Layout: current: getMobLayoutSmall (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getMobLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:2492, Did:0, useCase: 0

SOK prezidents Tomass Bahs un Vanesa Meja Vanakorna olimpiskajās spēlēs 2014
Foto: AFP / Scanpix
2

Tiesa atceļ vijolnieces Vanesas Mejas četru gadu diskvalifikāciju slēpošanā

Sporta arbitrāžas tiesa (CAS) vakar nosprieda, ka Vanesa Meja Vanakorna (36) pati nav vainīga nepareizajos rezultātos, kas viņai ļāva kvalificēties milzu slalomam 2014. gada Soču olimpiskajās spēlēs. Līdz ar to tiek atcelta iepriekš piespriestā četru gadu diskvalifikācija.
Latvijas hokeja izlase Soču olimpiskajās spēlēs
Foto: Romāns Kokšarovs, Sporta Avīze, F64
19

Latvijas hokeja izlases spēles olimpiādē - gada skatītākās TV pārraides

Pētījumu kompānija TNS ir apkopojusi 2014. gada skatītākās TV pārraides. Pirmo četrinieku veido sporta notikumi Soču ziemas olimpiskajās spēlēs.
Martins Dukurs
Foto: Alberts Linarts, sigulda.lv
10

Saraksts: Olimpiskie medaļnieki - līderi valsts naudas balvu topā

Decembris ir laiks, kad sportā tiek noteikti labākie. Zināms rādītājs ir arī naudas balvas apmērs, ko piešķir valsts par sportistu sasniegumiem. Lielākās naudas balvas šogad saņem renes sporta veidu pārstāvji, kuri izcīnīja medaļas Soču olimpiskajās spēlēs. Skeletona sudraba ieguvējs Martins Dukurs šajā topā ieņem pirmo vietu (111 884 eiro), viņam seko bobslejisti Oskars Melbārdis un Daumants Dreiškens (pa 101 999), kā arī kamaniņu sporta brāļi Šici (pa 100 651).
"Latvijas leģendas IV" 
Foto: Alberts Linarts, sigulda.lv

Iznākusi grāmata par latviešiem Soču olimpiskajās spēlēs

Siguldas Valsts ģimnāzijā šonedēļ notika grāmatas "Latvijas leģendas IV" atklāšanas svētki. Grāmata veltīta ziemas olimpiskajām spēlēm un olimpiešiem, kuri ar saviem sasniegumiem, uzvarām un cīņas sparu Latvijas valsts vārdu ir nesuši pasaulē. Krāsaini attēli un aizraujoši stāsti par mums nozīmīgām personībām - brāļiem Dukuriem, Elīzu Tīrumu, Andri un Juri Šiciem un citiem - motivēs ne tikai topošos sportistus, bet jebkuru lasītāju.
SOK prezidents Tomass Bahs un Vanesa Meja Vanakorna olimpiskajās spēlēs 2014
Foto: AFP / Scanpix
13

Slavenā vijolniece diskvalificēta uz četriem gadiem kalnu slēpošanā

Starptautiskā Slēpošanas federācija (FIS) uz četriem gadiem diskvalificējusi olimpisko kalnu slēpotāju Vanesu Vanakornu, kura vairāk pazīstama kā vijolniece Vanesa Meja (36). Šodien bargais sods uzlikts par to, ka olimpiskajā kvalifikācijā viņas rezultāti tika viltoti - jūlijā par to jau sodīja vairākus funkcionārus.
Brazīlijas sieviešu volejbola izlases triumfs 2012 
Foto: AFP / Scanpix
6

Noteikti izcilnieki pēdējās divās olimpiskajās spēlēs

Nacionālo olimpisko komiteju asociācija šodien Ģenerālajā asamblejā Bangkokā pasniedza savas balvas 2014. un 2012. gada olimpisko spēļu izcilniekiem.
Vanesa Meja Vanakorna olimpisko spēļu atklāšanā 
Foto: PA Wire / Scanpix
4

Vijolniece Vanesa Meja uz Soču olimpiādi tikusi ar viltotiem rezultātiem

Slovēnijas Slēpošanas asociācija diskvalificējusi uz četriem gadiem četrus slovēņu slēpošanas funkcionārus, kuri viltojuši slavenās vijolnieces Vanesas Mejas olimpiskās kvalifikācijas rezultātus milzu slalomā. Sportiskā vijolniece Soču olimpiskajām spēlēm kvalificējās pēdējā brīdī Slovēnijā, bet olimpiādē no finišējušajām pārliecinoši palika pēdējā vietā.
Latvijas olimpieši dala autogrāfus Saeimā 
Foto: Ernests Dinka, saeima.lv
1

Latvijas olimpieši tiekas ar Saeimas apmeklētājiem

Saeimas nama apmeklētāji sestdien Muzeju naktī tikās ar mūsu olimpiešiem. Kopumā sešu stundu laikā Saeimas nams pulcēja vairāk nekā trīs tūkstošus apmeklētāju, informē mūsu likumdevēja preses dienests.
Zintis Ekmanis un Jānis Kols 
Foto: Romāns Kokšarovs, Sporta Avīze, F64
5

Prezidents Kols: "Vēlamies turpināt sadarbību ar Prūsi"

Latvijas Bobsleja un skeletona federācijas prezidents Jānis Kols (55) sarunā ar "Latvijas Avīzi" atzīst, ka finasiālā situācija ļauj ar cerībām raudzīties uz nākamo olimpisko ciklu. Ar bobsleja izlases galveno treneri, visticamāk, netiks slēgts oficiāls līgums, jo 8 gadus nevainojami darbojusies džentelmeņu vienošanās.
Sandis Prūsis 
Foto: ventspils.lv

Ventspils sveiks Prūsi un Puķīti ar panākumiem olimpiskajās spēlēs

Sestdien, 15.martā, plkst. 16:50 pirms Baltijas Basketbola līgas ceturtdaļfinālspēles starp BK "Ventspils" – "Šiauliai" BC (Lietuva) Ventspils pilsētas domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs sveiks šorttrekistu Roberto Puķīti ar izcīnīto 15.vietu 1500m distancē un Latvijas bobsleja izlases galveno treneri Sandi Prūsi ar viņa bobsleja četrnieka komandas iegūto sudraba medaļu Soču ziemas olimpiskajās spēlēs, informē kurzemnieku pilsētas preses dienests.