Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:777, Did:0, useCase: 0

Seven-Card Stud pokera noteikumi

Atšķirības starp Seven-Card Stud un Hold'em ir tāda ka Seven-Card Stud ir pieci likmju izdarīšanas raundi, nevis četri kā Hold'em. Šajā spēlē „blind" likmju vietā tiek izmantota „ante" likme. Stud nav kopējo kāršu. Spēlētāju darbības secību nosaka viņu kārtis. Likmju izdarīšanas pirmajā raundā spēlētājam ar zemāko kārti jāizdara "bring-in" likme, tālākajos likmju izdarīšanas raundos pirmajam jārīkojas spēlētājam ar vislabāko redzamo kombināciju.

Spēles noteikumi:
1. Visi spēlētāji saņem divas lejup pavērstas kārtis (spēlētāja kārtis) un vienu augšup pavērstu kārti ("upcard"). Šīs kārtis tiek izdalītas pa vienai.
2. Spēlētājam ar mazāko "upcard" jāizdara "bring-in" likme.
3. Likmju izdarīšana turpinās pulksteņrādītāja kustības virzienā, sākot ar spēlētāju, kas sēž pa kreisi no "bring-in" izdarītāja.
4. Ceturtā kārts tiek izdalīta pavērsta uz augšu. Spēli uzsāk spēlētājs ar vislabākajām augšup pavērstajām kārtīm, un spēle turpinās pulksteņrādītāja kustības virzienā.
5. Piektā kārts tiek izdalīta pavērsta uz augšu. Spēli uzsāk spēlētājs ar vislabākajām augšup pavērstajām kārtīm, un spēle turpinās pulksteņrādītāja kustības virzienā.
6. Sestā kārts tiek izdalīta pavērsta uz augšu. Spēli uzsāk spēlētājs ar vislabākajām augšup pavērstajām kārtīm, un spēle turpinās pulksteņrādītāja kustības virzienā.
7. Septītā kārts tiek izdalīta pavērsta uz leju. Spēli uzsāk spēlētājs ar vislabākajām augšup pavērstajām kārtīm, un spēle turpinās pulksteņrādītāja kustības virzienā.
8. Visi spēlētāji izveido vislabāko iespējamo 5 kāršu pokera kombināciju.