Layout: current: getMobLayoutSmall (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getMobLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:2934, Did:0, useCase: 0

11

Video: #16 "eXi": sava laukuma priekšrocības, sportiskās formas kritumi, kaušanās treniņos

Piedāvājam sporta sarunu šova “eXi” otrās sezonas 16. epizodi, kurā bijušie sportisti Kaspars Kambala, Renārs Rode un Edgars Masaļskis tiekas iepirkšanās un izklaides galvaspilsētā "Akropole", lai dalītos stāstos par savu pieredzi dažādās arī šodien aktuālās sporta tēmās.0:00:00 – 0:29:42 – sava laukuma priekšrocības. Cik būtiski tas patiesībā ir?0:31:28 – 00:58:40 – sportiskās formas kāpumi un kritumi. Kā no tiem izvairīties?1:00:26 – 01:18:35 – asumi, emocijas un dūru vicināšana treniņos un spēlēsŠī epizode audio formātā pieejama arī visās populārākajās audio straumēšanas vietnēs.Seko "eXi" sociālajos tīklos:YouTube: https://ej.uz/eXiSportsYouTubeFacebook: https://www.facebook.com/exisports/Instagram: https://www.instagram.com/exi_sports/Twitter: https://twitter.com/eXi_Sports
4

Video: Emocijas un dūru vicināšana komandas biedru starpā: divi kaujās, trešais filmē

Piedāvājam fragmentu no jaunākās sporta sarunu šova “eXi” epizodes, kurā bijušais basketbolists Kaspars Kambala un bijušais futbolists Renārs Rode stāsta par emocijām komandas iekšienē.Pilnā garumā raidījumu skaties Sportacentrs.com TV kanālā jau šovakar plkst. 21.15, bet portālā Sportacentrs.com meklē piektdien.
1

Video: #15 "eXi": izjokošana un joki, stils un mode sporta laukumos un ārpus tiem

Piedāvājam sporta sarunu šova “eXi” otrās sezonas 15. epizodi, kurā bijušie sportisti Kaspars Kambala, Renārs Rode un Edgars Masaļskis tiekas iepirkšanās un izklaides galvaspilsētā "Akropole", lai dalītos stāstos par savu pieredzi dažādās arī šodien aktuālās sporta tēmās.0:00:00 – 0:32:51 – izjokošana un joki sportistu ikdienā;0:35:22 – 01:29:56 – stils un mode sporta laukumos un ārpus tiem.Šī epizode audio formātā pieejama arī visās populārākajās audio straumēšanas vietnēs.Seko "eXi" sociālajos tīklos:YouTube: https://ej.uz/eXiSportsYouTubeFacebook: https://www.facebook.com/exisports/Instagram: https://www.instagram.com/exi_sports/Twitter: https://twitter.com/eXi_Sports
13

Video: Sportisti joko: Daugaviņš kaitina Irbi, Kambala sveicina Ādolfu, Rode - Koļesņičenko

Piedāvājam fragment no 15. sporta sarunu šova “eXi” epizodes, kurā bijušie sportisti Edgars Masaļskis, Kaspars Kambala un Renārs Rode 1. aprīļa noskaņās stāsta, kā sportisti izjoko viens otru, kā arī izceļ sava laika spilgtākos jokdarus.Sporta sarunu šova “eXi” 15. epizodi pilnā garumā skaties šovakar plkst. 21.45 Sportacentrs.com TV kanālā.

Video: "eXi": sportistu līgumu detaļas, aģentu darbs un nopelnītais

Piedāvājam vienu no sporta sarunu šova "eXi" 14. epizodes tēmām, kurā bijušie sportisti Edgars Masaļskis, Kaspars Kambala un Renārs Rode stāsta par detaļām un niansēm sportistu līgumos, kā arī klāsta, kāds ir aģentu ieguldījums katra no viņu karjerās.Raidījums pilnā garumā ŠEIT!

Video: "eXi": kāds ir ideāls izlases spēlētājs?

Piedāvājam vienu no sporta sarunu šova "eXi" 14. epizodes tēmām, kurā bijušie sportisti Edgars Masaļskis, Kaspars Kambala un Renārs Rode uzskaita rakstura īpašības, kādas nepieciešamas ideālam izlases spēlētājam, kā arī meklē konkrētus piemērus.Raidījums pilnā garumā ŠEIT!

Video: "eXi" atceras savas pirmās spēles izlasē: "Tās visiem ir īpašas"

Piedāvājam vienu no sporta sarunu šova "eXi" 14. epizodes tēmām, kurā bijušie sportisti Edgars Masaļskis, Kaspars Kambala un Renārs Rode runā par savām pirmajām spēlēm izlasē, atzīstot, ka visiem sportistiem tās ir īpašas.Raidījums pilnā garumā ŠEIT!
3

Video: #14 "eXi": pirmā spēle izlasē, ideāls izlases spēlētājs un detaļas sportistu līgumos

Piedāvājam sporta sarunu šova “eXi” otrās sezonas 14. epizodi, kurā bijušie sportisti Kaspars Kambala, Renārs Rode un Edgars Masaļskis tiekas iepirkšanās un izklaides galvaspilsētā "Akropole", lai dalītos stāstos par savu pieredzi dažādās arī šodien aktuālās sporta tēmās.0:00:00 – 0:25:34 – pirmā spēle izlasē – sajūtas, emocijas un atmiņas;0:27:50 – 01:00:57 – kāds ir ideāls izlases spēlētājs?1:03:13 – 01:30:41 – kas rakstīts profesionālu sportistu līgumos?Šī epizode audio formātā pieejama arī visās populārākajās audio straumēšanas vietnēs.Seko "eXi" sociālajos tīklos:YouTube: https://ej.uz/eXiSportsYouTubeFacebook: https://www.facebook.com/exisports/Instagram: https://www.instagram.com/exi_sports/Twitter: https://twitter.com/eXi_Sports

Video: "eXi" par Latvijas izlases treneriem: labāk vietējais vai ārzemnieks?

Piedāvājam vienu no sporta sarunu šova "eXi" 13. epizodes tēmām, kurā bijušie sportisti Edgars Masaļskis, Kaspars Kambala un Renārs Rode runā par to, kas labāks Latvijas izlasēm - vietējais vai ārzemju galvenais treneris?Raidījums pilnā garumā ŠEIT!

Video: "eXi": emocijas, zaudējumu rūgtums, salauztas nūjas, skrējiens pakaļ trenerim

Piedāvājam vienu no sporta sarunu šova "eXi" 13. epizodes tēmām, kurā bijušie sportisti Edgars Masaļskis, Kaspars Kambala un Renārs Rode stāsta par sajūtām un emocijām pēc sāpīgiem zaudējumiem. Nesen tādu piedzīvoja Latvijas basketbola izlases. Kā tādus vakarus aizmirst?Raidījums pilnā garumā ŠEIT!