Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:777, Did:0, useCase: 0

Jevgēnijs Kačalovs piedalās ekstremālā TV realitātes šovā

Pagājušo nedēļu Ukrainas televīzijas kanālā “ICTV” sāka rādīt jaunu ekstremālu realitātes šovu ”Kurmis” ("Крот"), kurā viens no dalībniekiem ir PokerStars profesionālis Jevgēnijs Kačālovs.

TV realitātes šovā “Kurmis” piedalās 12 dalībnieku un viņu mērķis, veicot dažādus ekstremālus uzdevumus, ir noskaidrot, kurš no šova dalībniekiem ir ”kurmis” “Kurmis” – viens no šova dalībniekiem ir TV šova producentu iesūtīts spēlētājs, kura uzdevums ir neļaut pārējiem spēlētājiem uzvarēt, traucējot un veidojot intrigas starp viņiem, un neļaut iegūt galveno TV šova balvu. Realitātes šova kopējais balvu fonds ir 500’000 Ukrainas grivnas (30’300EUR).

Turpmāko 10 nedēļu laikā 12 spēlētāji, tai skaitā arī Jevgēnijs Kačalovs, pildīs dažādus ekstremālus uzdevumus un pelnīs komandai punktus un naudu, kā arī mēģinās izskaitļot, kurš no komandas biedriem ir “kurmis”.

TV šova “Kurmis” reklāmas rullītis

Dienas jautājums: Kurš no realitātes šova “Kurmis” dalībniekiem, Tavuprāt, ir “kurmis”?

Vairāk par TV šovu "Kurmis" varat uzzināt ICTV mājas lapā.