Layout: current: getMobLayoutSmall (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getMobLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:368, Did:0, useCase: 0

2

Norisinājies A. Pizika kausa 3. posms velokrosā

Jau oktobris un iestājies rudens, bet velo draugi neguļ, jo pilnā sparā norisinājās 3.posms A.Pizika kausā velokrosà.Vērts pieminēt faktu, ka šīs veida sacensības Latvijā kļūst arvien populārākas, un no posmā uz posmu piedalās arvien vairāk velokrosa cienītāji. Organizatori bija parūpējušies ne tikai par braucējiem, bet arī par skatītājiem, jo Rīgas posmā skaistajā Mārupītes parkā lielāko trases daļu varēja vērot priekšplānā kā arī bija ierīkots stends ar Fazer garšīgajām maizītēm, tēju.

Sportacentrs.com Open 6h MTB brauciena trase iezīmēta

Aizvadītajās brīvdienās “Sportacentrs.com Open 6h MTB” brauciena organizatori pavadīja Ogres apkārtnē. Tika iezīmēta trase, kura izturības sacensību dalībniekiem būs jāveic 1.maijā. Tiem riteņbraucējiem, kuri līdzīgās sacensībās piedalījās 2009.gada septembrī, trase būs diezgan pazīstama.
17

Piesakies "Sportacentrs.com Open"!

Joprojām norisinās pieteikšanās velobraucienam „Sportacentrs.com Open 6h MTB”, kas norisināsies 1. maijā Ogres Zilo kalnu teritorijā. Sacensībās var piedalīties gan individuāli, gan pāru ieskaitē.

"Sportacentrs.com Open 6h MTB" sacensību nolikums

Iepzīsties ar sacensību nolikumu un piesakies sacensībām!

"Sportacentrs.com Open" pārcelts uz Zilajiem kalniem

1.maijā Darba svētkos paredzētais sešu stundu izturības velobrauciens "Sportacentrs.com Open" organizatorisku jautājumu rezultātā ir pārcelts uz Ogres un Ikšķiles apvidu, Zilajiem kalniem. Tur tad arī sāksies aktīvā velosacensību sezona.
Foto: Ivars Veiliņš, jelgavasvestnesis.lv

1. maijā notiks sešu stundu izturības velobrauciens

1. maijā Darba svētkos ar sešu stundu izturības velobraucienu "Sportacentrs.com Open" Mežaparkā sāksies aktīvā velosacensību sezona. Ņemot vērā iepriekšējo gadu pieredzi un riteņbraucēju skaita pieaugumu, biedrība „Par stipru Latviju” sadarbībā ar biedrību „24h” ir nolēmusi arī 2010. gadā sarīkot vairākas veloizturības sacensības.
Velo pirms starta novietos goda vietā.
4

Ar lielisku komandu var paveikt lielus darbus - arī 24 stundas ar velo

Nu tad beidzot ir - ir pabeigts, nu tad beidzot ir - ir paveikts. nu tad beidzot ir - dzirdi, dzirdi! Tā dzied reperis Gustavo, un tieši tā arī pēc 24 stundu velo braukšanas jutās eSports.lv komanda ar visu apkalpojošo personālu.
Solo klases uzvarētāji: Gatis Stērste (no kreisās), Ingus Bunkovskis un Vilnis Klinovičs.
Foto: Ritvars Raits
2

Noskaidroti uzvarētāji 24 stundu velobraukšanā

No 22. līdz 23.augustam Ogres Zilajos kalnos turpinājās Latvijas Atklātais čempionāts 24 stundu velobraukšanā – "eSports.lv Open 2009". Sacensībās piedalījās vairāk nekā simts sportistu ne tikai no Latvijas, bet arī no Lietuvas un Igaunijas, kas sacentās par uzvaru piecās dažādās klasēs.

Video: eSports.lv komanda startā izvirzās vadībā

Šodien stundu iepriekš startēja eSports.lv Open 24 stundu velo sacensības, kurās startē arī eSports.lv komanda, kuras sastāvā piedalās Kristaps Driķis, Andris Paeglītis, Krišs Driķis un Ģirts Gnedlers. Kā pirmais startēja Andriz Paeglītis (ADžei), kurš izvirzījās uzreiz vadībā.
Klusumu - arī slotas kāts izšauj vienreiz mūžā
Foto: Rimands Pētersons
2

Esam gatavi parādīt - kas ir kas

Emocijas un satraukums palielinās ar katru minūti, jo lielais notikums ir tik tuvu, ka iespējams jau sajust eSports.lv 24 stundu velo sacensību auru un emocijas. eSports.lv komanda lēnām, bet tuvojas kondīcijai, lai varētu teikt – esam gatavi.