Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:6, Did:0, useCase: 3

"WTA 125" astotdaļfinālā Semeņistaja atzīst jaunās censones pārākumu

Gatis Druvietis
Gatis Druvietis

"WTA 125" astotdaļfinālā Semeņistaja atzīst jaunās censones pārākumu
Darja Semeņistaja. Foto: Copa Colsanitas Colsubsidio

Itālijas ziemeļu pilsētā Modenā risinās "WTA 125" māla turnīrs. Latvijas otrā rakete Darja Semeņistaja (#102) šodien 1/8 finālā zaudēja (2:6, 5:7) čehietei Laurai Samsonai (#137).

Šodien kā neliela favorīte kotējās 18 gadīgā čehiete, uz kuras panākumu bukmeikeri piedāvāja 1.73 koeficientu.

Pirmajā setā ar otro numuru izliktā Latvijas pārstāve aizcīnījās līdz 2:2, taču zaudēja atlikušajos geimos - 2:6. Otrā seta piektajā geimā mūsu tenisiste ar trešo mēģinājumu salauza oponentes servi (3:2), kad Samsona netika galā ar Semeņistajas raidījumu. Latvijas tenisiste vēlreiz piekāpās savā geimā (3:3), bet turpinājumā rezultāts kļuva 3:5. Devītajā geimā Semeņistaja ar piekto mēģinājumu salauza Samsonas servi 4:5), izpildot neatvairāmu raidījumu. Mūsu spēlētāja atspēlēja divas mačbumbas un aizcīnījās līdz 5:5, bet beigās sanāca 5:7.

Šajā spēlē 23 gadīgā Semeņistaja bija pārāka pirmās serves izdošanās procentos (68% pret 56), taču bija piekāpās punktos pēc pirmās serves (48% pret 52), punktos pēc otrās serves (35% pret 53), summārajos punktos (68:81) un breikbumbās - 4/12 pret 7/15. Eisu un dubultkļūdu attiecība: 2-0 pret 0-3. Spēles ilgums - 1:49 stundas.

Šī čehiete savulaik noīsināja uzvārdu, lai viņu nejauktu ar citu spēlētāju.

Modenas turnīra 1/8 fināla dalībniece nopelna 1740 eiro naudas balvu un 15 punktus rangam, savukārt par 1/4 finālu pienākas attiecīgi 347 un 27.

Neoficiālajā pasaules "live" rangā Latvijas tenisiste atrodas 101. vietā. Ja iegūtu titulu, būtu "top 90".

Kā jau ziņots, 7. jūnijā Semeņistaja kļuva par Horvātijas "WTA 125" vicečempioni.

Izmantotie resursi:
wtatennis.com

     [+] [-]

, 2026-06-10 19:29, pirms mēneša
Šis tiesnesis bija pilnīgi nekompetents un tiešām tizls. Viņš neprata parazeizi punktus piešķirt un līnijas nosaukt. Priekš šī tizlā, korumpētā un idiotiskā tiesneša tas nekad nebija punkts Semeņistajai kad viņa nobreikoja pretinieces servi. Tad nākamajā geimā pēc šī debīlā tiesneša domām pilnīgi visi punkti bija viņas pretiniecei. Tā bija tikai tad noturēta serve ja Samsona nobreikoja Semeņistajas servi. Es neuzskatu ka šāda veida tiesāšana bija taisnīga pret mūsu spēlētāju. Es uzskatu ka vajag atlaist no darba šo negodīgo tiesnesi un ietupināt aiz restēm cietumā vai arī likt viņam maksāt soda naudu par šitik negodīgu tiesāšanu un visus viņa lēmumus anulēt un izmainīt šī mača rezultātu un visus tos punktus kurus šis tizlais tiesnesis no Semeņistajas nozaga atgriezt viņai atpakaļ un uzvaru šinī mačā atgriezt viņai atpakaļ ja tā tur sanāk un vispār es iesaku beidzot pāriet uz robotiem vai arī automātisko tiesāšanas sistēmu jo tad noteikumi tiks piemēroti vienādi uz visiem spēlētājiem un tad šādu kļūdainu lēmumu no tiesnešiem nebūs vispār un man tad nebūs jādusmojas uz tiesnešiem vispār.