Layout: current: getMobContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getMobContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:2934, Did:0, useCase: 3

Autors: TV raidījums

Video: Fadejevs par olimpisko spēļu sudrabu: "Pateicu, aizgāju un izdarīju"

Piedāvājam fragmentu no sporta sarunu šova “eXi”, kurā viesojas bijušais vieglatlēts, olimpisko spēļu un Eiropas čempionāta sudraba medaļnieks Aigars Fadejevs. Bijušajam soļotājam savulaik patika komunicēt ar medijiem un izteikt skaļus solījumus. Arī par to šajā “eXi” epizodē.

Raidījums pilnā garumā pieejams ŠEIT!

, 2023-11-29 18:14, pirms 3 mēnešiem
Sen nebija Aigars dzirdēts. Labi ka uzaicināja uz interviju. Būs jānoklausās.
, 2023-11-30 09:26, pirms 3 mēnešiem
Varbūt tāpēc ka biju mazs kad skatījos, bet viss kas no Fadejeva palicis atmiņā bija kā viņu noņem no trases vai pēc otrās dzeltenās pazaudē tempu.. labi ka atgādināja par sudrabu, tagad varu nomainīt ar patīkamākām atmiņām.
10

"LAI SANĀK!" Piektajā jubilejas sezonā "eXi" sanāks TC "Domina Shopping"

Ceturtdien, 24. augustā, startēs sporta sabiedrībā iemīļotā sarunu šova “eXi” piektā sezona. Jubilejas sezonā “eXi” saviem faniem ir sarūpējis vairākus jaunumus, starp tiem – par raidījuma atbalstītāju kļuvis tirdzniecības centrs “Domina Shopping”, kura centrālais laukums (starp restorāniem “Vairāk Saules” un “Burger King”) tagad divas reizes mēnesī kļūs par filmēšanas studiju. Līdztekus šī sezona būs īpaša ne vien vizuāli, bet nedaudz atšķirsies arī saturiski un tematiski.
Marians Pahara "Southampton" kreklā. Foto: thesefootballtimes.co
2

Pahars: "Jaunā futbolista darbiņus Anglijā veica arī pats Beils"

Latvijas futbola izlases bijušajam uzbrucējam Marianam Paharam, kurš lielu savas karjeras daļu aizvadīja “Southampton” klubā Anglijā, bijis savs kluba akadēmijas futbolists – jaunais spēlētājs, kurš rūpējies par futbola apavu tīrīšanu un dažādām citām lietām, lai Paharam par to nebūtu jādomā pašam.
Jānis Blūms un Kaspars Gorkšs. Foto: Krišjānis Pulkstenis

''eXi'' runā: tik dažādie treneri - psihologi, taktiķi, "tusētāji" un iekaustītāji, sievietes un sportisti

Sarunu šova ''eXi'' ceturtās sezonas ceturtajā epizodē bijušais basketbolists Jānis Blums, kādreizējais futbola izlases kapteinis Kaspars Gorkšs un bijušais hokeja valstsvienības aizsargs Oļegs Sorokins apsprieda savu profesionālo gaitu laikā pieredzētās epizodes attiecībās ar komandu galvenajiem treneriem, kā arī apsprieda sieviešu lomu savās karjerās.