Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:777, Did:0, useCase: 0

Razz pokera noteikumi

Razz ir ļoti līdzīgs Seven-Card Stud vai, atkarībā no jūsu skata punkta, - pilnīgi pretējs. Spēles struktūra ir tāda pati, bet mērķis ir izveidot vissliktāko, nevis vislabāko piecu kāršu pokera kombināciju no septiņām kārtīm. Straight un Flush netiek ņemti vērā, un viszemākā kombinācija iegūst banku. Dūži vienmēr ir zemi, tāpēc vislabākā iespējamā kombinācija ir A-2-3-4-5. Jūsu piecu kāršu kombinācijā nedrīkst būt pāri.

Līdzīgi kā Seven-Card Stud, spēles sākumā visi spēlētāji izdara "ante" likmi. Katram spēlētājam ir iedalītas trīs kārtis, divas ir pavērstas uz leju un viena - uz augšu. Razz spēlētājam ar visaugstāko kārti jāizdara "bring-in" likme (pretēji Seven Card Stud, kur šī likme jāizdara spēlētājam ar viszemāko kārti).

Atšķirībā no Texas Holdem un Omaha, Razz un Stud spēlētāja pozīcija nav fiksēta. Pirmā rauda laikā spēlētāji darbojas pulksteņa rādītāja kustības virzienā no spēlētāja, kas izdarījis "bring-in" likmi. "Bring-in" likme ir puse no mazās parastās likmes, tomēr atļauts izdarīt ar pilna izmēra „bring-in" likmi.

Pirmais spēlētājs, kas atrodas pa kreisi tam, kas izdarījis "bring-in" likmi, var izvēlēties atmest kārtis, uzsaukt (likt likmi „bring-in" likmes apmērā) un palielināt likmi. Pēc kārtas nākamais spēlētājs var atmest kārtis, uzsaukt (atkārtot "bring-in" vai palielināto likmi), palielināt likmi (ja tā vēl nav palielināta) vai atkārtoti palielināt (vēlreiz palielināt jau palielinātu) likmi. Visiem atlikušajiem spēlētājiem ir tādas pašas iespējas.

Kad pirmais likmju izdarīšanas raunds ir pabeigts, visiem atlikušajiem spēlētājiem tiek izdalīta vēl viena uz augšu pavērsta kārts. Tagad spēlētājs ar viszemāko kārti sāk vēl vienu likmju izdarīšanas raundu, kas notiek tāpat kā iepriekšējais (bez „bring-in" likmes).

Tam seko vēl divas augšup pavērstas kārtis, un jauns likmju izdarīšanas raunds pēc katras kārts. Beidzot tiek izdalīta uz leju pavērsta septītā kārts, un tai seko beidzamais likmju izdarīšanas raunds. Ja pēc šī rauda partijā vēl arvien piedalās divi vai vairāk spēlētāji, notiek kāršu atklāšana. Spēlētājs, kas var parādīt vissliktāko iespējamo piecu kāršu pokera kombināciju, saņem banku.

  +1 [+] [-]

, 2011-01-29 22:05, pirms 10 gadiem
Razz Poker noteikumi

     [+] [-]

, 2011-01-30 20:50, pirms 10 gadiem
Viens no vispretigaakajiem pokera tipiem! Labaak speleet Holdem vai Omaha!