Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:777, Did:0, useCase: 0

Re-buy turnīri - labi vai slikti!?

Re-buy turnīri - labi vai slikti!?
Poker

Šajā rakstā mazliet par re-buy turnīriem un to plusiem un mīnusiem.

Dažiem cilvēkiem nepatīk Re-buy turnīri,bet citiem tieši otrādi. Personīgi es domāju ka tie ir lieliski, jo jūs varat laimēt lielas naudas summas ar ļoti mazu ieguldījumu. Ja jūs tikai sākat spēlēt pokeru tiešsaitē, tad šie turnīri ir lielisks veids kā mācīties spēlēt pokeru un palielināt savu bankroll. Dažiem spēlētājiem šie turnīri nepatīk, jo daudzi spēlētāji spēlē ļoti agresīvi un bieži iet all in, īpaši jau turnīru sākumā, jo zaudējot izspēlē viņi neizstājas no turnīra,bet gan var atļauties iepirkt žetonus neskaitāmas reizes, tas apgrūtina spēli tiem, kuri iespējams nevar atļauties veikt Re-buy neskaitāmas reizes, bet pateicoties tādiem spēlētājiem palielinās turnīra balvu fonds.

Lai arī kurā pokera vietnē jūs spēlētu, esiet droši ka atradīsiet kādu Re-buy turnīru ar nelielu dalības maksu.
PokerStars ir lielisks Re-buy turnīru klāsts, ar dalības maksu sākot no $ 1.10. PokerStars lielākais garantētais balvu fonds Re-buy turnīram ir $ 300`000. PokerStars vestibilā izvēlieties Turnīri / Regulārie / Re-buy.
Titan Poker vietnē ir lēts Re-buy turnīrs ar dalības maksu tikai $ 0.50 un tas notiek trīs reizes dienā. Vēl viens Re-buy turnīrs ir Gala Poker Mad Tilt 2 $ Rebuy, kas notiek divas reizes dienā un tiek izspēlēts lielā ātrumā.
Ir daži lielāku balvu piedāvājumi no Full Tilt Poker un PartyPoker, abas vietnes piedāvā piecu ciparu garantētos turnīrus. Full Tilt ir $ 2 Rush Poker Rebuy turnīrs kam ir garantētais balvu fonds $ 18`500 un PartyPoker ir ikdienas $ 20 + 2 Re-buy, kas nāk ar garantēto balvu fondu $ 15`000.

Ja esat nolēmis spēlēt Re-buy turnīrus, bet jums ir mazs bankroll, tad šie turnīri ir lielisks veids kā jūs to varat palielināt. Stāsta raksta autors: "Kad es sāku spēlēt pokeru pirms pāris gadiem, es sāku ar Re-buy turnīriem, trijos turnīros ar dalības maksu $ 6 es laimēju $ 861, $ 825 un $ 1436, varbūt daži uzskatīs ka tas nav daudz, bet ja jums ir mazs bankroll un jūs iegūstat 150 reizes lielāku laimestu kā turnīra dalības maksa, es uzskatu ka tā nav slikta izvestīcija."

informācijas avots pokernewsboy.com

     [+] [-]

, 2011-03-30 12:26, pirms 10 gadiem
Nu nezinu, nezinu...
R/A turnīri tomēr ir daudz sarežgītāki nekā Freezouti, tapēc iesācējiem gan labāk tos vēl nespēlēt kamēr vēl nav izveidojies priekšstats par patieso roku stiprumu. Pat 10$ turnīros ir daudzi, kas mauc allin ar A5 un tamlīdzīgiem suudiem. Un logiski ka zaudē vienu buyinu pēc otra.
Iesācējiem labāk tomēr sākt ar SnG jeb sliktākajā gadījumā Freezautiem ar mazu fieldu.

     [+] [-]

, 2015-11-25 18:24, pirms 5 gadiem
Nu yuka , domāju , ka , nezinot patieso roku stiprumu , vispār nav jāspēlē uz naudu . Lai dragā brīvruļļus un tad lien iekšā midzenī ) ) )