Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:368, Did:0, useCase: 0

"Sportacentrs.com Open" pārcelts uz Zilajiem kalniem

Andrejs Siliņš

1.maijā Darba svētkos paredzētais sešu stundu izturības velobrauciens "Sportacentrs.com Open" organizatorisku jautājumu rezultātā ir pārcelts uz Ogres un Ikšķiles apvidu, Zilajiem kalniem. Tur tad arī sāksies aktīvā velosacensību sezona.

Ņemot vērā iepriekšējo gadu pieredzi un riteņbraucēju skaita pieaugumu, biedrība „Par stipru Latviju” sadarbībā ar biedrību „24h” un Sportacentrs.com ir nolēmusi arī 2010. gadā sarīkot vairākas veloizturības sacensības. Kā sezonas galvenās būs 24 stundu sacensības 7.-8. augustā arī Ogres Zilajos kalnos.

Lai uzsāktu sezonu un pārbaudītu savus spēkus pēc sen neredzēti bargās ziemas organizatori jau 1.maijā aicina uz bijušo TOBAGO X auto trasi ( netālu no Ikšķiles ), kur notiks “maza iesildīšanās” - 6 stundu izturības brauciens.

Organizatori sagaida ne tikai jau pieredzējušus šāda veida sacensību dalībniekus, bet arī velobraucējus, kas vēlas pārbaudīt savus spēkus, mērķtiecību un gribasspēku. Kompleksa apkārtnē būs izveidota apļveida marķēta trase. Ikviens dalībnieks varēs sešās stundās nobraukt tik apļus, cik prāts, gribasspēks un trenētība atļaus.

Sacensības notiks vairākās grupās. Būs gan individuālais, gan pāru komandu vērrtējums. Pieteikšanās jau ir sākusies PIETEIKUMA ANKETA.

Šīs sacensības būs tikai sagatavošanās jaunajai vasaras sezonai. Nopietnākās veloizturības sacensības būs “Latvijas atklātais čempionāts 24h brauciens” Ikšķiles pilsētas svētku ietvaros 7.-8. augustā, kur Ogres Zilajos kalnos. Šajās sacensībās būs individuālās, pāru un četru cilvēku komandu klases. Sākam gatavoties jau tagad.

Abus braucienus rīko biedrība „Par stipru Latviju!”, kas agrāk ir rīkojusi gan Ginesa rekorda uzstādīšanu Daugavas stadionā, gan neseno „Stipro skrējienu”.

Tiekamies TOBAGO X trasē 1.maijā un Ikšķilē 7.augustā! Vairāk informācijas parstiprulatviju.lv