Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:777, Did:0, useCase: 0

Palīgprogrammas pokerā

Raksts par aplikācijām, kas uzlabos jūsu "winrate" pokerā.

Nevienam vairs nav noslēpums, ka visi sevi daudz maz cienoši tiešsaistes pokera spēlētāji izmanto aplikācijas, kas apkopo statistiku. Tas palīdz ātri izanalizēt pretinieka spēles stilu. It īpaši tas ir svarīgi spēlētājiem, kuri spēlē paralēli pie vairākiem galdiem (pokera valodā tas saucās multitabling). Iedomājaties paši - vai jūs varētu izsekot līdzi visiem spēlētājiem, ja jūs spēlējat paralēli 4, 8 vai pat vairāk par 10 galdiem. Neiespējami.

Divas populārākās šāda tipa aplikācijas ir Holdem Manager un Poker Tracker 3, kas par katru spēlētāju saglābā datus savās datu bāzēs. Uzskatāmākā un vērtīgākā šo programmu funkcija neapšaubāmi ir HUD jeb Heads Up Display, kas reālā laikā parāda statistiku par katru spēlētāju, kurš sēž pie jūsu galda.

HUD katrs lietotājs var nokonfigurēt pēc savas patikas, bet ir statistikas, kas parasti ir visu spēlētāju HUDos. Šeit uzskaitīšu populārākās no tām:

VPIP (Voluntary Put $ Into Pot) - parāda % cik bieži spēlētājs brīvprātīgi ieliek naudu bankā (piesauc, izdara vai paaugstina likmi).
PFR (Pre Flop Raise) - parāda % cik bieži spēlētājs paaugstina likmi pirms flopa, kad viņam ir tāda izdevība.
AF (Aggression Factor) - agresijas faktors ir koeficients, kurš rāda cik spēlētājs ir agresīvs. Formula ir AF = ( (izdarītās likmes + paaugstinātās likmes) / piesauktās likmes ). Parasti koef. līdz 1.5 ir pasīviem spēlētājiem, t.i. viņi biežāk piesauc likmes nevis izdara vai paaugstina tās. Virs 1.5 var uzskatīt, ka spēlētājs kļūst agresīvs.
ATS (Attempt to steal) - parāda cik biež spēlētājs paaugstina likmi pirms flopa (ja visi pirms viņa atmetuši kārtis) no dīlera pozīcijas vai vienu pozīciju pirms dīlera ar mērķi nozagt blaindus, kas vēlās turnīra stadijās nav mazsvarīgi.
3Bet - trešā likme jeb % parāda cik bieži spēlētājs paaugstina jau vienreiz paaugstinātu likmi pirms flopa. Darbība, ko labi spēlētāji piekopj, kad redz, ja pretspēlētājs pārāk bieži acīmredzmi ar sliktām kārtīm paaugstina likmi pirms flopa.
Hands - izspēļu skaits par kurām palīgprogramma ir saglabājusi datus. Arī svarīga statistika, jo lielāks izspēļu skaits, jo precīzāka informācija par spēlētāju. Bieži vien pie maza izspēļu skaita informācija par spēlētāja spēles stilu var būt maldīga.

Vēl ar šīm programmām var sekot līdzi savam pokera bilances grafikam, izspēlētajām partijām (analizēt tās), analizēt savu statistiku, meklēt un izskaust robus savā spēlē, kas tikai uzlabos jūsu spēli. Lai kļūtu par labāku pokera spēlmani ir ne tikai jāspēlē pokers, bet arī jāanalizē sava un citu spēle.

  +1 [+] [-]

, 2011-01-17 01:11, pirms 10 gadiem
visas šīs programmas var izmantot jebkurā pokeristabā, vai arī visās nevar?

  -1 [+] [-]

, 2011-01-17 11:49, pirms 10 gadiem
Nikestyle rakstīja: visas šīs programmas var izmantot jebkurā pokeristabā, vai arī visās nevar?
jebkurā!

     [+] [-]

, 2011-01-17 12:13, pirms 10 gadiem
Gandrīz visās

     [+] [-]

, 2011-01-17 13:43, pirms 10 gadiem
Edgars86 rakstīja: Gandrīz visās
kurās var un kurās nevar?

     [+] [-]

, 2011-01-17 15:04, pirms 10 gadiem
Apmeklē Holdem Manager un Poker Tracker 3 mājas lapas, tur izstrādātāji ir norādījuši pokera istabas kuras atbalsta šo programmatūru.

     [+] [-]

, 2011-01-18 17:53, pirms 10 gadiem
cik maksā?

     [+] [-]

, 2011-01-18 22:42, pirms 10 gadiem
90$