Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:777, Did:0, useCase: 0

Fils Helmuts gatavs apmācīt WSOP 2015 finālistu

Līdz brīdim, kad WSOP 2015 Galvenā turnīra deviņi fināla galda spēlētāji atgriezīsies Las Vegasā, ir atlikušas vien nepilnas divas nedēļas.

Zināms, ka katrs fināla galda spēlētājs saņems vismaz miljons dolārus, savukārt turnīra uzvarētājs saņems WSOP uzvarētāja aproc un galveno balvu $7.68 miljons dolāru apmērā.

Starp fināla galda spēlētājiem ar vismazāko žetonu skaitu 6.2 miljoni jeb 16 big blind likmēm ir spēlētājs no Itālijas Federiko Butteroni, savukārt Džozefs Makīns ir turnīra žetonu līderis ar 63,1 miljoniem žetonu, kas ir 10x vairāk kā Federikam.

Lai palielinātu Federika izredzes iegūt augstāku vietu viņam par pokera treneri ir pieteicies neviens cits kā slavenais 14 WSOP aproču īpašnieks Fils Helmuts. Kopumā Fils dzīvajos turnīros kopumā ir nopelnījis vairāk kā $19 miljonus. Federika apmācība kopā ar Helmutu norisināsies piecas dienas no 1. līdz 5. novembrim, kad Fils apmācīs un sniegs vērtīgus padomus Federikam, lai palīdzētu viņam sagatavoties iespējams dzīves lielākajam pokera notikumam viņa dzīvē.

"Es esmu iepriecināts, ka varēšu palīdzēt Federikam", stāsta Helmuts. "Es zinu, ka 16 big blaindi nav īpaši labi, tomēr es esmu gatavs viņam palīdzēt."

Lūk arī neliels video, kurā Fils Helmuts paziņo par saviem plāniem apmācīt Federiku.

Redaktora piezīme: Vēlies kļūt par labāku pokera spēlētāju? Nāc un pievienojies Latvijā vienīgajai licencētajai pokera istabai - Olybet Pokers.

     [+] [-]

, 2015-10-26 14:05, pirms 6 gadiem
Ko vien par naudu neizdarīsi. Par adekvātu atalgojumu arī es varu izskatīt šādu iespēju

     [+] [-]

, 2015-10-26 18:50, pirms 6 gadiem
BABKInLovis rakstīja: Ko vien par naudu neizdarīsi. Par adekvātu atalgojumu arī es varu izskatīt šādu iespēju
Jā, bet 2+2 figurē 10-15% no vinnesta, nez vai tā tiešām ir, bet anormāls procents tik un tā.