Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:777, Did:0, useCase: 0

Naudas pārvaldīšana

Kādā līmenī jums vajadzētu sākt spēlēt online pokeru? Tas, neapšaubāmi, ir atkarīgs no jūsu naudas daudzuma. Vai drīzāk, - cik daudz jūs esat gatavs pazaudēt. Acīmredzams, zaudējums nav jūsu mērķis, tomēr tas var notikt, un tas nav atkarīgs tikai no jūsu iemaņu līmeņa.

Lielākajai daļai - un iespējams pat visiem - no pieredzējušajiem pokera spēlētājiem ir atsevišķs pokera budžets, kas tiek saukts par sākotnējo kapitālu (bankroll) un paredzēts tikai pokeram. Ja jūs galvenokārt spēlējat pokeru par zemām likmēm sava prieka pēc, tad iespējams nav nepieciešams izsekot ikvienai spēles reizei un spēlējot pavadītajām stundām, tomēr, kad jūsu pokera iemaņas uzlabosies un jūs sāksit sasniegt nākamos līmeņus, kaut kāda primāra naudas pārvaldīšanas tehnika būs parocīga.

Pokeram raksturīgās pārmaiņas

Pokera spēlētāja sākotnējais kapitāls visu laiku mainās, palielinās un samazinās. Tas šai spēlei ir raksturīgi. Neviens spēlētājs nevar laimēt katru banku vai pat katru partiju vienā spēles reizē. Pat tad ja jūs esat spēlētājs, kas parasti uzvar, jums jābūt gatavam samierināties ar zaudējumiem tādu dabisku izmaiņu dēļ kā sliktas likmes vai gluži vienkārši vesela rinda sliktu kāršu.
Teiksim, jūs paskatieties savās spēlētāja kārtīs un ieraugāt dūžu pāri. Lieliski! Jūs palielināt likmi un viens spēlētājs uzsauc. Lieliski! „Flop" kārtis ir A-9-6 ar diviem pīķiem. Patiesi lieliski! Šobrīd nav iespējamas Straight vai Flush kombinācijas, tāpēc jūs zināt, ka pašlaik jums ir vislabākā kombinācija. Tomēr, lai arī kā jūs izspēlētu kārtis, nav nekādas garantijas, ka jūs saņemsiet banku. Jūsu pretiniekam var būt Straight vai Flush Draw, vai abi, vai arī te var būt kāda cita zemāka kāršu kombinācija. Visas šīs kombinācijas var jūs potenciāli uzvarēt, ja tiek saņemtas pareizās (vai nepareizās) kārtis. Un tomēr jūs vēl nevarat atklāt savas kārtis, jo tā ir ļoti laba kombinācija. Tātad, jums tā ir jāizspēlē pašās beigās, un reizēm jums jāsamierinās ar zaudējumu.
Likmju izdarīšanas struktūra un spēlēšana pie vairākiem galdiem vienlaikus

Šo dabisko variāciju lielums ir ievērojami atkarīgs no spēlētās spēles veida. Piemēram, variācijas var būt daudz lielākas No-Limit vai Pot-Limit spēlēs nekā Fixed-Limit spēlēs; Omaha spēlē var būt lielākas variācijas nekā Texas Holdem utt. Turklāt, piedaloties lielos turnīros, jūs pirms ievērojamas balvas nopelnīšanas varat diezgan ilgi spēlēt.

Ja jūs jau zināt, ka jūs uzvarēsit, spēlēšana pie vairākiem galdiem vienlaikus, patiesībā, šīs variācijas var samazināt. No otras puses, ja jūs neuzvarat, spēlēšana pie daudziem galdiem vienlaikus tikai palielina jūsu zaudējumus un palēnina jūsu kā pokera spēlētāja attīstību.

Daži norādījumi par sākotnējo kapitālu.

Sākotnējais kapitāls, kas nepieciešams, lai izvairītos no bankrota, ir atkarīgs no daudziem nezināmiem faktoriem, tādiem kā jūsu spēles stils un jūsu pretinieku spēles stils. Tiek bieži minēti zemāk redzamie rādītāji, tomēr tie ir tikai orientējoši.

Atcerieties arī to, ka jūsu sākotnējais kapitāls nav naudas daudzums, kurš jums ir pokera vietnē, bet jūsu pokera fondu summa (kuru bieži vien nav nemaz tik viegli aprēķināt).
Ieteicamais sākuma kapitāls

Fixed-Limit spēles
600 lielās sākuma likmes (big blind)

No-Limit spēles
3000 lielās sākuma likmes (big blind)

Sit-and-Go turnīri
50 dalības maksas

Raksta avots: http://www.pokerroomsonline.lv

  +1 [+] [-]

, 2011-01-29 22:01, pirms 10 gadiem

  -1 [+] [-]

, 2011-01-30 11:21, pirms 10 gadiem
psc, tev pašam no sevis slikti nepaliek, būtu izrādījis vismaz kaut kādu cieņu un atsauces pievienojis...

  -2 [+] [-]

, 2011-01-30 13:19, pirms 10 gadiem
Bāc tagad te kaut kāds pokera forums? Tik cilvēkus piesaista nevajadzīgām lietām

  +2 [+] [-]

, 2011-01-30 21:04, pirms 10 gadiem
Cmon, ja šitās zagšanas ir raksti, tad es pa 1h kādus 20 rakstus varētu uzbliezt. Tad kāda jēga censties pārējiem?

  +1 [+] [-]

, 2011-03-11 21:26, pirms 10 gadiem
Domu_Lasītājs rakstīja: Bāc tagad te kaut kāds pokera forums? Tik cilvēkus piesaista nevajadzīgām lietām
Tad nelasi ja nepatīk un nāc atpakaļ, kad būsi gudrāks - neviens jau nespiež ar varu.