Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:777, Did:0, useCase: 0

Pokera psiholoģija - Baiļu kontrolēšana pie pokera galda

Noslēgsim fokusēšanos uz bailēm un nemieru pie pokera galda atceroties, ka lielākā daļa fiziskās un psiholoģiskās izmaiņas, ko rada bailes, ir nepiespiestas. Jūs neapzināti palielināt sirds ritmu, jūs neapzināti izmaināt sejas izskatu, kad riverā noķerat perfektu kārti. Der atcerēties, ka lielākā daļa nepiespiesto reakciju var tikt kontrolētas, taču tas nāk ar pieredzi un praktizēšanos. Fiziskās reakcijas sevī ietver muskuļu saraušanos, krūts palielināšanās pateicoties paātrinātai elpošanai, kas rodas no paātrinātas sirds pukstēšanas, acu izplešanās un zīlīšu sašaurināšanās. Pokerā, kad kādam ir spēcīga roka, tas parasti ir gatavs konfrontācijai un var izpaust kādu no augstākminētajām reakcijām; tā ir kaujas gatavība. Kad spēlētājs blefo, jūs varat pamanīt nemieru, bet ja jūsu pretinieks taisās nomesties, ja jūs pārliksiet viņa likmi, tad viņš var izskatīties pilnīgi mierīgs.

Šeit būs padomi, kam pievērst uzmanību jūsu pretiniekos, kā arī iemācīsieties kontrolēt paši sevi spēles laikā.

1. Seja un acis:

Acis, iespējams, ir dvēseles spogulis, taču saulesbrilles noslēpj lielāko daļu acu reakciju. Jāskatās un visu pretinieka seju. Tik daudz runāts par „pokera seju”, taču ir grūti ne tikai to iemācīties, bet arī izmantot; pat labākajiem spēlētājiem tā bieži izmainās stresa momentos. Runāšana ar pretinieku vienmēr salauzīs viņa mierīgo sejas izteiksmi; ja tā bija trausla, ko tas jums pasaka par viņa roku?

Sejas reakciju atpazīšanas programmatūra pārveido biežāk sastopamās sejas izteiksmes nolasāmos komponentos. Jūs zināt, kā izskatās skumjas un, kā izskatās nervozitāte. Ja jūs neesat drošs, tad ieejiet google un meklējies sejas izteiksmes, lai iegūtu pamata zināšanas. Pat saulesbrilles nespēj paslēpt to, ka cilvēks novēršas un neskatās flopu vai arī to, ka viņš skatās uz saviem žetoniem vai kārtīm. Stress, nemiers un bailes var likt spēlētājam neskatīties un svarīgu flopu un skatīties uz saviem žetoniem vēl pirms likmes izdarīšanas. Šīs zīmes jūsu pretiniekos, kā arī jūsos ir ļoti sīkas.

2. Rokas:

Daudzi spēlētāji, kuriem ir gandrīz perfekta pokera seja, nespēj kontrolēt savas rokas. Tiem ne tikai kratās rokas, bet bieži vien spēlētāji kustās dažādi kad tie kaut ko gaida vai blefo. Esiet uzmanīgi ar trīcošām rokām; daudziem rokas trīc no bailēm, bet ir arī spēlētāji, kuriem trīc rokas, kad tiem ir ļoti spēcīga roka. Jums sākumā jānovēro reakcija un tikai tad jānosaka tās nozīme. Ļoti svarīgi ir nepieņemt, ka visiem rokas trīc no bailēm, ja jums tās trīc tieši no bailēm. Vēl viena svarīga lieta – viens no grūtākajiem viltus telsiem, ko pretinieks var izdot ir trīcošas rokas, jo ir ļoti grūti izdarīt tā, lai rokas trīc tad, kad jūs to gribat. Pamēģiniet.

3. Ķermeņa stāvoklis:

Jūsu acis ir sejas sastāvdaļa. Jūsu plaukstas ir rokas sastāvdaļa. Acis, seja un viss pārējais, ko spēlētājs var pamanīt pie pokera galda ir jūsu ķermeņa daļas. Ja jūs vēlaties kontrolēt savas bailes, kuras izdod informāciju par jums pretiniekiem, iemācieties kontrolēt savu ķermeni. Pastāv divi veidi, kā to izdarīt. Pirmais – jums ir jāapzinās, ko jūs darat pie pokera galda. Jums būs vajadzīgs kāds no malas, kas jūs novēro, jo jūs nevarat nolasīt pats sevi. Kā cilvēks no malas jums pasaka priekšā, jūsu potenciālos telsus, es iesaku holistisku pieeju. Tieciet galā ar baiļu un stresa psiholoģiskajām reakcijām, kuras jūs novērosiet un tad tiekat galā fiziskajām izpausmēm relaksējot visu ķermeni. Ir daudz vieglāk relaksēt visu ķermeni nekā mēģināt pazemināt sirdsritmu vai tikt galā ar nervozajām acīm.

Dažas redzamās izmaiņas ķermeņa pozā balstoties uz rokas spēku ir pleci. Kad tie ir vērsti uz priekšu, tas parasti nozīmē blefu, bet atgāzti atpakaļ parasti nozīmē spēku. Taču šīs ir ķermeņa reakcijas uz bailēm un pacilātību. Daudzi spēlētāji to zina un izmanto savā labā.

Labākais veids kā pārvarēt baiļu radītas reakcijas pie pokera galda ir spēlēt vairāk. Jo vairāk jūs sastopaties ar lielām izspēlēm, jo vairāk jūs veicat riskantus blefus, jo vairāk tas viss kļūst par jūsu rutīnas sastāvdaļu, jo mazāk stresa jūs izjutīsiet šādās situācijās. Pieredze šajā gadījumā ir labākais skolotājs.

Informācijas avots: pokernews.com

     [+] [-]

, 2011-03-20 15:32, pirms 10 gadiem
Labs raksts. Pilnībā piekrītu par to, ka jāspēlē vairāk, lai būtu mazāk stresa rutīnas dēļ.