15. februāris
2003 "Manchester United" futbola kluba galvenais treneris Alekss Fērgusons, sadusmojies par komandas slikto sniegumu mačā pret "Arsenal", ģērbtuvē sviež ar futbolzābaku, un tas trāpa Deividam Bekhemam pa kreiso uzaci. Pēc pieciem mēnešiem Bekhems pārcēlās uz Madrides "Real".
1980 Ēriks Heidens olimpiskajā Leikplesidā 500 m ātrslidošanas distancē uzstāda olimpisko rekordu - 38,08 sekundes. Amerikānis par 0,34 sekundēm apsteidz krievu Jevgeņiju Kuļikovu, kam tika sudraba godalga, un par 0,45 sekundēm bronzas medaļnieku Lēvu de Būru no Holandes. Šī ir Heidena pirmā Leikplesidas godalga – nedēļas laikā viņš izcīnīs vēl četras zelta medaļas un kļūs par vienīgo ātrslidotāju olimpisko spēļu vēsturē, kurš uzvarējis visās disciplīnās vienā olimpiādē.
1980 Edmontonas „Oilers” NHL regulārā čempionāta spēlē ar 8:2 uzveic Vašingtonas „Capitals”, un Veins Greckis atkārto NHL rekordu, asistējot savas komandas septiņu vārtu gūšanā. Greckis šo rekordu dala ar Biliju Teiloru no Detroitas „Red Wings”, kam septiņas rezultatīvas piespēles reģistrētas 1947. gadā. Arī pats Greckis vēl divas reizes spēs septiņas reizes mačā asistēt komandas biedriem vārtu guvumā.
1978 Leons Spinkss cīņā par pasaules čempiona titulu boksā supersmagsvariem 15 raundos pieveic jau karjeras norietā esošo Muhamedu Alī. Pirms cīņas neviens nešaubījās, ka Alī pieveiks Spinksu, kurš profesionālajā ringā bija aizvadījis tikai septiņas cīņas (šī iemesla dēļ Alī pat nevēlējās boksēties ar olimpisko čempionu). Par uzvaru nešaubījās arī pats Alī, tādēļ viņa sagatavošanās cīņai nebija tik nopietna. Cīņas gaitā Alī centās nogurdināt sāncensi, taču no tā nekas neiznāca, un divi no trim tiesnešiem atdeva uzvaru Spinksam. Vēlāk Alī atzīs, ka šis būs viņa sāpīgākais zaudējums karjerā. Vēlāk Alī Spinksam revanšēsies, taču viņa labākie gadi jau būs palikuši aiz muguras.
1961 Netālu no Briseles lidostas katastrofu piedzīvo kompānijas "Sabena Airines" lidmašīna "Boeing 707", un bojā iet 73 pasažieri, tajā skaitā ASV daiļslidotāju izlase, kas devās uz pasaules čempionātu Prāgā. Čempionātu atcēla.
1936 Slavenā norvēģu daiļslidotāja un vēlākā Holivudas aktrise Soņa Henija Gārmišas Partenkirhenes spēlēs izcīna trešo olimpisko zelta medaļu pēc kārtas. 1924. gada I ziemas spēlēs viņa ierindojās astotajā vietā (11 gadu vecumā), bet 1927. gadā izcīnīja savu pirmo no desmit (pēc kārtas!) uzvarām pasaules čempionātos, bet vēl pēc gada arī olimpiskās čempiones titulu. Henija, kurai vēl nebija pat 16 gadu, uz 74 gadiem kļuva par jaunāko ziemas olimpisko spēļu zelta medaļas ieguvēju individuālajās disciplīnās. Ar to sākās viņas fenomenālā karjera. Pēc 1936. gada pasaules čempionāta (desmitā uzvara pēc kārtas) Henija pameta amatieru daiļslidošanu, pievēršoties ledus šoviem (un to organizēšanai ASV), aktrises karjerai. Pēc kara Henijai bieži tika pārmestas tuvās attiecības ar nacistisko Vāciju, kur viņa bija ļoti populāra, un pašu Ādolfu Hitleru, kas bija liels daiļslidotājas talanta piekritējs. 1969. gadā, kad viņa mira (lidojuma laikā no Parīzes uz Oslo), Henijas kontā bija vairāk nekā 45 miljoni USD.
1932 ASV bobslejists Edijs Īgens kļūst par vienīgo atlētu, kas izcīnījis zelta medaļas gan ziemas, gan vasaras olimpiskajās spēlēs atšķirīgo sporta veidos. Vasaras zelts viņam tika 1920. gadā Antverpenes olimpiādes boksa turnīrā. Viņš piedalījās arī 1924. gada olimpiādē, taču tur jau pirmajā kārtā piekāpās Artūram Kliftonam. Olimpiskajās spēlēs viņš atgriezās pēc astoņiem gadiem (Leikplesidā), kļūdams par Billija Fiskes vadītā bobsleja četrinieka stūmēju, un tika pie otrās augstākā kaluma godalgas. Tikai četriem sportistiem izdevies izcīnīt medaļas gan ziemas, gan vasaras spēlēs dažādos sporta veidos – Īgenam, Jakobam Tulinam Tamsam, Kristai Ludingai-Rotenburgerei un Klārai Hjūzai.