29. marts
1997 Kristians Vjēri pasaules futbola čempionāta kvalifikācijas mačā pret Moldovu (3:0) gūst 1000. vārtus Itālijas izlases vēsturē. Interesanti, ka šī bija Vjēri debijas spēle Itālijas valstsvienībā. Savainojumus bija guvuši divi Itālija uzbrucēji Pjerluīdži Kaziragi un Fabrīcio Ravanelli, un komandas treneris līdzās Džanfranko Dzolam, kurš februārī bija guvis uzvaras vārtus mačā pret Angliju (997. vārti Itālijas izlasei 541 oficiālajā spēlē), laukumā laida 23 gadus veco Vjēri. Mačā, kas notika Triestē, Paolo Maldīni un Dzola pirmajā puslaikā panāca 2:0, bet 50. minūtē Vjēri guva savus vēsturiskos vārtus.
1985 Veins Greckis labo pašam piederējušo NHL rekordu, izdarot 126. rezultatīvo piespēli sezonā.
1981 Pirmo reizi notiek Londonas maratons. Vīriešiem ar laiku 2.11:48 uzvaru dala (sadodoties rokās) amerikānis Diks Bīdslijs un norvēģis Inge Simonsens, dāmām pirmā finišē mājiniece Džoisa Smita (2.29:56). Sacensībās piedalās 6700 skrējēji.
1886 Noslēdzas pirmais mačs par pasaules čempiona titulu šahā starp Vilhelmu Steinicu un Johanesu Cukertortu. Cīņa notika trīs ASV pilsētās Ņujorkā, Sentluisā un Ņūorleānā. Steinics izaicināja sāncensi uz šo maču pēc tam, kad palika otrais aiz prūšu misionāra un poļu grāfienes laulībā dzimušā Cukertorta Londonas turnīrā. Cukertortu dēvēja par šaha romantiķi, kurš priekšroku deva izteiktai kombinacionālai spēlei, Steinics turpretī tolaik bija šīs spēles teorētiķis, spēlēja pragmatiski. Zaudējis pirmajā partijā, Cukertorts svinēja četras uzvaras pēc kārtas, panākot 4:1 savā labā, tomēr, jo ilgāk turpinājās cīņa, jo izteiktāks kļuva Prāgā ebreju geto dzimušā Steinica pārsvars. Cukertorts no bērnības slimoja ar sirdskaiti. Pats būdams mediķis, viņš centās ierobežot stresa situācijas, un arī šajā mačā, kad izpaudās nogurums, gājienus veica ātri, un pieļāva kļūdas, kas noveda pie zaudējumiem. Mačs noslēdzās 10:5 Steinica labā (piecas partijas beidzās neizšķirti). Viņš tad arī kļuva par pirmo pasaules čempionu, bet Cukertorts pēc diviem gadiem mira ar sirdstrieku.