600m. Bez šīm tehniskajām disciplīnām un vidējās distances nav iespējams izveidot perspektīvu daudzcīņnieku. Paskatieties Baltija mačus, kur mūsējie visās disciplīnās izņemot k/l ir labā līmenī, kaut gan mums ir ļoti labi k/l treneri. Jāaizliedz līdz A grupai lekt trīssoli sacensībās, līdz A grupai ir jāskrien zemās barjeras ar mazākām starpām un garais sprints līdz 300m arī ar barjerām. Nav jēga skriet 100 metrus C grupā ir jāskrien 60 vai 80 m un lekt tāllēkšanu no atspēriena dēlīša,, sevišķi jau no 3 m dēlīša, kā tas bija šogad Rīgā un kur daži labi dabūja tādas bailes un traumu uz visu mūžu. Latvijas čempionātā C grupai ir jāveic atlases sacensības gan ziemā, gan vasarā.
somati86 rakstīja: Kāds var pateikt, kāpēc U-16 (nevis U-14, kā protokolā) zēniem ir deviņcīņa(!)? Ziemā šie puiši taisa pieccīņu, pagajušogad vasarā gāja cauri astoņcīņai. Nāca klāt kārtslēkšana. Tādā veidā cenšas piesaistīt vairāk jauniešu šai visnotaļ grūtajai, bet interesantai disciplīnai, kas no funkcionālo spēju un tehnisko prasmju attīstošā aspekta ir ideāls ieguldījums jaunieša vispārējā fiziskajā attīstībā? Es neesmu pret to, lai zēni lec ar kārti, esmu par to, lai neveidotos aiza starp "neko" C grupā un "pēkšņo" deviņcīņu B grupā. Vai ir pareizi arī tām pašām meitenēm iziet cauri visai septiņcīņai. Ir jāsaprot, ka jaunatne šajā vecumā lielākoties ir gan psiholoģiski, gan fiziski tramīga. Daudzcīņa nav no vieglajām vieglatlētikas disciplīnām. Jā, lai jaunieši attīstās vispārēji, bet vai vajag uzreiz visu un tagad?!