Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:777, Did:0, useCase: 0

Grāmatas par pokeru.

Viens no lieliskākajiem veidiem kā mācīties pokeri ir lasot grāmatas (protams, neskaitot praktiskās nodarības) Zemāk aprakstītās grāmatas ir domātas Texas Hold’em spēlētājiem. Bez šīm grāmatām ir pieejamas protams arī grāmatas par pārējiem pokera spēles veidiem – Seven Card Stud, Five Card Stud, Omaha, Omaha H/L. Tomēr šeit dotajās grāmatās būs norādījumi un mācības par Texas Hold’em pokera spēli. Tomēr, mums ir pieejama informācija par grāmatām, kurās ir atrodama informācija par pārējo pokeru spēļu veidiem un stratēģijām.

Grāmatas iesācējiem
Ja esat iesācējs pokerī, tad zemāk dotās grāmatas ir domātas tieši Jums. Mēs neiesakām Jums iegādāties visas no minētajām grāmatām, jo vairāk vai mazāk tās visas satur vienu un to pašu informāciju.

Pokers iesācējiem (Poker for Dummies) - Richard D. Harroch and Lou Krieger
Ļoti laba grāmata, kas satur pašus pokera pamatus. Ikvienam pokera spēlētājam šī grāmata var būt kā Ābece pokera spēles apgūšanai. Grāmatā ir pieejama informācija par stratēģijām un citām noderīgām lietām. Šajā grāmatā varat meklēt arī pamatus citu pokera spēļu apgūšanai, ne tikai Texas Hold’em.

Hold'em excellence - Lou Krieger
Laba grāmata ikvienam Texas Hold’em pokera spēlētājam. Grāmata sākas ar pamatu aplūkošanu un soli pa solim sniedz padomus par labu stratēģijas pielietošanu. Diemžēl grāmata nespēs Jūs iemācīt par profesionālu solīšanu un likmju izdarīšanu, un citus noderīgus un interesantus spēles knifus. Bet galu galā, ja esat iesācējs, tad nevajag sākt mācīties ar profesionālu stratēģiju pielietošanu. Mācieties pakāpeniski – soli pa solim.

Winning Low Limit Hold'em - Lee Jones
Šī ir visvairāk piemērotākā grāmata pokera spēles iesācējiem. Tajā ir iekļauta informācija ne tikai par spēles pamatiem, bet arī ļoti kodolīgā un viegli saprotamā veidā aplūkotas iesācēju un vidējas klases spēlētāju pokera stratēģijas.

Hold'em Poker - David Sklansky
David Sklansky ir viens no pazīstamākajiem pokera eksperta skolotājiem. Šī grāmata ir vērta vairāk kā citas piecas pokera grāmatas, kas domātas iesācējiem. Grāmatā ir pieejama informācija ne tikai par teoriju, bet arī ir doti daudzi praktiski piemēri par stratēģijas izmantošanas nosacījumiem. Grāmata, kurai jāatrodas ikviena pokera spēlētāja grāmatu plauktā.

Small Stakes Hold'em: Winning big with expert play - David Sklansky
Šī grāmata ir ļoti līdzīga grāmatai Hold’em Poker. Pēc būtības tā ir uzlabota Hold’em Poker grāmatas versijas ar mazām izmaiņām un uzlabojumiem.

Grāmatas vidējas klases spēlētājiem (Intermediate)
Kolīdz esat sasniedzis vidējas klases spēlētāja līmeni, Jums ir nepieciešams turpināt savu izglītošanos un iepazīties ar augstāka līmeņa grāmatām.

The Theory of Poker - David Sklansky
Mūsu ieteikums ir vienkāršs: Šai grāmatai ir jāatrodas Jūsu grāmatu plauktā, ja esat nolēmis kļūt par noturīgu uzvarētāju pokerī. Grāmatā ir pieejama informācija par dažādām pokera variācijām. Izlasot šo grāmatu, Jūsu domāšana tiks novirzīta pareizā virzienā, lai Jūs kļūtu par patiesi labu pokera spēlētāju.

Hold'em Poker for Advanced Players - David Sklansky and Mason Malmuth
Noteikti izlasiet šo grāmatu, ja vēlaties iepazīt jau augstākas klases pokera stratēģijas pamatus. Tajā ir pieejami daudz kompleksākas un sarežģītākas stratēģijas. Lai gūtu sekmes, izlasiet!

Pro Poker Tells or Caro's Book of Poker Tells - Mike Caro
Pro poker tells ir video un Caro grāmatas teksta versijas grāmata. Lasot šo grāmatu, Jūs varat iemācīties nolasīt Jūsu pretinieka ķermeņa valodu, lai noteiktu vai viņi blefo vai arī viņiem ir patiesi labas kārtis uz rokām. Patiesi noderīga informācija, ko der zināt!

Kase Limit and No Limit Poker - Stewart Reuben and Bob Ciaffone
Ļoti laba grāmata visiem, kas vēlas iemācīties augstas likmes pokera spēles pamatlikumus. Grāmatā ir pieejama visa informācija par augsta līmeņa stratēģijām.

Improve your poker - Bob Ciaffone
Laba grāmata, lai pilnveidotu vidēja klases spēlētāja iemaņas.

Middle Limit hold'em poker - Bob Ciaffone
Šī grāmata ir domāta spēlētājiem, kas spēlē vismaz 10-20 spēles un vairāk. Ļoti labi apkopota informācija un lasītāju vidū atzīta grāmata. Grāmata nav domāta iesācējiem. Šī grāmata būs noderīga spēlētājiem, kas izjūt nepilnības savās spēles stilā vai arī vienmēr paliek otrā vietā.

Grāmatas profesionālajiem spēlētājiem

The Super System - Doyle Brunson un līdzautori
Doyle Brunson (divkārtējs pasaules čempions un iespējmi visu laiku labākais pokera spēlētājs) kopā ar augsta līmeņa eksperta spēlētāju grupu atklāj, kā kļūt par augsta līmeņa spēlētāju. Grāmatā iekļautas vairāki pokera spēles veidi.

The Super System 2 - Doyle Brunson and others
Jaunākā grāmata, kurā atspoguļotas visas modernākās pokera variācijas. Un atkal, ekspertu komandai ir pievienojies Doyle Brunson, lai uzrakstītu šo vērtīgo grāmatu par ekspertu stratēģijām, kā arī dodot pamācības ikviena profesionāla spēlētāja spēles stilam.

Harrington on Hold'em - Dan Harrington
Šajā grāmatā ir pieejama informācija tikai un vienīgi par Texas Hold’em No Limit turnīriem. Grāmatas autors, Dans, ir zināmākais patstāvīgais daudzu pokera turnīru uzvarētājs, tai skaitā arī pasaules čempionāta titula ieguvējs. Šī grāmata ir vitāli nepieciešama tiem spēlētājiem, kas vēlas kļūt par profesionāliem turnīra spēlētājiem.

Poker Wisdom of a Champion (formerly titled "According to Doyle") - Doyle Brunson
Šī ir lieliska grāmata ikvienam vidējas klases un profesionāla līmeņa spēlētājiem. Tajā netiek atspoguļota kāda īpaša pokera stratēģija. Šajā grāmatā Jūs nemācīsieties kā spēlēt Dūža-Karaļa kāršu kombināciju gadījumos. Šajā grāmatā vairāk uzmanības veltīts daudzām spēles niansēm un knifiņiem, kurus nepieciešams zināt un apgūt, lai kļūtu par augstas klases spēlētāju. Grāmatā ir sadaļas par to, kā apspēlēt „grūtos/skopos” spēlētājus, kā izvairīties no kļūdām, spēlējot pārāk atklāti, ko jāzina par spēles galda manierēm utml. Šī ir patiesi „labākā” grāmata visiem, kas pokeri jau spēlē vairākus gadus.

Raksta avots: pokernews.com

     [+] [-]

, 2011-03-14 20:22, pirms 10 gadiem
Vēl divas labas grāmatas - Gass Hansens 'Every Hand Revealed' un Ace on the River - Barijs Grīnšteins.

     [+] [-]

, 2011-03-14 20:48, pirms 10 gadiem
tullamore rakstīja: Vēl divas labas grāmatas - Gass Hansens 'Every Hand Revealed' un Ace on the River - Barijs Grīnšteins.
tikai zhel ka shis gramatas var dabuut tikai torrentos,neviss gramatnicas,vinam butu baigaa veertiiba.

     [+] [-]

, 2011-03-14 21:51, pirms 10 gadiem
chelioss rakstīja: tikai zhel ka shis gramatas var dabuut tikai torrentos,neviss gramatnicas,vinam butu baigaa veertiiba.
Tur es tev piekrītu, bet kāda būtu cena tai pašai Ace on the river - 320+ lpp., un tādas grāmatas mūsdienās labi piķo.

     [+] [-]

, 2011-03-15 00:16, pirms 10 gadiem
tullamore rakstīja: Tur es tev piekrītu, bet kāda būtu cena tai pašai Ace on the river - 320+ lpp., un tādas grāmatas mūsdienās labi piķo.
Cik te pa netu pamekleeju,tad ap kaadiem 300$ jaashkiras lai vareetu nopirkt vienu gramatu.

     [+] [-]

, 2011-03-15 06:59, pirms 10 gadiem
Labaak paskataties cik pikjo ''Let there be range''

     [+] [-]

, 2011-03-15 10:35, pirms 10 gadiem
violator rakstīja: Labaak paskataties cik pikjo ''Let there be range''
$1850 gramata,laikam no zelta lapam.

     [+] [-]

, 2011-03-15 12:58, pirms 10 gadiem
chelioss rakstīja: $1850 gramata,laikam no zelta lapam.
Pie tam labi, ja ap pie 100lpp vinjaa ir.

     [+] [-]

, 2011-03-15 13:30, pirms 10 gadiem
violator rakstīja: Pie tam labi, ja ap pie 100lpp vinjaa ir.
ebay var nopirkt sho graamatu izsolee,bet cenas traki kaapj.