Layout: current: getMobLayoutSmall (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getMobLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:1334, Did:0, useCase: 0

1

Video: „Riga“ samaļ miltos „Daugavpili“

Smagāko zaudējumu virslīgas mačos šodien dabūja pieciest „Daugavpils“ futbola komanda, kuru ar 7:1 bez žēlastības apstrādāja „Riga“ FC. Šaubas par mača uzvarētāju tika izkliedētas visai strauji, jo jau pēc 17 nospēlētajām minūtēm rezultāts bija 3:0 mājinieku labā. „Daugavpils“ jau tā bēdīgo stāvokli vēl vairāk pasliktināja arī Mukveles nopelnītā sarkanā kartīte, atstājot savu komandu mazākumā. Goda vārtus daugavpilieši guva spēles pēdējā minūtē, raisot „Riga“ vārtsarga Roberta Ozola pretenzijas pret savas komandas aizsardzību spēles izskaņā.

Video: Optibet futbola Virslīga: Riga FC - BFC Daugavpils. Spēles ieraksts

15.09.2021 Optibet futbola Virslīga: Riga FC - BFC Daugavpils. Spēles ieraksts

Video: Optibet futbola virslīga: Valmiera FC - RFS. Spēles ieraksts

Optibet futbola virslīga: Valmiera FC - RFS. Spēles ieraksts

Video: Virslīgas līdervienību cīņā "Valmiera" un RFS nopelna pa punktam

Latvijas futbola Virslīgas spēlē "Valmiera" savā laukumā nospēlēja neizšķirti ar RFS 1:1 (0:1). Turnīra tabulas pirmo divu vietu īpašnieces parūpējas par skatāmu futbolu, izveidojot pietiekoši daudz vārtu gūšanas momentu, tomēr abi vārti tika gūti pēc standarsituācijām. Frīzenbihlers 1. puslaika izskaņā realizēja 11m soda sitienu, bet 2. puslaikā neilgi pēc došanās laukumā uz maiņu, pēc stūra sitiena izspēles precīzs bija Džibrila Geja sitiens ar galvu.
1

Video: „Liepāja“ mazākumā pārspēj „Metta“

Lai arī ilgāk nekā puslaiku Liepājas futbolisti pavadīja 10 vīru sastāvā, tas viņiem nebija šķērslis, lai pārliecinoši sakautu „Metta“ komandu ar 3:0. Divi goli Ukpa rēķinā, bet ļoti aktīvu spēli aizvadījušajam Mārtiņam Ķiguram divas rezultatīvas piespēles.

Video: Trīs vārti četrās minūtēs nodrošina "Spartaka" uzvaru pret "Daugavpili"

Optibet futbola virslīgas mačā starp FK "Spartaks" un BFC "Daugavpils" abas komandas visai izšķērdīgi izrīkojās ar daudzajām vārtu gūšanas iespējām, vairāk kā stundu spēlējot bez vārtu guvumiem. Viss pēkšņi atrisinājās spēles beigu daļā, kad spartakiešiem četru minūšu laikā izdevās gūt 3 bezatbildes vārtus. "Spartaka“ uzvara ar 3:0.

Video: Latvijas kausa pusfināls futbolā sievietēm: Rīgas FS - SK Super Nova/RTU. Spēles ieraksts

11.09.2021 Latvijas kausa pusfināls futbolā sievietēm: Rīgas FS - SK Super Nova/RTU. Spēles ieraksts

Video: „Super Nova“ apžilbina „Smilteni“ un grauj ar 8:0. Kovaļkovam 4 goli

Visai bezpalīdzīgi šodien Optibet Nākotnes līgas spēlē izskatījās Smiltenes futbolisti, piedzīvojot bezierunu sakāvi Rīgā pret vietējo SK „Super Nova“. Četrus golus iesita Igors Kovaļkovs līdz ar to kļūstot par līgas šī brīža rezultatīvāko vārtu guvēju.

Video: Mainīgos laika apstākļos nemainīgs rezultāts Saldū.

Ar bezvārtu neizšķirtu noslēgusies Nāktones līgas spēle futbolā Saldū starp vietējo „Leevon“ un JDFS „Aberts“ no Rīgas. Mača laikā varēja vērot gan lietu, gan rudenīgu sauli, gan krusu krītam, tikai vārtu birums tā arī netika sagaidīts.