Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:777, Did:0, useCase: 0

Pokera profesionāļi gatavi boksēties par $150'000

Septembrī mēs jau rakstījām par pokera spēlētāja Olivjē Busketa gatavību cīnīties ringā pēc MMA noteikumiem par naudu, kas nebūtu mazāka par $100'000. Viņam bija nepieciešamas mazāk kā četras nedēļas, lai atrastu savu pretinieku.

Par Olivjē Busketa pretinieku ir piekritis būt pokera spēlētājs JC Alvarado, kas gan pēc pašu spēlētāju domām, gan arī apkārtējo ekspertu uzskatiem ir ar lielāku pieredzi un viņam ir lielākas izredzes uzvarēt. Par labu Busketam gan runā fakts, ka viņam ir lielāks svars, kam šādās cīņās arī ir svarīga nozīme.

Pēc spēlētāju pārrunām abi vienojās, ka katrs balvu fondā iemaksās pa $150'000 un gadījumā, ja uzvarēs Buskets, tad vinš iegūs Alvarado iemaksāto naudu, savukārt, ja uzvarēs Alvarado, tad viņš saņems $120'000.

Par laiku kad varētu notikt šī cīņa vēl netiek ziņots, tomēr abi spēlētāji ir paziņojuši, ka ir gatavi publiskai cīņai, kas nozīmē tikai vienu, ka biļetes uz šo cīņu būs pieejamas un ir tikai jāgaida jauna informācija.

Redaktora piezīme: Vēlies spēlēt ONLINE pokeru? Pievienojies Latvijā vienīgajai licencētajai pokera istabai - Olybet Pokers.