Layout: current: getMobContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getMobContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:2934, Did:0, useCase: 3

Autors: TV raidījums

Video: Sadzīve Krievijā un Ziemeļamerikā, Ivanāna piedzīvojums ar gulēšanu uz ķeblīša

Piedāvājam fragmentu no sporta sarunu šova "eXi hokejs" šī pavasara otrās epizodes, kurā Kaspars Daugaviņš un Oskars Bārtulis stāsta par dzīvošanas apstākļiem Krievijas pilsētās, kā arī Ziemeļamerikā.

Raidījums pilnā garumā skatāms ŠEIT!

, 2022-05-23 20:34, pirms 2 gadiem
Oooo. Šis tas kadrs, kurš bērnu čempionātā tiesnešus t sūta uz "mazmājiņu" ( rupjāk neatļauj izteikties). Māca savai komandai kā kauties nevis hokeju spēlēt. Ļoti interesanti kā šo paņēma Bāzeles komandā??? Par velti vai. Savai komandai neko nav iemacījis, bojās šveices līmeni. Žurnālistiem nebūtu Oskaru jāintervē tik vien tāpēc, ka durvis ver ar kāju vaļā arēnā. Nez kurš, viņu tā piesedz.
, 2022-05-23 23:07, pirms 2 gadiem
Very interesting!
, 2022-05-23 23:33, pirms 2 gadiem
gaisma2 rakstīja: Oooo. Šis tas kadrs, kurš bērnu čempionātā tiesnešus t sūta uz "mazmājiņu" ( rupjāk neatļauj izteikties). Māca savai komandai kā kauties nevis hokeju spēlēt. Ļoti interesanti kā šo paņēma Bāzeles komandā??? Par velti vai. Savai komandai neko nav iemacījis, bojās šveices līmeni. Žurnālistiem nebūtu Oskaru jāintervē tik vien tāpēc, ka durvis ver ar kāju vaļā arēnā. Nez kurš, viņu tā piesedz.
A ko citu no krieva gaidīt?
, 2022-05-23 23:58, pirms 2 gadiem
Pandora rakstīja: A ko citu no krieva gaidīt?
Nav starpības krievs vai nē. Pilns ar tādiem latviešiem arī. Biezie tētuki trenerus komandē ko un kur viņa netalantu liot. Tikmēr, kuram tās naudas nav, bet ir talantīgs, sēž malā. Kur būt tas pats Elvis, ja ne viņa mamma. Divis darbos rāvās, lai dēls aizbrauktu prom. Jo redziet, prieksā bija biezie uzvārdi. Llinteresanti, kurš Somijā spelēs? Kalvitis pēc talantiem vai pēc naudas makiem izvēlēsies? Tapēc jai tas hokejs mums katru gadu arvien sliktāks paliek.
, 2022-05-24 08:51, pirms 2 gadiem
Futbolā arī tāda pati sistēma un domāju, ka visur.
, 2022-05-25 10:00, pirms 2 gadiem
lisijs auts-spragonis...

Sporta sarunu šovs "eXi" – maijā katru ceturtdienu!

Labas ziņas sporta sarunu šova “eXi” skatītājiem! Jau 5. sezonu (kopš 2019. gada) raidījums pie saviem skatītājiem dodas katru otro ceturtdienu, bet šogad maijā tas notiks katru ceturtdienu un būs skatāms TV4 kanālā un portālā Sportacentrs.com ierastajā laikā - plkst. 21.30.
12

Matulis: "Nereti pētnieciskā žurnālistika ir dzeltena vai iedzeltena"

Aizvadītajā nedēļā sporta sarunu šovā “eXi” viesojās sporta žurnālists ar vairāk kā 40 gadu pieredzi Jānis Matulis. Raidījumā tika skarta tēma par kvalitatīvo un pētniecisko sporta žurnālistiku Latvijā. Matulis pauda, ka “tas nevienu neinteresē”, vēlāk gan nedaudz precizējot sevis teikto un teica: “Interesē, bet mazu daļu”.
10

"LAI SANĀK!" Piektajā jubilejas sezonā "eXi" sanāks TC "Domina Shopping"

Ceturtdien, 24. augustā, startēs sporta sabiedrībā iemīļotā sarunu šova “eXi” piektā sezona. Jubilejas sezonā “eXi” saviem faniem ir sarūpējis vairākus jaunumus, starp tiem – par raidījuma atbalstītāju kļuvis tirdzniecības centrs “Domina Shopping”, kura centrālais laukums (starp restorāniem “Vairāk Saules” un “Burger King”) tagad divas reizes mēnesī kļūs par filmēšanas studiju. Līdztekus šī sezona būs īpaša ne vien vizuāli, bet nedaudz atšķirsies arī saturiski un tematiski.