Layout: current: getMobLayoutSmall (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getMobLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:102, Did:0, useCase: 2

Foto: sellgames2022.com

Rīgā, Tukumā un Ogrē risināsies starptautiskās studentu spēles

20.-22. maijā Rīgā, Tukumā un Ogrē notiks starptautiskās sacensības XXXVII SELL Studentu spēles, kas šogad atzīmē 99. pastāvēšanas gadu.
Kausa ieguvēji. Foto: Juris Bērziņš-Soms.

Noskaidroti Latvijas kausa ieguvēji regbijā 7 vīriešiem

Vakar Upesciema stadionā norisinājās ikgadējais Latvijas kauss (LK) regbijā 7 vīriešiem, kas ir arī Garkalnes kauss regbijā 7. Par šī gada Latvijas Kausa ieguvējiem pirmo reizi komandas vēsturē kļuva Baldone/ĶNSS regbisti.
Aivars Pilenieks uzrunas laikā (pa labi)

Par regbija federācijas prezidentu atkārtoti ievēl Pilenieku, valdi vēl neapstiprina

LETA. Par Latvijas Regbija federācijas (LRF) prezidentu trešdien biedru kopsapulcē Rīgā atkārtoti ievēlēts Aivars Pilenieks, ziņo LRF.
ASV regbija izlase 2019. gada PK, Foto: imago images/Inpho Photography/Scanpix

ASV, Austrālija un Anglija saņem tiesības rīkot Pasaules kausus regbijā

Starptautiskā regbija savienība ("World Rugby") ir nosaukusi valstis, kas uzņems Pasaules kausus regbijā līdz pat 2033. gadam, to starpā piešķirot tiesības rīkot sporta veida svarīgākos mačus arī ASV.
Foto: Juris Bērziņš-Soms.

LČ regbijā 7 sievietēm un U18 puišiem uzņem apgriezienus

Pagājušajā nedēļas nogalē paralēli Latvijas izlases spēlei ar Čehijas valstsvienību, norisinājās Latvijas ečmpionāta regbijā 7 otrais posms U18 puišiem un dāmām. Ja sievietēm vēlreiz labākās bija RK "Selena", tad puišiem bija jauni uzvarētāji.
Foto: Latvijas Regbija federācija/Juris Bērziņš-Soms.
2

''Eži'' atstāj sausā ''Fēniksu''

Vakar Lielrīgas atklātā čempionāta šīs nedēļas otrajā spēlē Rīgas RK “Eži” izbraukumā ar rezultātu 27:0 izcīnīja uzvaru pār Valmieras RK "Fēnikss"
Latvijas regbija-15 izlase. Foto: Zigismunds Zālmanis/LRF

Latvijas regbija izlase EČ pirmās konferences pēdējā spēlē zaudē Čehijai

LETA. Latvijas regbija-15 izlase sestdien Prāgā Eiropas čempionāta pirmās konferences Ziemeļu divīzijas turnīru beidza ar zaudējumu Čehijai.
Foto: Latvijas Regbija federācija/

Miesnieki savās mājās lāčus nežēlo

Vakar Ķekavas sporta stadionā Lielrīgas atklātā čempionāta spēlē regbijā ar rezultātu 69:5 pārliecinošu uzvaru guva mājinieki Ķekava/Miesnieki” regbisti, neatstājot nekādas cerības Rāmavas "Lāči" komandai.
Foto: Zigismunds Zālmanis.

Rīt Latvijas regbisti noslēgs ciklu izbraukumā pret nezaudējušo Čehiju

Šīs nedēļas nogalē, 7.maijā, Latvijas R15 valstsvienība mērosies spēkiem ar Čehijas regbistiem, kuri šajā ciklā tāpat kā zviedri vēl nav zaudējuši. Izbraukuma spēle paredzēta rīt pulksten 16.00 pēc Latvijas laika.
Foto: Juris Bērziņš-Soms.

LČ regbijā-7 1.posmā U16 grupā uzvar Eleja, rezultatīvākā komanda paliek trešā

Pagājušajā nedēļas nogalē Rīgas tehniskās koledžas stadionā spēkiem regbijā-7 mērojās U16 puišu komandas, kur par uzvarētājiem kļuva Elejas komanda, bet RK "Livonia", kas guva visvairāk punktus, palika trešajā vietā.