Layout: current: getSitedefLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource616 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:368, Did:0, useCase: 0
2

Norisinājies A. Pizika kausa 3. posms velokrosā

Jau oktobris un iestājies rudens, bet velo draugi neguļ, jo pilnā sparā norisinājās 3.posms A.Pizika kausā velokrosà.Vērts pieminēt faktu, ka šīs veida sacensības Latvijā kļūst arvien populārākas, un no posmā uz posmu piedalās arvien vairāk velokrosa cienītāji. Organizatori bija parūpējušies ne tikai par braucējiem, bet arī par skatītājiem, jo Rīgas posmā skaistajā Mārupītes parkā lielāko trases daļu varēja vērot priekšplānā kā arī bija ierīkots stends ar Fazer garšīgajām maizītēm, tēju.

Sportacentrs.com Open 6h MTB brauciena trase iezīmēta

Aizvadītajās brīvdienās “Sportacentrs.com Open 6h MTB” brauciena organizatori pavadīja Ogres apkārtnē. Tika iezīmēta trase, kura izturības sacensību dalībniekiem būs jāveic 1.maijā. Tiem riteņbraucējiem, kuri līdzīgās sacensībās piedalījās 2009.gada septembrī, trase būs diezgan pazīstama.

"Sportacentrs.com Open 6h MTB" sacensību nolikums

Iepzīsties ar sacensību nolikumu un piesakies sacensībām!

"Sportacentrs.com Open" pārcelts uz Zilajiem kalniem

1.maijā Darba svētkos paredzētais sešu stundu izturības velobrauciens "Sportacentrs.com Open" organizatorisku jautājumu rezultātā ir pārcelts uz Ogres un Ikšķiles apvidu, Zilajiem kalniem. Tur tad arī sāksies aktīvā velosacensību sezona.
Foto: Ivars Veiliņš, jelgavasvestnesis.lv

1. maijā notiks sešu stundu izturības velobrauciens

1. maijā Darba svētkos ar sešu stundu izturības velobraucienu "Sportacentrs.com Open" Mežaparkā sāksies aktīvā velosacensību sezona. Ņemot vērā iepriekšējo gadu pieredzi un riteņbraucēju skaita pieaugumu, biedrība „Par stipru Latviju” sadarbībā ar biedrību „24h” ir nolēmusi arī 2010. gadā sarīkot vairākas veloizturības sacensības.
Solo klases uzvarētāji: Gatis Stērste (no kreisās), Ingus Bunkovskis un Vilnis Klinovičs.
Foto: Ritvars Raits
2

Noskaidroti uzvarētāji 24 stundu velobraukšanā

No 22. līdz 23.augustam Ogres Zilajos kalnos turpinājās Latvijas Atklātais čempionāts 24 stundu velobraukšanā – "eSports.lv Open 2009". Sacensībās piedalījās vairāk nekā simts sportistu ne tikai no Latvijas, bet arī no Lietuvas un Igaunijas, kas sacentās par uzvaru piecās dažādās klasēs.
1

"eSports.lv Open 2009" startēs dalībnieki no visas Baltijas

Vēl tikai divas dienas (līdz 20. augustam) var paspēt pieteikties Latvijas atklātajam čempionātam 24h velobraukšanā – „eSports.lv Open 2009”. Pieteikties dalībai var četrinieku klasē, kas ir visvieglākā un nosacīti būtu vērtējama kā „tautas klase”, pāru klasē vai solo klasē.

"eSports.lv Open" - 22. un 23. augustā

No 22. līdz 23. augustam norisināsies otrais Latvijas atklātais čempionāts diennakts kalnu divriteņu braukšanā - “eSports.lv Open.” Kā jau tas nojaušams no nosaukuma, sacensības tiek rīkotas ciešā sadarbībā ar portālu eSports.lv, tās norisināsies 24 stundas un uzvarētājs oficiāli iegūs Latvijas čempiona nosaukumu diennakts kalnu divriteņu braukšanā.