Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:777, Did:0, useCase: 0

74. veidi, lai uzvarētu pokerā.

74. veidi, lai uzvarētu pokerā.
74 ways

Seko šiem soļiem un tu nevari zaudēt pokerā. Vismaz noteikti ne ilgtermiņā (ļoti, ļoti garā laika posmā). Izlasat, ir lieas, kas jāzin.

1.Esi agresors.
Katru reizi, kad tu reizo vai beto tu dod pretējai pusei iespēju nomest savu roku un tu uzvari banku. Kad tu vienkārši taisi check vai call, viņi nevar nofoldot. Tavi ienākumi krītas.

2.Spēlē savu spēli
Mēģināt spēlēt kā Tomam Dvānam varētu būt pārāk dārgi un tas nebūtu tavs dabiskais spēles stils. Pokerā ir daudz stili ar kuriem tu varētu pelnīt. Spēlējot savu personīgo stilu, tu palielināsi ienākumus

3.Izved pastaigā suni.
Vecīt! Pastāv arī dzīve ārpus pokera. Ja tu rūpēsies par savu dzīvi, tava pokera spēle kļūš kvalitatīvāka un tu daudz vairāk vinnēsi. Izved pastaigā suni.

4.Nosaki kad apstāties.
Nosaki līniju pie kā beigt spēli. Cik būtu tava zaudējuma līnija. Jūties slikti vai esi noguris, nespēlē!

5.Domā par pokeru
Starp spēlēm tu vari pavadīt laiku domājot par saviem calliem un foldiem un blefiem. Jo vairāk tu domāsi par
pokeru, jo labāks tu kļūsi. Jo labāks kļūsi, jo maciņš kļūs biezāks.

6.Saņem pokera bonusu.
Spēlējot atsedzot pokera bonusu ir ceļš ir dabūtu rake back. Labi bonusa nosacījumi palīdzēs tev palielināt ienākumus.

7.Nespēlē parāk augstu.
Ja katrs pot bets liek tavam degunam asiņot, tev būs bail un spēlēsi parāk piesardzīgi. Pretinieki ar biezākiem makiem tevi izēdīs. Kad tevi izēd, tavi ienākumi krītas.

8.Nespēlē pārāk zemu.
Ja lielu banku zaudēšana neliek tev justies slikti, tu parāk daudz callo. Kad callo par daudz, tavi ienākumi krītas. Atrodas likmes, kas sakrīt ar tavu riska robežu.

9.Saglabā mieru.
Vienalga, kas notiktu, saglabā mieru. Zaudējot galvu tu zaudēsi naudu.

10.Raksti pierakstus par pretiniekiem.
Ja tas čalis piektajā vietā tevi rereizoja ar AJ piecus gadus atpakaļ, izmanto to pret viņu, kad jūs atkal tiksieties. Ātrs ieskats pierakstos un tu jau pār viņu dominē.

11.Esi godīgs pret savām kļūdām.
Meklējot iemeslus savai sliktajai spēlei ir veids kā attīstīt savas pokera prasmes. Ja tu vienreiz redzi kādu kļūdu, tu to uz visiem laikiem varētu labot.

12.Daudz praktizējies.
Pareizie lēmumi nāk no intuīcijas un mūsu drosmes. Vienīgais veids kā to uzlabot šo „sistēmu” ir to trenēt. Vienīgi spēlējot tūkstošiem roku tu balstīt savu lēmumu uz kādu loģisku pamatojumu.

13.Spēlē pozīcijā
Runāt kā pēdējam un liels pārsvars pār citiem. Tu kontrolē situāciju pie galda un galvenais tev ir informācija. Katru reizi, kad tu spēlē pozīcijā, tu palielini ienākumus.

14.Dari pretējo ko dara pretinieki.
Kad viņi trako, esi mierīgs. Kad viņi ir mierīgi, sāc trakot. Pokers ir kā akmens, sķēres, papīrīts – kad pretinieks iet ar akmeni, tu izvēlies papīru. Kad viņi izvēles papīru, izvēlies šķēres.

15.Nespēlē noguris.
Tev nepieciešams koncentrēties spēlei. Kad esi noguris, koncentrēšanās spējas zūd. Tavi ienākumi krītas.

16.Zini kad beigt.
Kad tu spēlē slikti, nepaliec spēlē. Piecelies un dodies dzīvē, ietaupi sev naudu. Prasme laicīgi „piecelties” ir atslēga uz panākumiem.

17.Izvēlies labu pokera istabu.

18.Tu spēlē labāk, kad jūties komfortabli. Kad tu spēlē labāk, tu vinnē vairāk. Maini pokera istabu, ja jūties nekomfortabli.

19.Nespēlē dzēris.
Pokers ir racionālu lēmumu spēle. Kad esi piedzēries, racionalitāte izgaist kā nebijusi. Līdz ar to tava nauda izgaist kopā ar to.

20.Kārtīgi izvēlies savas sākuma rokas.
Dažas sākuma rokas ir vērtīgākas nekā citas. Ja tavas sākuma rokas vidēji ir labākas nekā pretinieka, kā gan tu varētu ilgtermiņā zaudēt!

21.Nespēlē no blaindiem.
Kad tu spēlē no blaindiem, tev pēc definīcijas ir slikta pozīcija. Izvairies no tā, kaut arī, ja ieguldījis pāris žetonus bankā. Izņēmums: kad tu spēlē no lielā blainda pret mazo blaindu. Tad tu runā pēdējais.

22.Pozīcijā esi radošs.
Spēlējot ar roku, piemēram, 76 var būt ienesīgi, ka steki ir dziļi. Bet pagaidi, kad esi vēlajā pozīcijā. Būt radošam esot ārpus pozīcijas var būt ļoti dārgs prieks.

23.Lasi labas gŗamatas.
Lasīšana ir mācīšanā atslēga. Tikmēr kamēr spēles prakse ir pamats, lasīšana paātrina tavu mācīšanās procesu. Par katru labu izlasīto grāmatu, tavi ienākumi pieaug.

24.Runā par pokeru.
Daudzi pro saka, ka viņu pokera zināšanas nāk no diskusijām ar saviem pokera draugiem. Katru reizi, kad tu diskusē par kādu izdarīto gājienu vai arī kādu teorijas konceptu, tu attīsti savu domāšanas veidu par pokeru. Kad tu domā labāk, tu pelni vairāk.

25.Izvēlies labu galdus.
Tavi pokera ienākumi nāk no citu spēlētāju kļūdām. Nesēdi pie galda pret labiem spēlētājiem. Ja viņi ir jauki cilvēki, izmaksā viņiem vakariņas. Tā būs lētāk.

26.Sēdi pēc huligāna.
Ja tu izvēlies spēlēt pret huligānu vispār, tad sēdi pa kreisi no viņa. Tādā viedā tev būs pozīcija pret viņu, un tu izvēlēsies ar kādām rokām tu spēlēsi pret viņa nepārtraukto agresivitāti.

27.Neej limitus augstāk, kad zaudē.
Ja tu esi zaudējis dažus buyinus, palielinot likmes, lai atvinnētos, tu kļūsi par efektīvu zaudētāju. Pareizais solis būtu, šodien vairs nespēlēt.

28.Analizē savas rokas.
Nedrīkst tikai spēlēt, spēlēt un spēlēt. Paņem kādu brīdi brīvu un aplūko kādas rokas tu esi izspēlējis, mēģini saprast, kas ir nogājis greizi un kas ir gājis labi. Diskutē par šīm rokām ar saviem pokera čomiem.

29.Veic pierakstus, kad spēle dzīvajā.
Dažiem cilvēkiem ir ideāla atmiņa, bet tu neesi Stu Ungars. Maza piezīme par spēles situāciju ir labi priekš nākotnes un spēles analīzes.

30.Mācies no saviem pokera statiem.
Skatoties savā statistikā tu vari atklāt ieradumus savā spēlē, kas nav skaidri redzami skatoties uz atsevišķām izspēlēm. „Uuups, AJ agrajā pozīcijā izmaksāja man 5$.”Tikai neļauj staties aizsegt atsevišķas spēles situācijas.

31.Izmanto statistikas programmas.
Pokera programmas ir rīks, kur importēt visu savu roku vēsturi un citas fīčas, kas tev atvieglos analītisko darbu
.
32.Meklē pārklājumus.
Dari kā Philip Marlowe un seko naudai. Ja turnīrs ar garantēto balvu fondu nepiepildās, tu uzvari jau piereģistrējoties tajā (protams, ilgtermiņā.)

33.Meklē pievienoto vērtību.
Ik pa laikam atrodas kā pokera istaba vai mājas lapa, kas piedāvā bezmaksas naudu, lai piesaistītu spēlētājus. Neesi pārāk lepns un pieņem šo mazo „kukuli”.

34.Skaties pokeru TV.
Patīk vai nē, bet tie pro TV pokera šovos ir briljanti spēlētāji.

35.Skaties pokera TV bez skaņas
Kad uzmanīgi seko līdz, lietas kļūst skaidrākas. Tu sāc pamanīt viņu sejas, tagad tu vari lasīt viņu ķermeņa valodu. Klusums atbrīvo smadzenes un tu vari daudz efektīvāk analizēt. Analīze nozīmē, nauda tavā kontā.

36.Skaties pokera šovus atkārtoti.
Otru reizi skatoties to pašu pokera šovu, tu ievērosi jaunas nianses. Un trešo reizi. Un ceturto reizi. Katru reizi, kad tu uzzini ko jaunu, tu kļūsti gudrāks.

37.Spēlē vairākās istabās.
Katrai online istabai ir savi pro un savi zaudētāji. Mainot pokera istabas tu vari no tām izspiest to labāko.

38.Spēlē ar pareizajiem cilvēkiem.
Vieņs čalis tevi dara traku, vienkārši eksistējot. Cits tevi regulāri apspēlē. Izvairies no abiem, viņi tevi iznīcinās.

39.Dažādo savu tēlu pie galda.
Ja cilvēki domā, ka tu nekad neblefo, sāc daudz blefot. Ja viņi domā, ka tu vienmēr blefo, beto tikai ar labāko. Izmantojot spēlētāju maldināšanu, tu palielini savus ienākumus.

40.Mācies neverbālo komunikāciju.
Tu nekad skaidri nezini kādas kārtis ir pretiniekam. But, ja tu spēj lasīt cilvēkus kā atvērtu grāmatu, viņu kārtis nav nozīmīgas. Tas ir ļoti ienesīgs vieds kā spēlēt kārtis.

41.Trenē savu pokera seju.
Lielākoties nekas interesants nenotiek, bet tad pēkšņi tev jāpieņem ļoti grūs lēmums. Tas nevar parādīties tavā sejas izteiksmē.

42.Nemainīgi betošanas ieradumi.
Vienmēr liekot betu izmanto identiskas kustības. Esi mašīna, atslēdz visas emocijas.

43.Taisi blogu. (Tagad esot memuārs)
Pokera blogs ir perfekts rīks kā komunicēt ar savu pokera pieredzi ar citiem. Komunikācijas ir interaktīvs domāšanas stils. Domāšana uzlabo tavu spēli.

44.Saņem rake back.
Katrs santīms ko vari dabūt no pokera istabas ir papildus ienākums tavam kapitālam. Pasērfo internetā un atrodi visizdevīgākos rake back darījumus.

45.Lasi savus pretiniekus.
Pie pokera galdiem vienmēr notiek kāda darbība. Katrs mazs notikums ietekmē pretiniekus. Bet kā? Turi acis vaļā un tu atradīsi atbildi uz jautājumu, bet kā.

46.Izpēti citu cilvēku vājības.
Tas nav tik slikti kā skan, tik ilgi kamēr tas notiek spēles laikā. Tikmēr kamēr viens spēlētājs ir pārāk tight, otrs ir pārāk loose. Izmanto šo informāciju spēlējot pret viņiem.

47.Nekad neej tiltā
Pirmkārt, tā nav patīkama pieredze. Otrkārt, tas izbojā tavu spēli pilnībā un tas var maksāt dārgi. No otras puses, pretiniekiem domājot, ka esi tiltā ir laba iespēja nopelnīt.

48.Atslābinies sit&go spēlē.
Kad es nonācis pie tilta robežas, pamet savu deep stack naudas spēli un dodies uzspēlēt kādu sit&go turnīru. Te tu vari spēlēt roku pēc rokas par fiksētu iemaksu,

49.Neuztver personīgi.
Pretinieki tev provocēs, lai dabūtu tavus žetonus. Saproti, ka tas nekad nav personīgi un neuztver to tā. Ja tu to uztversi personīgi, tad tavs lēmums tiks balstīts un faktoriem ārpus spēles. Lēmumu kļūs iracionāli.

50.Izvairies no nepatīkamiem cilvēkiem.
Ja ir pretinieks kuru tu nevari ciest, tu zaudēs koncentrēšanos un tas traucēs tev spēlēt. Kad tava spēle ir traucēta, tu vinnē mazāk.

51.Mācies retas spēles.
Kamēr visi spēlē holdem pokeru, ir daudz vājāki spēlētāji citās spēles. Vāji pretinieki ir drošs vieds pie ienākumiem.

52.Uzlabo savu koncertēšanās spēju.
Meditācijas un līdzīgas lietas, var uzlabot tavas koncertēšanās spējas. Kad esi vairāk koncentrējies, tu vairāk uzvari.

53.Uzlabo savu izturību.
Kad pokera turnīri ieilgst līdz vēlām nakts stundām, spēlētāji nogurst. Ja tu varētu nogurt nedaudz mazāk, tas būtu liels pluss tavam naudas kontam.

54.Skaties ziņas.
Ja tu vari sekot līdz diskusijām ,kas norisinās pie galdiem, tu jutīsies komfortablāk. Kad tu jūties komfortabli, tu spēlē labāk.

55.Mācies matemātiku.
Tev nevajag kļūt par matemātika ģēniju, lai veiktu aprēķinus pus sekundes laikā atrodoties izspēlē. Bet saprotot matemātikas pamatus, tu savus pokera lēmumus pieņem pareizākus.

56.Trenē savu kalkulēšanas spējas.
Matemātikas, kas nepieciešama pie pokera galdiem nav sarežģīta, bet tam vajag treniņus. Vairakkārt aprēķini standarta situācijas un tu vinnēsi papildus lielo blaindu.

57.Mācies iespējamības.
Ja tev ir sajūta uz iespējamībām standarta pokera situācijās, tu vari viegli aprēķināt pot oddus!? Nauda tavā kabatā.

58.Izturies labi pret savu partneri.
Atkal, jūtoties labi – un esot labam – palielina tavu spēku pie pokera galda. Minūtes ziedošana savam partnerim ir pievienot lielais blainds tavam pokera kapitālam.

59.Multitaiblo piesardzīgi.
Kad spēlē pie vairākiem galdiem, tavi ienākumi pie katra atsevišķā galda nedaudz krītas. Bet tava stundas peļņa iet uz augšu, tu vari atvērt papildus galdus lai palielinātu peļņu.

60.Pieņem kapitāla nosacījumus.
Pat tad, ja esi uzvarētājs, tev nāksies kādreiz sastapties uz zaudējumiem. Ja tavs pokera kapitāls ir pārāk mazs, šīs zaudējuma sērijas var tevi izslēgt no spēles. Ja nevari spēlēt, nevari vinnēt.

61.Izmēģini jaunas spēles.
Pamēģinot nezināmas pokera spēles, tu uzzināsi ko jaunu par veco spēli. Katru reizi, kad tu iemācies ko jaunu, tu palielini ienākumus.

62.Mācies nomesties.
Foldošana var būt ļoti smags lēmums. Bet necallo tikai aiz intereses. Gaidāmā vērtībā priekš folda ir nulle, tātad tu nevari zaudēt. Kad tu mazini zaudējumus, tavs kapitāls palielinās.

63.Ietaupīts dolārs ir divi uzvarēti dolāri.
Naudas uzkrāšana ir drošs vieds kā palielināt savu kapitālu.

64.Pierodi, ka pret tevi blefos.
Blefam nevajadzētu būt satraucošam piedzīvojumam, kas liek aizcirsties elpai. Blefošanai piemērotās situācijās vajadzētu būt kā dabiskai procedūrai. Kad tu māki blefot, nepievēršot tam uzmanību, tu vinnēsi vairāk.

65.Neblefo pret calling station spēlētājiem.
Ja pie galda ir spēlētājs, kas nespēj nospiest pogu – fold, nemēģini pret viņu blefot. Tieši otrādi tu varētu betot savas labās rokas spēcīgāk nekā parasti un cerēt, ka tevi piecallos.

66.Nekļūsti kaprīzs pret ne kaprīzajiem.
Radoši gājieni un trīs līmeņu domāšana nestrādā un pretiniekiem, kas nesaprot pokera konceptu. Ja pretinieks spēlē ABC pokeru, spēlē ABCD.

67.Apzinies savu galda imidžu.
Ja tu apzinies kā cilvēki tevi redz pie galda, tu vari prognozēt viņa gājienu. Ja tu to vari, tu vinnēsi vairāk.

68.Sarīko ballīti.
Pokers nav visa tava dzīve. Izslēdz ik pa laikam savu PC un izbaudi dzīvi. Dzīves baudīšana liks tev justies daudz labāk tavā pokera spēlē. Jušanās labi ir iedvesmas avots un tas papildina tavu naudas maku.

69.Dzīvo pareizi.
Balstoties uz senu teicienu pokerā, lai tev veiktos, tev ir jādzīvo pareizi. Ja tu saprotu ko tas nozīmēja, tu noteikti vinnēsi daudz vairāk.

70.Turi distanci.
Atceries tā ir tikai spēle. Neņem to pārāk nopietni, vai arī kādu dienu tu pamodīsies un sapratīsi, ka vairs nav jautrs. Tas nav smieklīgi, tik pat labi tu varētu pievienot papildu stundas savam garlaicīgajam darbam.

71.Piekāst oddus.
Izvairies būt pārāk nopietns pret tiem cipariem. Tie svarīgi, bet svarīgi ir arī, lai tu ļauj savai intuīcijai mazliet vaļas. Kad sapratīsi oddus, tu pārstāsi par tiem domāt.

72.Sagatavojies izgāzties.
Pateicoties neprognozējām kārtīm, tu nevari izvairīties no kritieniem ik pa laikam. Lai kļūtu par uzvarētāju, tev jāspēj pārspēt sarūgtinājumu un mēģināt vēlreiz.

73.Saki atā politikai.
Politika aizņem pārāk daudz laika. Tā vietā, ja tu spēlēsi vairāk pokeru, tu kļūsi labāks. Turklāt, esot efektīvam pokera spēlētājam aizver visas durvis uz politikas pasauli.

74.Pamet savu dienas darbu.
Darbs aizņem pārāk daudz laika. Spēlējot vairāk, tu uzlabosies. Kad tava spēle uzlabojas, tu vinnē vairāk. Bet zini, kad tu esi gatavs pirms pamet savu dienas darbu.

Orģinālraksts: http://www.pokerjunkie.com/win-in-poker-the-grinder-manifesto

::Pakito::
.

Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

  -2 [+] [-]

, 2011-01-27 20:20, pirms 10 gadiem
1. Never talk about The Manifesto

;-)
2. Never talk about The Manifesto

Except with your poker buddies, see below.

Palika labāk.

  +2 [+] [-]

, 2011-01-27 20:20, pirms 10 gadiem
karstgalvis rakstīja: originalraksta 76 veidi
divus nemācēja pārtulkot

  -1 [+] [-]

, 2011-01-27 20:22, pirms 10 gadiem
reddots rakstīja: divus nemācēja pārtulkot
tev laikam nepalika labāk.