Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:2935, Did:0, useCase: 0

Latvijas sportistu starta laiki un rezultāti

Sportacentrs

DatumsLaiksSporta veids (disciplīna)PārstāvjiRezultāts
24.07.5:353x3 basketbolsLatvija – Polija21:14
24.07.5:00Riteņbraukšanas (grupas brauciens)Krists Neilands33. vieta
24.07.5:00Riteņbraukšanas (grupas brauciens)Toms Skujiņš22. vieta
24.07.12:403x3 basketbolsLatvija – Beļģija20:21
25.07.3:00Šaušana (10 metri gaisa pistole)Agate Rašmane19. vieta
25.07.5:00Teniss (vienspēles)Anastasija Sevastova – Fiona Ferro (Francija) (1. spēle 6. kortā)6:2; 4:6; 2:6
25.07.Teniss (vienspēles)Aļona Ostapenko – Jeļena Vesņina (KOK*) (2. spēle 6. kortā)4:6; 7:6(2); 4:6
25.07.Teniss (dubultspēles)Ostapenko/Sevastova – Perez/Stosur (Austrālija) (4. spēle 6. kortā)6:4; 1:6; 5:10
25.07.9:003x3 basketbolsLatvija – Ķīna18:17
25.07.16:203x3 basketbolsLatvija – Japāna21:18
26.07.3:00Pludmales volejbolsGraudiņa/Kravčenoka – Claes/Sponcil (ASV)1-2 (13:21; 21:16; 11:15)
26.07.9:253x3 basketbolsLatvija – Serbija16:22
26.07.11:00Pludmales volejbolsPļaviņš/Točs – Perusic/Schweiner (Čehija)2-0 (0:0; 0:0)
26.07.13:00Peldēšana (200 m brīvais stils)Ieva Maļuka24. vieta (2:03.75)
26.07.16:003x3 basketbolsLatvija - KOK*15:19
27.07.12:253x3 basketbolsLatvija – Nīderlande22:18
27.07.13:40Peldēšana (200 m brass)Daniils Bobrovs31. vieta (2:14.25)
27.07.16:203x3 basketbols (1/4 fināls)Latvija – Japāna21:18
28.07.5:00Pludmales volejbolsGraudiņa/Kravčenoka – Ana Patricia/Rebecca (Brazīlija)2-1 (21:15; 12:21; 15:12)
28.07.8:00Riteņbraukšana (individuālais brauciens)Toms Skujiņš30. vieta
28.07.12:403x3 basketbols (1/2 fināls)Latvija – Beļģija21:8
28.07.13:00Peldēšana (100 m brīvais stils)Ieva Maļuka37. vieta (00:56.39)
28.07.16:253x3 basketbols (spēles par medaļām)Latvija – KOK*21:18
29.07.3:00Šaušana (25 m pistole/lēnā šaušana)Agate Rašmane28. vieta pēc 1. dienas
29.07.4:00BMX (1/4 fināls)Helvijs Babris20 .vieta
29.07.4:20BMX (1/4 fināls)Vineta Pētersone21. vieta
29.07.5:00DžudoJevgeņijs BorodavkoNESTARTĒ
29.07.11:00Pludmales volejbolsPļaviņš/Točs – Krasilnikov/Stoyanovskiy (ROC*)2-1 (13:21; 21:19; 15:11)
30.07.3:00Šaušana (25 m pistole/ātrā šaušana)Agate Rašmane37. vieta
30.07.3:55Vieglatlētika (800 m)Līga VelvereIZSTĀJĀS
31.07.4:00Pludmales volejbolsGraudiņa/Kravčenoka – Makoha/Hadambi (Kenija)2-0 (21:6; 21:14)
31.07.9:00Pludmales volejbolsPļaviņš/Točs – Gaxiola/Rubio (Meksika)0:2 (18:21 16:21)
31.07.9:50SvarcelšanaRitvars Suharevs6. vieta
01.08.4:40Vieglatlētika (vesera mešana)Laura Igaune20. vieta
01.08.8:00Pludmales volejbols (1/8 fināls)Graudiņa/Kravčenoka - Makroguzova/Holomina (Krievija)2-1 (16:21; 21:17; 15:13)
02.08.7:00Pludmales volejbols (1/8 fināls)Pļaviņš/Točs - Evandru/Brunu (Brazīlija)2-0 (21:19; 21:18)
03.08.3:20Vieglatlētika (šķēpmešana)Madara Palameika; Anete Kociņa60.94m (12.); 58.84m (21.)
03.08.4:50Vieglatlētika (šķēpmešana)Līna Mūze57.33 (26.)
03.08.6:00Cīņa (līdz 62 kg)Anastasija Grigorjeva (1/8 fināli / 1/4 fināli)0:8
03.08.13:00Jātnieku sports (konkūrs)Kristaps NeretnieksKvalificējās finālam
03.08.13:50Svarcelšana (līdz 109 kg)Artūrs Plēsnieks3. vieta
03.08.15:00Pludmales volejbols (1/4 fināls)Graudiņa/Kravčenoka - Benslija/Vilkersone (Kanāda) 2-1 (21:13; 18:21; 15:11)
04.08.3:05Vieglatlētika (šķēpmešana)Gatis Čakšs78.73 m (18. vieta)
04.08.3:30Smaiļošana (K1 200 m)Roberts AkmensKvalificējās 1/2 finālam
04.08.4:00Pludmales volejbols (1/4 fināls)Pļaviņš/Točs - Alisons/Alvaro Filju (Brazīlija) 2-0 (21:16; 21:19)
04.08.5:00Cīņa (līdz 62 kg)Anastasija Grigorjeva - Kriszta Incze (Rumānija)Iekļuva bronzas finālā
04.08.13:00Jātnieku sports (konkūrs/fināls)Kristaps Neretnieks23. vieta
04.08.14:50Cīņa (līdz 62 kg)Anastasija Grigorjeva - Iryna Koliadenko (Ukraina)5. vieta
05.08.5:42Smaiļošana (K1 200 m fināls)Roberts Akmens8. vieta (36.014)
05.08.4:00Pludmales volejbols (1/2 fināls)Graudiņa/Kravčenoka - Artačo del Solara/Klensija (Austrālija)0-2 (21:23; 13:21)
05.08.6:05Karatē (līdz 67 kg)Kalvis KalniņšDalīta 7. vieta
05.08.10:30Modernā pieccīņa (paukošana)Pāvels Švecovs7. vieta pēc paukošanas
05.08.15:00Pludmales volejbols (pusfināls)Pļaviņš/Točs - Mols/Serums (Norvēģija)0-2 (15:21; 16:21)
05.08.23:30Vieglatlētika (50 km soļošana)Arnis Rumbenieks; Ruslans Smolonskis37. vieta; Diskvalificēts
06.08.04:00Pludmales volejbols (cīņa par bronzu)Graudiņa/Kravčenoka - Heidrich/Vergé-Dépré (Šveice)0-2 (19:21; 15:21)
06.08.14:50Vieglatlētika (šķēpmešanas fināls)Madara Palameika11. vieta (58.70m)
07.08.04:00Pludmales volejbols (spēle par bronzu)Pļaviņš/Točs - Čerifs/Ahmeds (Katara)0-2 (12:21; 18:21)
07.08.8:50Modernā pieccīņa (peldēšana)Pāvels ŠvecovsLIVE REZULTĀTS
07.08.9:40Modernā pieccīņa (paukošanas papildposms)Pāvels Švecovs14. vieta (1430 punkti)
07.08.11:15Modernā pieccīņa (jāšana)Pāvels Švecovs14. vieta (1430 punkti)
07.08.13:30Modernā pieccīņa (kombinācija)Pāvels Švecovs14. vieta (1430 punkti)
KOK - Krievijas Olimpiskās komitejas komanda

Kalendārs tiks papildināts sacensību gaitā.

  -1 [+] [-]

, 2021-07-21 18:46, pirms 3 mēnešiem
Uhh cik daudz te trūkst...mož ķeramies pie darba?

  +1 [+] [-]

, 2021-07-25 10:31, pirms 3 mēnešiem
LTV nevar normāli pāraidīt ... puse nav ielikti 😡
Visus LV pārstāvjus jāskatās livetv.sx <=Tur ir visi tiešraidē.

     [+] [-]

, 2021-07-25 13:24, pirms 3 mēnešiem
Ta KOK vai ROC?

     [+] [-]

, 2021-07-28 13:11, pirms 3 mēnešiem
mapleman rakstīja: Ta KOK vai ROC?
latviski ir kok - krievijas olimpiskā komiteja - un tā kā runājam latviski, tad domāju nav jatājumu, ka jāsauc par kok