Layout: current: getMobLayoutSmall (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getMobLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:2935, Did:0, useCase: 0

"Liepājas" un "Daugavpils" futbolistu divcīņa. Foto: FK Liepāja
11

Pretruna lokdaunā: nevakcinētie sacensties drīkst, bet trenēties – ne

Ar ceturtdienu Latvijā sācies lokdauns, jo valstī saslimstība ar Covid-19 ir pārāk liela, bet vakcinācijas aptvere pret šo slimību līdz šim bijusi pārāk maza. Lokdauns gan pilnībā neaptur sporta sacensību norisi, taču portāls Sportacentrs.com saskatīja nepilnības izdotajā regulējumā.
Foto: olimpiade.lv

Otro reizi notiks "Trīs zvaigžņu balvas" ceremonija, noskaidrojot sporta izcilniekus

Jau otro gadu Latvijas sporta sabiedrība gada labākos sportistus noteiks sporta sasniegumu godināšanas ceremonijā - “Trīs zvaigžņu balva“. Tāpat kā pagājušogad, “Trīs zvaigžņu balva 2021” uzvarētāji tiks noskaidroti divās kārtās – no 14. līdz 25. oktobrim Latvijas sporta nozares profesionāļi un sporta žurnālisti tiks aicināti izvirzīt savus pretendentus katrā no vienpadsmit nominācijām. Savukārt otrajā kārtā, kas norisināsies no 8. līdz 28. novembrim, notiks tautas balsojums, kura ietvaros ikviens sporta dzīves vērotājs, sporta žurnālisti un sportisti ar savu balsojumu noteiks 2021. gada uzvarētājus, informē Latvijas Olimpiskā komiteja.
Einars Fogelis, Anastasija  Grigorjeva, Agrita Ābele. Foto: lsfp.lv

Studējošie sportisti līdz 25. oktobrim var pieteikties sporta stipendijai

Latvijas Sporta federāciju padome (LSFP) līdz 25. oktobrim aicina pieteikties valsts finansētajām sporta stipendijām 2021./2022. mācību gadam.
Tokijas spēļu medaļnieki ciemojas pie Latvijas valdības vadītāja. Foto: Valsts kanceleja / mk.gov.lv
1

Tokijas spēļu medaļnieki ciemojas pie Latvijas valdības vadītāja

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš ceturtdien tikās ar Tokijas olimpisko un paralimpisko spēļu medaļniekiem, treneriem, kā arī atbalsta personālu, lai sveiktu un godinātu sportistus par viņu panākumiem sporta spēlēs.
LOK prezidents Žoržs Tikmers. Foto: LOK
1

LOK olimpiskās komandas sniegumu Tokijā novērtē kā labu

Šodien Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) Izpildkomitejas sēdē tika izvērtēti Latvijas olimpiskās komandas Tokijā sportistu starti. Tās laikā katra olimpiskā federācija iepazīstināja ar savu atlētu snieguma analīzi un pašnovērtējumu. Uzklausot federāciju pārstāvju ziņojumus, LOK Izpildkomiteja ir novērtējusi kopējo Latvijas sportisti sniegumu Tokijā kā labu.
Rihards Snikus. Foto: lpkomiteja.lv
1

Valdība atbalsta katra sasnieguma prēmēšanu paralimpiskajās spēlēs

LETA. Līdzīgi kā par sasniegumiem olimpiskajās spēlēs, arī parasportisti naudas balvas varēs saņemt par katru izcilo sasniegumu paralimpiskajās sacensībās, otrdien lēma Ministru kabinetā.
Foto: sports.riga.lv

Dadzīte, Apinis, Pļaviņš un Točs saņem naudas balvas no Rīgas pašvaldības

Rīgas mērs Mārtiņš Staķis šodien apbalvoja Tokijas olimpiskajās un paralimpiskajās spēlēs lieliski nostartējušos rīdziniekus.
Rihards Snikus. Foto: lpkomiteja.lv

Sporta padome atbalsta izmaksāt prēmijas sportistiem par katru augstvērtīgo sasniegumu

LETA. Latvijas Nacionālās sporta padome šodien lēma rosināt valdību grozīt Ministru kabineta noteikumus par kārtību, kādā piešķiramas naudas balvas par sasniegumiem paralimpiskajās spēlēs, lai sportisti varētu saņemt prēmijas par katru augstvērtīgo paralimpisko sasniegumu.
Sandris Riekstiņš. Foto: LFF
5

Riekstiņu nesoda par izteikumiem paralimpiskā sporta prēmiju jautājumā

LETA. Šodien Saeimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisija lēma izbeigt Saeimas deputātu ētikas kodeksa pārkāpuma lietu pret deputātu Sandi Riekstiņu (JKP) par viņa izteikumiem, paralimpisko sportu nodalot no "parastā".
Lielbritānijas stafetes komanda. Foto: Reuters/Scanpix
3

Udžam pozitīva arī B prove, Lielbritānijai var atņemt sudrabu 4x100 metru stafetē

LETA--PA Media/DPA. Britu sprinterim Čidžindu Udžam arī Tokijas olimpisko spēļu analīžu B paraugā konstatētas aizliegtas vielas, paziņojusi Starptautiskā analīžu veikšanas aģentūra (ITA).