Layout: current: getMobContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getMobContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:2934, Did:0, useCase: 3

Autors: TV raidījums

Video: Olijars: "Vieglatlētikā vecāki neredz to "burkānu", tāpēc nav gatavi maksāt"

Oktobra vidū svinīgā pasākumā tika nosvinēti SIA "Latvijas Nacionālā sporta centra" (LNSC) jaunās sporta ēkas – daudzfunkcionālās Vieglatlētikas manēžas – spāru svētki.

“Paldies ikvienam, kas ir iesaistīts Vieglatlētikas manēžas tapšanā! Gribu izteikt cerību, ka jaunā manēža kopā ar pārbūvēto stadionu un vieglatlētikas treniņu laukumu veidos nozīmīgāko vieglatlētikas infrastruktūras kompleksu Latvijā, kurš nodrošinās labus treniņu apstākļus un ļaus atgriezties starptautisko sacensību organizēšanas apritē,” todien pauda Latvijas Vieglatlētikas savienības prezidents Arnis Lagzdiņš.

Viens no sava laika spilgtākajiem vieglatlētiem – barjersprinteris Staņislavs Olijars sporta sarunu raidījumā “eXi” tikmēr pauda, ka problēmas ir citur.

Raidījums plnā garumā pieejams ŠEIT!

, 2023-11-25 01:02, pirms 3 mēnešiem
Nevis neredz burkānu, bet burkāna vienkārši tur NAV!!!
11

Matulis: "Nereti pētnieciskā žurnālistika ir dzeltena vai iedzeltena"

Aizvadītajā nedēļā sporta sarunu šovā “eXi” viesojās sporta žurnālists ar vairāk kā 40 gadu pieredzi Jānis Matulis. Raidījumā tika skarta tēma par kvalitatīvo un pētniecisko sporta žurnālistiku Latvijā. Matulis pauda, ka “tas nevienu neinteresē”, vēlāk gan nedaudz precizējot sevis teikto un teica: “Interesē, bet mazu daļu”.
10

"LAI SANĀK!" Piektajā jubilejas sezonā "eXi" sanāks TC "Domina Shopping"

Ceturtdien, 24. augustā, startēs sporta sabiedrībā iemīļotā sarunu šova “eXi” piektā sezona. Jubilejas sezonā “eXi” saviem faniem ir sarūpējis vairākus jaunumus, starp tiem – par raidījuma atbalstītāju kļuvis tirdzniecības centrs “Domina Shopping”, kura centrālais laukums (starp restorāniem “Vairāk Saules” un “Burger King”) tagad divas reizes mēnesī kļūs par filmēšanas studiju. Līdztekus šī sezona būs īpaša ne vien vizuāli, bet nedaudz atšķirsies arī saturiski un tematiski.
Marians Pahara "Southampton" kreklā. Foto: thesefootballtimes.co
2

Pahars: "Jaunā futbolista darbiņus Anglijā veica arī pats Beils"

Latvijas futbola izlases bijušajam uzbrucējam Marianam Paharam, kurš lielu savas karjeras daļu aizvadīja “Southampton” klubā Anglijā, bijis savs kluba akadēmijas futbolists – jaunais spēlētājs, kurš rūpējies par futbola apavu tīrīšanu un dažādām citām lietām, lai Paharam par to nebūtu jādomā pašam.