Zeltiņa iekļūst Zagrebas W75 dubultspēļu pusfinālā
Horvātijas galvaspilsētā Zagrebā turpinās W75 māla turnīrs. Latvijas tenisiste Beatrise Zeltiņa šodien sasniedza dubultspēļu pusfinālu.
• No pirmās kārtas atbrīvotās Latvijas-Rumānijas pārstāves Beatrise Zeltiņa/Briana Sabo (#3) šovakar 56 minūšu 1/4 finālā apspēlēja Slovēnijas-Horvātijas duetu Elu Plosniku/Nikiju Tomeljaku - 6:2, 6:2.
• Pusfināla pretinieces noskaidrosies šovakar.
• Kā jau ziņots, Zagrebas kvalifikācijas izšķirošajā mačā Latvijas ceturtā rakete Beatrise Zeltiņa (#557) pirmdien piekāpās (6:2, 3:6, 5:7) itālietei Džordžijai Pedonei (#322), kura savulaik pasaules rangā ieņēma 183. vietu.
# Zagrebas turnīra ievadā Latvijas tenisiste Elza Tomase vakar pirmajā setā pārsteidza (6:4) japānieti Nao Hibino (#185), kura savulaik pasaules rangā ieņēma 56. vietu. Savukārt šodien zaudēja atlikušajos setos - 4:6, 3:6.
• Šoreiz kā izteikta favorīte kotējās japāniete, uz kuras panākumu bukmeikeri piedāvāja 1.04 koeficientu.
• W75 pirmās kārtas dalībniece nopelna vienu punktu rangam un orientējoši 557 ASV dolāru naudas balvu.
Izmantotie resursi:
itftennis.com