Layout: current: getMobContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getMobContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:2934, Did:0, useCase: 3

Autors: TV raidījums

Video: Sadzīve Krievijā un Ziemeļamerikā, Ivanāna piedzīvojums ar gulēšanu uz ķeblīša

Piedāvājam fragmentu no sporta sarunu šova "eXi hokejs" šī pavasara otrās epizodes, kurā Kaspars Daugaviņš un Oskars Bārtulis stāsta par dzīvošanas apstākļiem Krievijas pilsētās, kā arī Ziemeļamerikā.

Raidījums pilnā garumā skatāms ŠEIT!

, 2022-05-23 20:34, pirms mēneša
Oooo. Šis tas kadrs, kurš bērnu čempionātā tiesnešus t sūta uz "mazmājiņu" ( rupjāk neatļauj izteikties). Māca savai komandai kā kauties nevis hokeju spēlēt. Ļoti interesanti kā šo paņēma Bāzeles komandā??? Par velti vai. Savai komandai neko nav iemacījis, bojās šveices līmeni. Žurnālistiem nebūtu Oskaru jāintervē tik vien tāpēc, ka durvis ver ar kāju vaļā arēnā. Nez kurš, viņu tā piesedz.
, 2022-05-23 23:07, pirms mēneša
Very interesting!
, 2022-05-23 23:33, pirms mēneša
gaisma2 rakstīja: Oooo. Šis tas kadrs, kurš bērnu čempionātā tiesnešus t sūta uz "mazmājiņu" ( rupjāk neatļauj izteikties). Māca savai komandai kā kauties nevis hokeju spēlēt. Ļoti interesanti kā šo paņēma Bāzeles komandā??? Par velti vai. Savai komandai neko nav iemacījis, bojās šveices līmeni. Žurnālistiem nebūtu Oskaru jāintervē tik vien tāpēc, ka durvis ver ar kāju vaļā arēnā. Nez kurš, viņu tā piesedz.
A ko citu no krieva gaidīt?
, 2022-05-23 23:58, pirms mēneša
Pandora rakstīja: A ko citu no krieva gaidīt?
Nav starpības krievs vai nē. Pilns ar tādiem latviešiem arī. Biezie tētuki trenerus komandē ko un kur viņa netalantu liot. Tikmēr, kuram tās naudas nav, bet ir talantīgs, sēž malā. Kur būt tas pats Elvis, ja ne viņa mamma. Divis darbos rāvās, lai dēls aizbrauktu prom. Jo redziet, prieksā bija biezie uzvārdi. Llinteresanti, kurš Somijā spelēs? Kalvitis pēc talantiem vai pēc naudas makiem izvēlēsies? Tapēc jai tas hokejs mums katru gadu arvien sliktāks paliek.
, 2022-05-24 08:51, pirms mēneša
Futbolā arī tāda pati sistēma un domāju, ka visur.
, 2022-05-25 10:00, pirms mēneša
lisijs auts-spragonis...

Šovakar eXi speciālizlaidums ar bijušajiem hokeja olimpiešiem Sorokinu un Tribuncovu

Šovakar plkst. 21.30 TV4 kanālā un portālā Sportacentrs.com būs skatāms sporta sarunu šova “eXi” speciālizlaidums. Šī būs reize, kad viss raidījums tiks veltīts vienai tēmai – Latvijas hokejistiem olimpiskajās spēlēs. Pie Jāņa Celmiņa viesosies viņa pieredzējušais kolēģis Jānis Matulis, kā arī divi bijušie Latvijas izlases aizsargi Oļegs Sorokins un Atvars Tribuncovs.
Matīss Karro, Krišjānis Caune, Jānis Celmiņš un Nellija Štolcermane. Foto: Mārcis Baltskars
15

"eXi" trešo sezonu ievadīs tehnisko sporta veidu pārstāvji - Caune, Karro un Štolcermane

16. septembrī startēs sporta sarunu šova “eXi” trešā sezona. Aizvadītās sezonas “eXi” varoņus Edgaru Masaļski, Kasparu Kambalu un Renāru Rodi aizstās trīs bijušie tehnisko sporta veidu pārstāvji - Latvijas čempions autosportā un pirmais latvietis, kurš piedalījies rallijā “Parīze–Dakara”, Krišjānis Caune, viens no pēdējo gadu spilgtākajiem motokrosa pārstāvjiem, deviņkārtējais Latvijas čempions un pasaules junioru čempions Matīss Karro un bijusī ūdens motocikliste un bobslejiste Nellija Štolcermane.
10

Sporta sarunu šova "eXi" otrajā sezonā jauni varoņi un jauni bijušo sportistu stāsti

10. septembrī “Sportacentrs.com TV” kanālā ceļu pie skatītājiem uzsāks sporta sarunu šova “eXi” otrā sezona. Ierastos raidījuma varoņus – bijušos sportistus Edgaru Lūsiņu, Juriju Žigajevu un Kristapu Valteru nomainījuši citi trīs bijušie atlēti, kuru stāsti solās būt ne mazāk interesanti.