Layout: current: getMobLayoutSmall (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getMobLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:2407, Did:0, useCase: 2

Oskars Ķibermanis un Dāvis Spriņģis. Foto: EPA/Scanpix
2

Bobslejists Spriņģis studijas apvienojis ar sportu: ''Sportistiem ir nepieciešama izglītība''

Bobsleja stūmējs Dāvis Spriņģis šogad absolvējis Latvijas Universitātes pirmā līmeņa profesionālās augstākās izglītības studiju programmu ''Sporta treneris''. Sarunā ar augstskolu sportists atklāja izglītības nozīmību un ko vēlas darīt pēc karjeras beigām.
Foto: studentusports.lv
1

Latvijai 101 godalga vērienīgās starptautiskajās studentu spēlēs

Svētdien ar svinīgu ceremoniju Rīgā “Rimi” Olimpiskajā centrā noslēdzās 37. SELL Studentu spēles, kas aizvadītajā nedēļas nogalē risinājās Latvijā.
Žoržs Tikmers. Foto: studentusports.lv
1

Tikmers: "Pludmales volejbola treniņos mana meita nereti satiek kādu olimpieti"

Šajā nedēļas nogalē Rīgā, Ogrē un Tikumā risinājās 37. SELL Studentu spēles, kas šogad no piecām dalībvalstīm pulcēja vairāk nekā 1200 dalībniekus. Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) prezidents Žoržs Tikmers sarunā ar Latvijas Augstskolu sporta savienību (LASS) pauda, ka studentu sportam viņa sportista karjeras un personības izaugsmē bijusi ļoti liela loma.
Foto: studentusports.l

Rīgā atklātas vērienīgas starptautiskās studentu spēles

“Rimi” Olimpiskajā centrā ar svinīgu ceremoniju atklātas 37. SELL Studentu spēles, kas šogad Latvijā pulcējušas vairāk nekā 1200 dalībnieku no piecām valstīm – Somija, Lietuva, Igaunija, Slovākija, Latvija.
Foto: sellgames2022.com

Rīgā, Tukumā un Ogrē risināsies starptautiskās studentu spēles

20.-22. maijā Rīgā, Tukumā un Ogrē notiks starptautiskās sacensības XXXVII SELL Studentu spēles, kas šogad atzīmē 99. pastāvēšanas gadu.
RISEBA absolvents Arturs Kulda

Augstskola RISEBA sāk īstenot Sporta vadības maģistra programmu – vienīgo šāda veida programmu Baltijas valstīs

Sākot no šī gada 15.oktobri un līdz 2022.gada 16. janvārim interesenti ir aicināti pieteikties studijām Sporta vadības maģistra studiju programmā Biznesa, mākslas un tehnoloģiju augstskolā RISEBA (RISEBA). Šobrīd šī RISEBA īstenotā maģistra studiju programma ir vienīgā sporta vadības programma Baltijas valstīs. Kā uzsver RISEBA rektore Tatjana Vasiljeva, studiju programmas absolventi saņems visaptverošas zināšanas no nozares profesionāļiem par tādiem sporta vadībā nozīmīgiem procesiem, kā riska, mārketinga, finanšu un cilvēkresursu vadība sportā, stratēģiskā vadība un līderība, kā arī drošība sporta objektos, sports digitālajā pasaulē un vēl daudziem citiem mūsdienās nozīmīgiem sporta vadības profesionāliem jautājumiem.
Foto: LU.lv

49 sportistiem piešķir stipendijas studijām Latvijas Universitātē

Duālās karjeras sporta stipendijas studiju maksas segšanai 2020./2021. studiju gadā saņēmuši 49 augsta līmeņa sportisti, nolēmusi Latvijas Universitātes (LU) Sporta stipendiju komisija.

Latvijas airēšanas federācija uzsāk ilgtermiņa sadarbību ar LU un RTU

Lai kopīgi uzsāktu Latvijas universitāšu airēšanas sporta tradīciju atjaunošanu, Latvijas airēšanas federācija (LAF) parakstījusi ilgtermiņa sadarbības memorandu ar divām Latvijas vadošajām universitātēm – Latvijas Universitāti (LU) un Rīgas Tehnisko universitāti (RTU). Sadarbība paredz attīstīt airēšanas sportu pie universitāšu Sporta struktūrvienībām un sacensību tradīcijas iedibināšanu Daugavā starp RTU un LU komandām.
Krišjānis Suntažs un Rūta Lasmane. Foto: @krisjanis_suntazs

LU šogad piešķirs stipendijas aptuveni 50 sportistiem

Latvijas Universitāte (LU) jau vairākus gadus atbalsta augsta līmeņa sportistus, piešķirot sporta stipendijas studijām augstskolā, lai dotu iespēju gūtu panākumu ne tikai sportā, bet arī mācībās. Šogad sporta stipendijas tiks piešķirtas aptuveni 50 sportistiem.
LU rektors Indriķis Muižnieks un LBS prezidents Raimonds Vējonis. Foto: Antra Sprēde / lu.lv

Vējonis: Sporta mājas izveide būtiski uzlabos studentu iespējas nodarboties ar sportu

Jaunā Latvijas Basketbola savienības (LBS) ilgtermiņa sadarbība ar Latvijas Universitāti (LU), kas ietver arī Akadēmiskā centra Sporta mājas izveidi, būtiski uzlabos studentu iespējas nodarboties ar sportu un palīdzēs LU basketbola komandām kļūt vēl stiprākām, uzskata LBS prezidents Raimonds Vējonis.