"Selena" regbistes dominē LČ 1.posmā, spraigs duelis par otro vietu
Pagājušajā nedēļas nogalē tika aizvadīts Latvijas čempionāta regbijā-7 sievietēm pirmais posms, kurā dominēja "Selena" regbistes.
Turnīrs iezīmēja sezonas sākumu ar dinamiskām spēlēm. Pārliecinošu sniegumu visas dienas garumā demonstrēja RK “Selēna”, kas uzvarēja visās savās spēlēs, apliecinot stabilitāti un pieredzi.
Tikmēr īpaši saspringta izvērtās cīņa par pirmā posma otro vietu. Spēlē starp RK “Livonija” un RK “Ļaudona” uzvarētājas tika noskaidrotas tikai pašā puslaika izskaņā. Pagājušā gada vicečempiones RK “Livonija” spēja izraut uzvaru, nodrošinot sev otro pozīciju posma kopvērtējumā.
Trešajā vietā ierindojās RK “Ļaudona”, kas, neskatoties uz zaudējumu izšķirošajā spēlē, demonstrēja konkurētspējīgu sniegumu visa turnīra garumā.
Savukārt ceturto vietu pirmajā posmā ierindojās RK “Miesnieki” spēlētājas, kuras jau vairākas sezonas apliecina neatlaidību un cīņassparu.
Pirmais posms apliecināja, ka arī šajā sezonā gaidāma sīva konkurence un aizraujošas spēles, komandām turpinot cīņu par čempionāta titulu nākamajos posmos.
RSU/Livonia - RK Ļaudona 19:14
RK Selēna - RK Miesnieki 41:0
RK Miesnieki - RSU/Livonia 5:17
RK Selēna - RK Ļaudona 20:0
RK Ļaudona - RK Miesnieki 24:0
RK Selēna - RSU/Livonia 21:0
Izmantotie resursi:
https://rugby-latvia.lv/news/latvij...