Layout: current: getMobLayoutSmall (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getMobLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:2935, Did:0, useCase: 2

Tomass Bahs. Foto: CHINE NOUVELLE/SIPA/Scanpix

SOK par Tokijas spēļu atcelšanas apdrošināšanu samaksāja 16 miljonus eiro

Starptautiskā olimpiskā komiteja (SOK) bijusi spiesta saskarties ar krietnu pieaugumu apdrošināšanas izmaksās, liecina organizācijas finansiālais pārskats par 2021. gadu.
Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš. Foto: Janis Smedins - Aleksandrs Samoilovs Facebook
32

Skaidrojam: vai prioritārie sporta veidi jau noteikti?

Prioritāro sporta veidu tēma sporta sabiedrībā bijis kā karsts kartupelis diskusijām jau vairākus gadus, taču darbs pie to noteikšanas šobrīd šķietami apstājies. Oficiāli skaidrības nav joprojām, taču, iespējams, šie sporta veidi jau slēpjas Latvijas Sporta federāciju padomes (LSFP) izstrādātajos kritērijos un patiesībā ir jau noteikti.
Anastasija Grigorjeva un Daugavpils mērs Andrejs Elksniņš. Foto: Aleksandrs Rube, grani.lv
3

Grigorjeva pārspēj Kravčenoku un devīto reizi iegūst gada balvu Daugavpilī

Daugavpils Kultūras un sporta pilī piektdienas vakarā risinājās gada svarīgākie svētki sportā “Daugavpils Sporta laureāts 2021”. Gada sportiste ir leģendārā cīkstone Anastasija Grigorjeva, bet labākā atlēta balvu pirmoreiz nopelnījis Alans Amirovs (brīvā cīņa).
Edgars Krūmiņš. Foto:LOK
9

Krūmiņš: "Heiteri un negācijas tikai stumj uz priekšu"

Latvijas 3x3 basketbola komanda aizvadītajā nedēļā dominēja “Trīs zvaigžņu balvā” – tā uzvarēja kopumā piecās nominācijās. Viens no vienības spēlētājiem Edgars Krūmiņš sarunā ar portālu Sportacentrs.com norādīja, ka balvas savā starpā sadalīs radoši, bet nevēlējās konkrēti atbildēt, vai komandas kodols turpinās spēlēt arī līdz 2024. gada Parīzes olimpiskajām spēlēm.
Gada sportists tehniskajos sporta veidos Andžejs Ļebedevs (no kreisās), Anastasija Grigorjeva, nominācijas “Mūža ieguldījums sportā” laureāts Visvaldis Freidenfelds. Foto: LOK
1

Grigorjeva: "2024. gads būs svarīgākais manā karjerā"

2024. gads būs svarīgākais brīvās cīkstones Anastasijas Grigorjevas karjerā, jo tad Parīzē būs olimpiskās spēles, kurās viņas mērķis ir izcīnīt medaļu. Sarunā ar portālu Sportacentrs.com viņa pieļauj, ka tad būs gatava likt punktu karjerai.
Anastasija Grigorjeva un Tīna Graudiņa. Foto: olimpiade.lv
16

Balsojums: Trīs zvaigžņu balvai nominētās sportistes sacenšas ar kleitām

"Trīs zvaigžņu balvā" uz 2021. gada labākās sportistes balvu pretendēja divas pludmales volejbolistes, cīkstone, tenisiste un biatloniste. No viņām uz pasākumu ieradās tikai pludmales volejboliste Tīna Graudiņa un cīkstone Anastasija Grigorjeva. Sporta Centra lietotāju balsojumā tiek noskaidrota skaistāka kleita!
Nauris Miezis, Raimonds Feldmanis, Edgars Krūmiņš. Foto: olimpiade.lv
355

Trīs zvaigžņu balvā dominē 3x3 izlase: gada sportists Lasmanis, sportiste Graudiņa

Šodien tika paziņoti ''Trīs zvaigžņu balvas'' laureāti. Piecās no 11 nominācijām laurus plūca 3x3 olimpiskā zelta komanda un tās pārstāvji. Par gada sportistu atzina Kārli Lasmani, bet gada sportisti pludmales volejbolisti Tīnu Graudiņu.
Pirms gada aptaujā uzvarēja Mairis Briedis. Foto: Wasserman Boxing
2

5. janvārī ''Sporta Avīze'' paziņos ikgadējās aptaujas labākos Latvijas sportā

Jau 26 gadu Latvijas vadošais drukātais sporta izdevums ''Sporta Avīze'' paziņos labākos sportā mūsu valstī, kas noskaidroti tradicionālajā 50 ekspertu aptaujā, turklāt sadarbībā ar ''Optibet'' un ''Dienas Bizness'' konferencēm, 2021.gada laureātu nosaukšana pirmo reizi būs skatāma tiešraides pasākumā ''Youtube'' 5.janvārī no plkst 9:30.
Latvijas hokeja izlases līdzjutēji. Foto: Scanpix
34

Aizvadītā gada lasītāko rakstu topā saimnieko hokeja ziņas

Klāt Jaunais 2022. gads, kas šoreiz aizritēs Tīģera zīmē. Sportacentrs.com kolektīvs visiem portāla lietotājiem vēl prieku, laimi, veselību un nezūdošu interesi par sportu, secinot, ka aizvadītajā gadā lasītāju vislielāko interesi izpelnījies hokejs.
Aļona Ostapenko. Foto: AFP/Scanpix
7

LOV nosauc vasaras sastāvus: Ostapenko tiek Zelta sastāvā, Sevastova - Sudraba sastāvā

Šodien Latvijas Olimpiskās vienības (LOV) Konsultatīvā padome un LOV valde apstiprināja sportistu sastāvus vasaras sporta veidos 2022.gadā. LOV sastāvos kopumā tika nosaukts 131 atlēts, no kuriem 119 sportisti pārstāv olimpiskos sporta veidus, bet 12 - neolimpiskos sporta veidus.