Layout: current: getMobContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getMobContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:2934, Did:0, useCase: 3

Autors: TV raidījums

Video: Fiziskie un mentālie testi Krievijā un Kiviča eksperiments pie Šuplera

Piedāvājam fragmentu no sporta sarunu šova "eXi" 11. epizodes, kurā bijušais hokejists Oļegs Sorokins stāsta par fiziskajiem un mentālajiem testiem Krievijā, kā arī kādu interesantu eksperimentu Rīgas "Dinamo" laikos ar mūziķa Andra Kiviča piedalīšanos.

Raidījums pilnā garumā pieejams ŠEIT!

, 2023-01-25 13:18, pirms 2 mēnešiem
Tas pirmais ir tests uz labroci vai kreisroci.
Paņemiet ar pirkstu notēmējiet punktā skatoties ar abām acīm. Tad pārbaudiet ar vienu aci, aizverot otru, ar kuru aci patiesībā notēmēts. Ja, piemēram, ar labo, tad cilvēks ir labrocis.
Ja cilvēks ir kreisrocis, bērnībā viņu bieži salauž, lai ir labrocis. Teorija saka, ka tādi salauztie ir sliktāki, piemēram, ar tādiem darbā biežāk traumas notiek dēļ pieļautajām kļūdām
Marians Pahara "Southampton" kreklā. Foto: thesefootballtimes.co
2

Pahars: "Jaunā futbolista darbiņus Anglijā veica arī pats Beils"

Latvijas futbola izlases bijušajam uzbrucējam Marianam Paharam, kurš lielu savas karjeras daļu aizvadīja “Southampton” klubā Anglijā, bijis savs kluba akadēmijas futbolists – jaunais spēlētājs, kurš rūpējies par futbola apavu tīrīšanu un dažādām citām lietām, lai Paharam par to nebūtu jādomā pašam.
Jānis Blūms un Kaspars Gorkšs. Foto: Krišjānis Pulkstenis

''eXi'' runā: tik dažādie treneri - psihologi, taktiķi, "tusētāji" un iekaustītāji, sievietes un sportisti

Sarunu šova ''eXi'' ceturtās sezonas ceturtajā epizodē bijušais basketbolists Jānis Blums, kādreizējais futbola izlases kapteinis Kaspars Gorkšs un bijušais hokeja valstsvienības aizsargs Oļegs Sorokins apsprieda savu profesionālo gaitu laikā pieredzētās epizodes attiecībās ar komandu galvenajiem treneriem, kā arī apsprieda sieviešu lomu savās karjerās.
Foto: Mārcis Martini
1

''eXi'' runā: pāreja no sportista par funkcionāru, sezonu sākumi un savdabīgi treneri

Sarunu šova ''eXi'' ceturtās sezonas trešajā epizodē bijušais hokejists Oļegs Sorokins, basketbolists Jānis Blūms un futbolists Kaspars Gorkšs iepirkšanās un izklaides centrā ''Akropole Alfa'' apsprieda profesionālās karjeras beigas un pāreju citā statusā pēc tās, kā arī atcerējās ne pārāk pozitīvās attiecības ar komandu treneriem.