Layout: current: getMobLayoutSmall (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getMobLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:777, Did:0, useCase: 0

8

Tiešraide: EPT 11 Prāga: 13. - 17. decembris

Nāc un vēro EPT 11 Prāga TV tiešraidi Sportacentrs.com POKERS sadaļā un noskaidro, kurš kļūs par EPT 11 Prāga Galvenā turnīra uzvarētāju. TV tiešraižu kalendārs

Tiešraide: EPT 11 Londona: 14. - 18. oktobris

Nāc un vēro EPT 11 Londona TV tiešraidi Sportacentrs.com POKERS sadaļā un noskaidro, kurš kļūs par EPT 11 Londona Galvenā turnīra uzvarētāju.
1

Tiešraide: EPT Barselona: 19. - 27. augusts

Nāc un vēro EPT 11 Barselona TV tiešraidi Sportacentrs.com POKERS sadaļā un noskaidro pirmais, kurš kļūs par EPT 11 Barselona turnīru uzvarētāju.

Tiešraide: EPT Grand Final: 24. aprīlis - 2. maijs

Nāc un vēro EPT Grand Final TV tiešraidi Sportacentrs.com POKERS sadaļā un noskaidro pirmais, kurš kļūs par EPT Grand Final turnīru uzvarētāju.
Vitālijs Zavorotnijs ar sievu pēc triumfa Barselonā. Foto: World Poker Tour
12

Latvijas pokera spēlētājs par uzvaru turnīrā iegūst 600 tūkstošus eiro

Latvijas pokera profesionālis Vitālijs Zavorotnijs uzvarējis Pasaules pokera tūres (WPT) turnīrā Barselonā un naudas balvā ieguvis 600 000 eiro, karjerā pārsniedzot viena miljona barjeru.
Laura Ikauniece-Admidiņa
Romāns Kokšarovs, F64
65

Nosaukti "Latvijas Gada balvu sportā 2016" kandidāti

Ceremonijas Latvijas Gada balvas sportā žūrija nosauc pretendentus uz Latvijas Gada Balvu Sportā 2016 desmit nominācijās, kā arī balvas par Mūža ieguldījumu sportā ieguvēju. To 22. decembrī saņems modernās pieccīņas pamatlicējs Latvijā un treneris Ainars Eglons Leja.
11

Video: Sportacentrs.com TV darba aizkulises: kā nodrošināt tiešraidi dažās stundās?

Liekot lietā iekrāto pieredzi, Sportacentrs.com TV komandai 29. marta vakarā izdevās operatīvi reaģēt un ļoti īsā laika periodā nodrošināt kvalitatīvu Latvijas un Gibraltāra nacionālo futbola izlašu spēles pārraidi saviem skatītājiem. Esam gatavi jauniem izaicinājumiem un vēl vairāk aizraujošām tiešraidēm, ko piedāvāt Latvijas sporta līdzjutējiem arī turpmāk.Nākamās Latvijas nacionālās futbola izlases spēle ar Lietuvas un Igaunijas futbola izlasēm Baltijas kausa izcīņas ietvaros paredzētas jau 1. un 4. jūnijā. Skaties tās Sportacentrs.com TV tiešraidēs attiecīgi plkst. 19.30 un 19.00. Ekspertu studiju sākums pirms šiem mačiem: plkst. 18.45 un 18.15.
Foto: Vladislavs Proškins, f64
8

Kā notiek aizliegto vielu un metožu iekļaušana sarakstā?

Piedāvājam zvērināta advokāta palīga (ZAB “VARUL”) Pāvela Tjuševa veidoto hronoloģiju, kā Pasaules Antidopinga aģentūra (WADA) pieņem lēmumu par aizliegtu vielu un aizliegtu metožu iekļaušanu aizliegto vielu un metožu sarakstā.
8

Dženifera Harmena organizē labdarības turnīru dzīvnieku aizsardzībai

Nākamo piektdien, 13. novembrī, Planet Hollywood Resort & Casino norisināsies īpašs labdarības pokera turnīrs. Labdarības turnīram ir dots nosaukums - Dženiferas Harmenas Zvaigžņu Pokera turnīrs. Dalību turnīrā jau apstiprinājušas daudzas Holivudas un Lasvegasas zvaigznes. Turnīra laikā tiks vākti līdzekļi, lai palīdzētu cīnīties pret vardarbību pret dzīvniekiem un visi turnīra laikā iegūtie līdzekļi tiks ziedoti Nevada Dzīvnieku aizsardzības biedrībai.
5

Viktors Bloms oktobrī online pokerā nopelnījis $1.8 miljonus

Augstā viņš nopelnīja $2.7 miljonus, savukārt, septembrī viņš zaudēja $490 tūkstošus, tomēr oktobris viņam jau atkal ir bijis ar plus zīmi un to viņš noslēdzis ar $1'814'257 lielu peļņu.
1

VIDEO: Negreanu WSOP 2015 ME - 11. vietas izspēle

Ja gadījumā neesi bijis aktīvs WSOP līdzjutējs un neesi skatījies epizodes no WSOP 2015 Galvenā turnīra, kas tiek translētas pa ESPN TV kanālu, tad jau šo svētdien esi aicināts vērot lielo finālu, kad sāksies November Nine fināla galda izspēles un beidzot varēsim uzzināt, kurš kļūs par turnīra uzvarētāju.
5

WSOP 2015 spēlētājs tiek attaisnots par krāpšanos un saņem $54'545

Kā vēsta preses relīze, kas publicēta WSOP.com forumā, tad noslēgumam tuvojas izmeklēšana par krāpšanās gadījumu, kas notika WSOP 2015 sērijas ietvaros.
1

WSOP ME žetonu līderis uzvar pokera turnīru 2 nedēļas pirms fināla turnīra

Kopš 2008. gada WSOP Galvenais turnīra fināla galda spēlēšana tiek organizēta novembrī, pāris mēnešu pēc WSOP turnīru sērijas noslēguma. Lai fināla galda spēlētāji uzturētu sevi labā formā, viņi tiek aicināti trenēties un piedalīties citos dzīvajos turnīros.
1

Odvaiers un Makdonalds uzvar EPT High Roller turnīros

Pagājušo nedēļu saulainajā Maltā sākās Eiropas Pokera Tūres sērija, kurā centrālais notikums ir €5,300 No-Limit Galvenais turnīrs, kurā kopumā pieteicās 651 spēlētāji un kurā līdz uzvarētāju noskaidrošanai atlikušas vēl pāris dienas. Tomēr bez šī turnīra paralēli norisinās vēl arī citi turnīri.