Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:368, Did:0, useCase: 0

Esam gatavi parādīt - kas ir kas

Kristaps Driķis

Esam gatavi parādīt - kas ir kas
Klusumu - arī slotas kāts izšauj vienreiz mūžā
Foto: Rimands Pētersons

Emocijas un satraukums palielinās ar katru minūti, jo lielais notikums ir tik tuvu, ka iespējams jau sajust eSports.lv 24 stundu velo sacensību auru un emocijas. eSports.lv komanda lēnām, bet tuvojas kondīcijai, lai varētu teikt – esam gatavi.

Esam iegādājušies apgaismojumu gan priekš velo, gan arī priekš pašiem, lai braukšana naktī būtu nedaudz drošāka un patīkamāka. Atzīšu, ka vieglprātīgā pieeja joprojām saglabājas, bet cilvēks ir tā radīts, ka nemācās no citu kļūdām, bet visu saprot tikai tad, kad pats uz sevis tā pa īsto pārbauda. Mūsu komanda šoreiz balstīsies uz pilnīgu improvizāciju, bet varu solīt, ka cīņas gara un apņēmības mums netrūkst. Īstu komandas stratēģiju vēl neesam apdomājuši, bet būs veselas 24 h laika sacensību laikā lai pārdomātu gan stratēģiju, gan nakts melnumā esot meža vidū arī savu dzīvi un to – kāpēc es tur atrodos.

Pozitīvā lieta, ko esmu jau novērojis arī iepriekš, vīriņš tur augšā nav tikai hokeja mīļotājs, bet arī velo braucēju atbalstītājs, jo laiks brīvdienās solās būt saulains un bez garām un bezgalīgām lietus līšanas stundām. Tas noteikti priecē, jo mazāka slodze tehnikai, kā arī pašiem nebūs nometnē jāmaļ dubļu vannas.

Uz sacensību vietu esam nolēmuši izbraukt jau rīt agri no rīta, lai savā nometnē iekārtotos ap plkst. 9:00. Visiem eSports.lv lasītājiem esam plānojuši piedāvāt video un foto ieskatu sacensībās, tikai ir parādījušies nelieli papildus apgrūtinājumi. Organizatori nesola wi-fi interneta pieslēgumu uz vietas, bet nav problēmu bez atrisinājuma. Cerams, kāds no mums pieejamajiem mobilajiem interneta pieslēgumiem sacensību vietā strādās un varēsim pildīt to, ko esam solījuši.

Paldies visiem, kuri neskopojās ar padomiem, kā vislabāk sagatavoties sacensībām.

Iepriekšējie ieraksti:
Blogs: Tas tev nav moku dzert, tās ir 24 stundu...

Vairāk par sacensībām var uzzināt ŠEIT

(*) virsraksts ir provokatīvs, lai iebiedētu pretiniekus

Slēpts komentārs: Ehh

     [+] [-]

, 2009-08-21 17:03, pirms 12 gadiem
Tiekamies trasē!