Layout: current: getMobContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getMobContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:271, Did:0, useCase: 3

Autors: Jānis Cīrulis

Noslēdzies lielākais pokera turnīrs Latvijā "Betsafe.com Rigged in Riga"

Noslēdzies lielākais pokera turnīrs Latvijā "Betsafe.com Rigged in Riga"
Turnīra uzvarētājs Pims van Vīringens
ar čeku par 20541 LVL un uzvarošo kāršu kombināciju

No 16. līdz 17. oktobrim Rīgā „Royal Casino” norisinājās līdz šim lielākais pokera turnīrs Latvijā – „Betsafe.com Rigged in Riga”. Turnīrā kopā piedalījās 161 spēlētājs no 19 dažādām valstīm, tajā skaitā arī 36 pazīstamākie spēlētāji no Latvijas. Turnīra kopējais balvu fonds pārsniedza 75 000 latu, kas ievērojami apsteidza iepriekšējā „Rigged in Riga” šī gada maijā uzstādīto Latvijas rekordu $125 000 jeb aptuveni 59 000 latu.

Lai gan pie deviņu spēlētāju fināla galda sēdās pieci spēlētāji no Latvijas, par turnīra uzvarētāju pēc divu dienu un kopā vairāk nekā 24 stundu spēlēs tika kronēts holandietis Pims van Vīringens, kurš arī saņēma līdz šim lielākā pokera turnīra uzvarētāja balvu – čeku 20 541 lata apmērā. Otrajā vietā ierindojās viens no Latvijas bagātāko cilvēku topa iemītniekiem Mihails Šuliks (14 000 LVL), kurš pokeru regulāri sācis spēlēt tikai aptuveni pirms gada.

Vairums spēlētāju turnīram kvalificējās Betsafe.com interneta pokera istabā, kurā vairākus mēnešus notika intesīva cīņa par iespēju spēlēt Rīgas turnīrā. Pēc turnīra aptaujājot gan vietējos, gan atbraukušos spēlētājus var secināt, ka pēc daudzu spēlētāju domām šis jau par tradīciju kļuvušais Betsafe.com turnīrs bijis līdz šim vērienīgākais un labāk organizētais notikums Latvijas pokera vēsturē.

Betsafe.com patlaban ir Latvijā straujāk augošā interneta spēļu izklades kompānija, kas saviem klientiem piedāvā augstvērtīgu un drošu interneta pokera spēles vidi. Tāpat Betsafe.com produktu piedāvājumā arī par 2008. gada labāko atzītais sporta totalizators.


Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja
, 2009-10-19 23:45, pirms 13 gadiem
šuliks ir miljonārs kompanijas vadītājs ,kam bija nelielas problemiņas ar kokaīnu ,kas tika pie viņa atrasts ,bet viss nokārtojās viņam ir 46,47 gadi un aizraujas ar pokeru.
Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja
, 2009-10-19 23:58, pirms 13 gadiem
vins to naudu ziedoja ? nu miljonari parasti taa dara filmas. nakamreiz ar meginashu kvalificites caur poker4ulv
, 2009-10-20 07:15, pirms 13 gadiem
galvenais ar smirdīgu astotnieku pāri...
, 2009-11-02 19:41, pirms 13 gadiem
popovich rakstīja: galvenais ar smirdīgu astotnieku pāri...
spēlējot divatā, astotnieku pāris nav nemaz tik smirdīgs
Attēls no europechess.org

Arī Latvija būs pārstāvēta pirmajā Eiropas pilsētu komandu čempionātā šahā

Šo svētdien, 29. janvārī, notiks līdz šim vēl nebijis starptautisks pasākums – Eiropas pilsētu komandu čempionāts šahā, kas tiks aizvadīts hibrīdšaha formātā interneta šaha platformā Tornelo.com un kurā būs pārstāvēta arī Latvija.
Aleksejs Širovs. Foto: EPA, NICK SOLAND
3

Lielmeistaram Širovam uzvara spraigā cīņā piecu valstu šaha turnīrā Rīgā

Pagājušajā nedēļas nogalē Latvijas Šaha federācijas telpās Rīgā notikušajā starptautskajā šaha turnīrā spraigā cīņā, apsteidzot tuvāko konkurentu par puspunktu, uzvaru izcīnīja Spāniju pārstāvošais rīdzinieks - lielmeistars Aleksejs Širovs (2590).
Tiesības spēlēt finālā nopelnījušie pieci vīrieši. Foto: Latvijas Dambretes federācija.

Noskaidroti Latvijas čempionāta finālisti dambretē vīriešiem un sievietēm

Nedēļas nogalē, 21. un 22. janvārī, Rīgā norisinājās Latvijas čempionāta atlases sacensības vīriešiem un sievietēm 100 lauciņu dambretē, noskaidrojot finālistus.