Layout: current: getMobLayoutSmall (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getMobLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:130, Did:0, useCase: 0

Roberto Puķītis
Foto: Romāns Kokšarovs/F64
3

IZM: Sportistiem ir tiesības paust kritiku par sporta organizatorisko procesu

Sportistiem, sporta treneriem un sporta darbiniekiem ir tiesības brīvi paust uzskatus un viedokli, tostarp arī kritiku par sporta organizatorisko un pārvaldības procesu, un šādas tiesības, ja tās tiek izmantotas, ievērojot vispārpieņemtos ētikas principus un normas, ir aizsargājamas, aģentūrai LETA uzsvēra Izglītības un zinātnes ministrijā (IZM).

Video: 2014. - Rīgā veterānu sporta gads

2014.gads Rīgā pasludināts par veterānu Sporta gadu. Marta sākumā Rīgas sporta manēžā notika sacensības vieglatlētikā, bet vairāki interesanti pasākumi gaidāmi arī turpmāk.
Zeltenes Latvija basketbolistes pēc uzvaras izcīnīšanas
Foto: Ekrānšāviņš
5

''Zeltenes Latvija'' pasaules čempiones "Maxibasketbolā" (+video)

Grieķijā noslēdzies 12. pasaules čempionāts "Maxibasketbolā" (basketbols veterāniem), kurā šogad vislabāk klājās sieviešu izlasei Zeltenes Latvija, kuras kļuva par pasaules čempionēm vecumu grupā 55+.
Pagājušajā gadā Latvijas sieviešu izlase vecumu grupā 50+ EČ ierindojās ceturtajā vietā. Foto: No personīgā arhīva
1

Startē 12. PČ "Maxibasketbolā", Latvijas izlases tiek pie pirmajām uzvarām

Sestdien ar svinīgo atklāšanas ceremoniju Grieķijā tika dots starts 12. pasaules čempionātam "Maxibasketbolā" (basketbols veterāniem), kurā arī šogad piedalās vairākas komandas no Latvijas.
Latvijas sieviešu izlase vecumu grupā 40+
Foto: No personīgā arhīva
1

EČ "Maxibasketbolā" Latvijas izlases tiek pie godalgotām vietām

5. augustā Lietuvas pilsētā Kauņā noslēdzās 7. Eiropas čempionāta "Maxibasketbolā" (basketbols veterāniem), kurā godalgotas vietas izcīnīja vairākas Latvijas izlašu komandas.
Latvijas izlases basketbolistes pēc uzvaras pār Argentīnas komandu
Foto: No komandas personīgā arhīva
1

PČ "Maxibasketbolā" dāmas izcīna trešo vietu pasaulē

Noslēdzies Brazīlijas pilsētā Natalā notiekošais pasaules čempionāts maxibasketbolā - basketbolā veterāniem, kurā vecumu grupā 50+ trešo vietu izcīnīja dāmu komanda .

PČ "Maxibasketbolā" dāmām minimāls zaudējums lietuvietēm, būs jāspēlē par trešo vietu

Tuvojas beigām Brazīlijas pilsētā Natalā notiekošais pasaules čempionāts maxibasketbolā - basketbolā veterāniem. Vakar pusfinālā sāpīgu zaudējumu piedzīvoja mūsu dāmu izlase, kas ar 42:43 piekāpās Lietuvas basketbolistēm.

PČ "Maxibasketbolā" dāmas iekļūst pusfinālā, kungiem sākas "play-off"

Brazīlijas pilsētā Natalā pasaules čempionātā maxibasketbolā - basketbolā veterāniem, aizvadīts grupu turnīrs, pēc kura noskaidrojies, ka no četrām latviešu komandām par medaļām tālāk cīnīsies viena dāmu un trīs vīru komandas.

PČ "Maxibasketbolā" dāmas soļo tālāk, kungi vēl cīnās

Brazīlijas pilsētā Natalā turpinās 11. pasaules čempionāts maxibasketbolā - basketbolā veterāniem. Šobrīd grupas turnīru pabeigusi Latvijas sieviešu komanda, kurai savā grupā pirmā vieta. Kungi savas pēdējās apakšgrupas spēles aizvadīs šodien.
Latvijas izlase (melnā) pēc uzvaras pār Argentīnas komandu
Foto: No komandas personīgā arhīva

PČ "Maxibasketbolā" pie pirmajām uzvarām tiek Latvijas komandas

Brazīlijas pilsētā Natālā sācies 11. pasaules čempionāts maxibasketbolā - basketbolā veterāniem, kur Latviju pārstāv trīs vīriešu komandas un viena dāmu vienība.