15. marts
1995 Slavenajam Alberto Tombam pasniedz Lielo kristāla globusu par uzvaru Pasaules kausa izcīņas kalnu slēpošanā kopvērtējumā. Trīs reizes finišējis otrais šajā ieskaitē, Tomba beidzot tiek arī pie lielās balvas. Būtībā itālietis titulu bija nodrošinājis jau janvārī, izcīnot 11 uzvaras un reizi uzrādot ceturto laiku, taču nācās gaidīt līdz martam, kad viņš oficiāli kļuva nenoķerams. Tomba kļuva par pirmo kalnu slēpotāju pēc Ingemāra Stenmarka, kurš pie uzvaras absolūtajā vērtējumā tika, startējot vienīgi slalomā un milzu slalomā.
1968 Bobs Bīmons Detroitā labo pasaules rekordu tāllēkšanā telpās (8,30 m). Kopš tā laika šis sasniegums daudzkārt pārspēts (atšķirībā no Bīmona fenomenālā rezultāta stadionā). Šobrīd pasaules rekords pieder Karlam Lūisam – 8,79 m. Tas sasniegts tālajā 1984. gadā Ņujorkā.
1966 Kanādietis Donalds Džeksons kļūst par pirmo daiļslidotāju, kurš starptautiskās sacensībās izpildījis trīskāršo lucu. Tas notiek pasaules čempionātā Prāgā – Džeksona izvēles programma ir piesātināta lēcieniem (viņš izpildīja arī trīskāršo salkovu, kā arī 20 citus lēcienus). Par savu sniegumu Džeksons saņēma septiņās augstākās atzīmes 6,0 un kļuva par pasaules čempionu, bet pēc sezonas beigām beidza karjeru.
1962 Vilts Čemberlens kļūst par pirmo un vienīgo basketbolistu, kurš vienā NBA sezonā guvis 4000 punktus (vidēji spēlē 50,4). Kopumā Čemberlens 1961./62. gada sezonā sakrāja 4029 punktus, un nav šaubu, ka šo rekordu, ja vien NBA noteikumi netiks mainīti, neviens nespēs uzlabot.
1959 Sanrafaelā (Kalifornija) 32 gadus vecais Roberts Fosters uzstāda pasaules rekordu, peldbaseinā zem ūdens bez palīglīdzekļiem pavadot 13 minūtes un 42,5 sekundes.
1959 NBA „play-off” pirmās kārtas mačā Detroitā pret vietējo „Pistons” Ročestras "Royals" basketbolists Moriss Stoukss gūst 12 punktus un izcīna 15 atlēkušās bumbas. Lidmašīnā, dodoties atpakaļ uz Sinsinati, Stoukss sajūt stipru vārgumu, izdveš „Jūtu, ka tūlīt miršu”, un zaudē samaņu. Slimnīcā viņu nogādā jau komas stāvoklī, ārsti konstatē pēctraumatisko encefalopātiju, kas traumējusi smadzenes un bojājusi sirdi. Stoukss izdzīvo, bet paliek paralizēts. Pēc 12 gadiem 36 gadu vecumā Stoukss mirs ar sirdstrieku. Stoukss bija viens no tālaika labākajiem basketbolistiem, trīs reizes viņš piedalījies Zvaigžņu spēlē, 1957. gadā kļuva par līgas labāko atlēkušo bumbu savācēju...
1957 "Hartlepool" kluba vārtsargs Neils Makbeins kļūst par vecāko futbolistu, kas piedalījies Anglijas futboal līgas mačā (51 gads un 120 dienas). Otras vecākais ir Stenlijs Metjūzs, kas 1965. gada 6. februārī "Fulham" spēlē pret "Stoke" bija 50 gadus vecs.
1892 "Anfield" arēnas īpašnieks Džons Houldings nodibina "Liverpool" futbola klubu. Ap arēnu notika karsti strīdi par īres maksu starp „Everton” kluba komiteju un kluba prezidentu un zemes īpašnieku Houldingu, ko apsūdzēja par stāvokļa izmantošanu savtīga labuma gūšanai. Pēc astoņiem šajā arēnā pavadītiem gadiem „Everton” pārcēlās uz „Goodison Park” stadionu, bet Houldings nodibināja jaunu klubu, ko sākotnēji nosauca „Everton F.C. and Athletic Grounds Ltd”. Pēc tam, kad vasarā Anglijas Futbola asociācija atteicās atzīt klubu ar „Everton” vārdu, tas tika pārdēvēts par „Liverpool”, kas debiju piedzīvoja Lankašīras līgā. Līdz pat mūsdienām „Liverpool” ir titulētākais Anglijas futbola klubs.