Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:777, Did:0, useCase: 0

Pokera stratēģija kopā ar PartyPoker pro Bodo Sbrzesny: Turpinājuma likme

Pokera stratēģija kopā ar PartyPoker pro Bodo Sbrzesny: Turpinājuma likme
Bodo Sbrzesny

Tie vienmēr nav lieli poti, kas dos tavus ilgtermiņa ienākumus. Ir daudz svarīgāk savākt daudzus mazus potus, nekļūstot pārāk pārdrošam. Ļoti svarīgi, lai to sasniegtu, ir apgūt turpinājuma likmi.

Divām lietām, kam ir jānotiek, lai tu veiktu turpinājuma likmi:

• Tu esi biji pēdējā persona, kas palielināja likmi iepriekšējā solīšanas kārtā.
• Netika palielināta likme, pirms tu taisies palielināt likmi pašreizējā solīšanas kārtā.

Tipiskas situācijas turpinājuma likmei ir, kad:

• Tu veic likmes palielinājumu no pogas un lielais blainds pielīdzinās. Tiek izdalīts flops un lielais blainds čeko.
• Tu esi lielais blainds, poga palielina likmi, tu veic 3-betu, lai nosargātu savu blaindu un poga pielīdzinās. Pēc flopa tu esi pirmais pie teikšanas, un tagad tev ir jāizlemj, kā spēlēt tālāk.

Tagad, ja tu veic likmi uz flopa, neatkarīgi no tā, vai tev ir vai nav stipra roka, tu liksi pretiniekam nedaudz pasvīst. No pretinieka viedokļa viņš spēlē pret kādu, kas jau divreiz ir palielinājis likmi, tāpēc viņam vajadzētu sagaidīt turpmākas likmes turnā un riverā. Tātad, ja viņš pats nokavē flopu vai arī viņam ir ļoti vāja roka, viņam ir uzmanīgi jāapdomā, vai viņš vēlas spēlēt pret agresīvu pretinieku vai arī nomest kārtis un gaidīt labāku iespēju.

Tātad, vienkārši sakot, tu vari likt pretiniekam atdod savas kārtis un pats savākt potu. Ilgtermiņā šādas mazas uzvaras dod pozitīvu efektu tavai uzvarēšanas iespējai. Tālab turpinājuma likmei vajadzētu būt ikviena pokera spēlētāja ikdienas pielietojumā. Turpinājuma likme daudzos gadījumos var tikt sajaukta ar blefu/semi-blefu. Tā kā tu jau esi parādījis savas rokas spēku, situāciju vajadzētu atšķirt no vienkārša blefa.

Informācijas avots: pokernews.com