Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:777, Did:0, useCase: 0

Vai online pokers ir krāpšana?

Vai online pokers ir krāpšana?
RIGGED?

Ir daudz debašu un diskusijas daudzos blogos, mājaslapās un forumos par online pokera godīgumu. Ir tie, kas ir pārliecināti, ka online pokers ir rigged, ka NSG (nejaušo skaitļu ģenerators) ir speciāli programmēts un krāpšana ir bieži izplatīta. No otras puses ir cilvēki, kas uzskata, ka online pokers ir godīgs un ir tie, kas sūdzās, ir vienkāŗši slikti spēlētāji, kas meklē attaisnojumu saviem zaudējumiem.

Piezīme: Rigged - matmātiski neloģiski notikumi, kas pozitīvi vai negatīvi ietekmē kādu konkrētu spēlētāju.

Tā tad, kam ir taisnība? Vai online pokers tiešām ir godīgs, un kā tas iespaido mūs, spēlētājus? Saskaroties ar
pokera problēmām, parasti taisnība ir gan vienai, gan otrai pusei, tādēļ aplūkosim abu pušu argumentus.

Nejaušais skaitļu ģenerators.
Parunā ar jebkuru programmētāju vai datoru speciālistu un viņi tev pateikts, ka dators nevar pilnībā nejauši ģenerēt ciparus. Sanāk, ka neviens pokera istabu kāršu dalītājs nevar pilnībā dalīt nejaušas kārtis. Jautājums ir, kā tas ietekmē spēles godīgumu.

Jāsaka, ka NSG, ko izmanto lielākās pokera istabas ir labi programmētas un ļoti izsmalcinātas. Pokera istabas regulāri atjaunina un uzlabo NSG darbību, un statistikas analīze pēc roku vēstures norāda, ka to oddi ir tādi, kādiem tiem jābūt. Statistika tiek veidota pēc visu spēlētāju izspēlēto roku daudzuma (PokerStars vien ir izdalījuši 50 miljardu rokas)!

Tā tad vai fakts, ka online dalīšanas iekārtas nav pilnībā nejaušas (no zinātniskā viedokļa) un kā tas ietekmē spēli? Būtība, ja roku daudzveidība sakrīt ar to iespējamību ņemot vērā milzīgo roku daudzumu sanāk, ka NSG savu darbu veic labi. Vai tas nozīmē, ka NSG nevar paredzēt? Visticamāk, ka nē. Talantīgs un aizrautīgs censonis pēc būtības varētu paredzēt kārtis, bet padomā cik tas ir reāli.

Vienošanās
Viena no lietām ko jūs dzirdēsiet atkal un atkal par to, ka online pokers ir nedrošs, ka pastāv slepenas vienošanās iespējamība starp spēlētājiem. Vienoties online spēlē ir viegli, bet grūti ir to atklāt, kopš laika, kad spēlētāji viegli var dalīties ar izspēļu vēsturēm, skatīties viena otra ekrānā, vai sarakstīties caur telefonu. Atkal nav noslēpums, ka šāda vienošanās ir iespējama, un patiesībā ir bijuši vairāki gadījumi, kad spēlētāji ir pieķerti un bloķēti par šādu rīcību. Bet atkal, fakts, ka ir iespējams vienoties, nenozīmē, ka vajadzētu sākt uztraukties. Fakts, ka vienoties ar citiem spēlētājiem ir iespējams var gan dzīvajās spēlēs, gan online spēlēs, patiesībā online spēlēs to ir daudz vieglāk noteikt. Programmatūras var viegli un precīzi noteikt, kurš spēlētājs uzvarēja kuru roku un no kura pretinieka. Visas lielākās pokera istabas izmanto līdzīgas programmas, lai noteiktu vienošanās iespējamību starp spēlētājiem, un patiesībā to ir diezgan viegli noteikt, kad divi vai vairāki spēlētāji ir savā starpā vienojušies.

Pokera istabas darīs visu, lai atrastu un bloķētu krāpniekus.
Es esmu dzirdējis argumentus, ka dažas pokera istabas patiesībā pašas varētu būt iejauktas krāpšanā, bet šis apgalvojums vienkārši nesakrīt ar analīzi un tas nav loģiski. Online pokers var būt ienesīgs priekš uzvarošiem spēlētājiem, bet vairāk ienesīgs, tas ir priekš pokera istabām. Istabas kā Full Tilt Poker naudas apgrozījums ir vairāki miljardu dolāri, un viņi savu naudu nopelna no rake – un tas nav svarīgi, kas uzvar un, kas zaudē, viņu ienākumi no tā nemainās. Tā tad, tas būtu tikai loģiski, ja viņi darītu visu, kas viņu spēkos, lai saglābtu spēlētājus viņu istabā un viņi zinātu, ka viņi spēlē uzticamā pokera istabā.

Ja lielākās pokera istabas zaudētu spēlētāju uzticību, tad viņu zaudētu lielu tirgus daļu un nonāktu uz bankrota sliekšņa. Tā tad, tas ir viņu interesēs nodrošināt drošību un spēles godīgumu un tā ir viņu galvenā prioritāte un tiek investēti miljoni viņu programmās un spēles uzraudzībai. Pievienojot klāt daudzos reglamentus un noteikumus šai nozarei, lielās pokera istabas nekad neiesaistīsies krāpšanās/rigging vai ļautu savas programma uzlauzt – tas vienkārši nav viņu biznesa interesēs.

Secinājumi
Es vienkārši vēlos nobeigt pasakot pārdrošu apgalvojumu, kas varētu skanēt neloģisku, bet tā tas ir – tam īsti nav nozīmes ja kāds cits spēlētājs krāpjas vai nē.

Labi, ļaujiet paskaidro – ja tu esi pārliecinošs spēlētājs, aptuveni uzvari 5 BB no 100 savā ierastajā limitā, vai tev nav vienalga ,ja kāds spēlētājs pamanās krāpties? Protams, ka nē. Pieņemsim, ka tu spēlē 0.50/1.00 $ 6-max pie četriem galdiem. Tas nozīmē, ka vidēji nopelni 20 $ stundā. Vai tu tajā brīdī domā, vai kāds krāpjas vai nē?

Protams, ka nedomājat, un tas kaut jums maina? Vai tu vari kaut ko darīt lietas laba? Nē, tev tas jāatstāj pokera istabas ziņā, un tu vari netērēt savu laiku par to uztraucoties – tērē savu laiku, lai uzlabotu savu spēli, lai tu varētu sāc pelnīt 40 $ stundā.

No spēlētāju viedokļa ir vienalga vai notiek krāpšana, vai ne.
Līdzīgi, ja tu esi zaudējošs spēlētājs, piemēram, tu zaudē 50 $ mēnesi cenšoties mācīties spēli, tev reāli ir vienalga vai kāds krāpjas. Vienā vai otrā veidā tu uzlabosi savu spēli un sāksi uzvarēt, un tas ir vienīgais par ko tev vajadzētu uztraukties. Lasi grāmatas, skaties video, un trenējies, un atstāj visu rigged vai krāpšanas lietu nūģiem, kas darbojas pokera istabu programmēšanas nodaļā.

Orģinālraskts: http://www.best-poker-sites.net/poker-articles/is-online-poker-rigged/
:: Pakito::

     [+] [-]

, 2011-01-28 15:25, pirms 10 gadiem
Ir daudz dzirdēts, ka online pokera istabās kārtis netiek dalītas pēc pilnīga nejaušības principa, viena lieta, ar ko, manuprāt, pokera istabas var piesaistīt spēlētājus- ir ļaut jaunajiem spēlētājiem uzvarēt, attiecīgi dalīt sākumā viņiem labākas kārtis, tādējādi piesaistot viņus spēlēi, jo ja jauns spēlētājs sāks spēlēt kādā konkrētā pokera istabā un divas dienas pēc kārtas viņš jutīs, ka viņam nenāk kārtis, pieļauju ka liela daļa pametīs pokera istabu un nekad neatgriezīsies, tādēļ mans uzskats tomēr ir, ka pokera istabas kārtis nedala pēc pilnīga nejaušības principa jeb kārtis netiek dalītas pilnīgi godīgi.
Tādēļ īsti nepiekritīšu, ka pokera istabām nav jēgas krāpties.

     [+] [-]

, 2011-01-28 15:31, pirms 10 gadiem
Dimants rakstīja: Ir daudz dzirdēts, ka online pokera istabās kārtis netiek dalītas pēc pilnīga nejaušības principa, viena lieta, ar ko, manuprāt, pokera istabas var piesaistīt spēlētājus- ir ļaut jaunajiem spēlētājiem uzvarēt, attiecīgi dalīt sākumā viņiem labākas kārtis, tādējādi piesaistot viņus spēlēi, jo ja jauns spēlētājs sāks spēlēt kādā konkrētā pokera istabā un divas dienas pēc kārtas viņš jutīs, ka viņam nenāk kārtis, pieļauju ka liela daļa pametīs pokera istabu un nekad neatgriezīsies, tādēļ mans uzskats tomēr ir, ka pokera istabas kārtis nedala pēc pilnīga nejaušības principa jeb kārtis netiek dalītas pilnīgi godīgi.
Tādēļ īsti nepiekritīšu, ka pokera istabām nav jēgas krāpties.
Tekstā arī ir minēts, ka viņas arī netiek tā dalītas, nav iespējams izveidot algoritmu bez tā. Un pilnīgi nepiekrītu, ka istabas dala kārtis pēc saviem ieskatiem, pēc visas statistikas katrs spēlētājs iltermiņā saņem tās pašas rokas ko pretinieks, peļņa atkarīga kā tu šis rokas izspēlē!

     [+] [-]

, 2011-01-28 15:43, pirms 10 gadiem
Nesen ieliku triobetaa naudu. Pirmajaas paaries dienaas dabuuju 10x bankrolli - rokas vienkaarshi nereaalaas naaca. Peec tam saakaas downsvings un apmeeram pusi panjeemu nost, jo rokas naaca jau citiem.

pavisam vienkaarsh jautaajums - cik biezhi ieskrien AA preflopaa online un kaada ir matemaatiskaa iespeeja? online AA var redzeet daudz biezhaak

     [+] [-]

, 2011-01-28 15:51, pirms 10 gadiem
:akito:: rakstīja: Tekstā arī ir minēts, ka viņas arī netiek tā dalītas, nav iespējams izveidot algoritmu bez tā. Un pilnīgi nepiekrītu, ka istabas dala kārtis pēc saviem ieskatiem, pēc visas statistikas katrs spēlētājs iltermiņā saņem tās pašas rokas ko pretinieks, peļņa atkarīga kā tu šis rokas izspēlē!
ilgtermiņā, protams, statistiski kāršu dalījums izlīdzināsies, tomēr domāju, ka pilnīgs randoms tiek ierobežots ar papildus nosacījumiem, lai tiktu pieaistīti pēc iespējas vairāk spēlētāji. Tādējādi ja ir moments kad saņem daudz premium rokas, tad zini, kas nākotnē Tevi sagaida
Neesmu programmētājs, bet nu cik zinu tai pašā excelī ar random funkciju var izveidot pietiekami ticamu normālsadalījumu..
Lai gan pats mēdzu spēlēt arī online pokeru, tomēr priekšroku dodu pokeram dzīvājā

     [+] [-]

, 2011-01-28 15:52, pirms 10 gadiem
ndznx rakstīja: Nesen ieliku triobetaa naudu. Pirmajaas paaries dienaas dabuuju 10x bankrolli - rokas vienkaarshi nereaalaas naaca. Peec tam saakaas downsvings un apmeeram pusi panjeemu nost, jo rokas naaca jau citiem.

pavisam vienkaarsh jautaajums - cik biezhi ieskrien AA preflopaa online un kaada ir matemaatiskaa iespeeja? online AA var redzeet daudz biezhaak
1: 220 ka tev izkritīs dūži, vai kāds cits pāris. Nospēlēsi 50k rokas dzīvajā un 50k rokas online, cipars cik bieži dabūji dūžus būs līdzīgs.

Pokerā nav jāskatās uz pāris dienām, bet gan vismaz uz vairākiem mēnešiem.

     [+] [-]

, 2011-01-28 15:55, pirms 10 gadiem
Nezinu kā lielās istabas, tur nodarboties ar tādām lietām domāju, nav vajadzības. Bet ir dzirdēts ka mazās istabas, nodarbojas ar tādu lietu kā, ļauj tev vinēt, vēlāk atkal nolaiž lejā un tā visu laiku, lai tik nauda turās apgrozībā un pa to laiku, "rake" pa mazām tevi noēd.

  -2 [+] [-]

, 2011-01-28 15:57, pirms 10 gadiem
es ceru, ka kāds vispār izlasa rakstu, pirms raksta komentāru.

  +1 [+] [-]

, 2011-01-28 16:49, pirms 10 gadiem
Rakstā, jau ir pateikts, ka pokera istabas ir ieinteresētas iegūt spēlētājus. Droši vien neesmu vienīgais, kas no sākuma nereāli vinnē, bet tad pamazām sāk braukt uz leju. Bet pokera istaba ir panākusi savu, cilvēks ir ieinteresēts likt naudu iekšā un spēlēt arvien vairāk, jo viņam tak no sākuma ļoti labi gāja.

  -1 [+] [-]

, 2011-01-28 17:06, pirms 10 gadiem
hummel rakstīja: Rakstā, jau ir pateikts, ka pokera istabas ir ieinteresētas iegūt spēlētājus. Droši vien neesmu vienīgais, kas no sākuma nereāli vinnē, bet tad pamazām sāk braukt uz leju. Bet pokera istaba ir panākusi savu, cilvēks ir ieinteresēts likt naudu iekšā un spēlēt arvien vairāk, jo viņam tak no sākuma ļoti labi gāja.
pieļauju, ka zini teicienu, kas traucē slitkam dejotājam. Tev nav ienācis prāta, ka 80 %, kas sāk spēlēt pokeru zaudē visu dienas laikā un ir tie 15 % kā tu, kas māk atpazīt kombinācijas un dēļ fantastiskas veiksmes uzvar, bet kāda neraža to pašu un vairāk zaudē nākamajā dienā un bazanē apkārt cik pasaule ir negodīga. Un paliek 5 %, kam pietiek zināšanu, lai pokerā gūtu peļņu, viņi saprot, ka šodien es varu uzvarēt 300$ un nākamajā dienā zaudēt 800 $, bet ilgtermiņā es gūšu peļnu.

Jūs nekad negūsiet no pokera peļņu, ja vainosiet visus citus, bet ne sevi un ja nesapratīsiet ko darat nepareizi!

  +1 [+] [-]

, 2011-01-29 16:17, pirms 10 gadiem
:akito:: rakstīja: es ceru, ka kāds vispār izlasa rakstu, pirms raksta komentāru.
izskataas peec leetas agitaacijas

  -1 [+] [-]

, 2011-01-29 18:05, pirms 10 gadiem
V.ZATLERS rakstīja: izskataas peec leetas agitaacijas
būtu padomājis ar galvu , iespējams tev būtu pielecis kāpēc es to rakstīju. Aģitācija tev - neizmanto vārdus, kas tev nav simprocentīgi saprotami.

  +1 [+] [-]

, 2011-01-29 20:24, pirms 10 gadiem
Nu online pokeraa veras pardabiskas kombinaacijas, bet tomeer tev naak atpakaļ arii taas kombinaacijas! Dziivajaa vienmeer paticis labaak speeleet!

     [+] [-]

, 2011-02-01 23:18, pirms 10 gadiem
Nu teoreetiski vijnjiem tieshaam ir jaabuut vienalga , jo jebkuraa gadijumaa nopelna pokers un 10% speletaaju +- , reizeem tieshaam liekas ,ka Tu spelee pret programmu nevis speletaaju , bet nu varbuut tas tikai taa liekas.. ;D