Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:777, Did:0, useCase: 0

Daniels Negreanu: 10 lielākās iesācēju kļūdas

Daniels Negreanu dalās ar padomiem, kas uzlabos gan iesācēja, gan jau pieredzējuša spēlētāja spēli.

1. Spēlē pārāk ilgi. Cilvēka smadzenes vienkārši vairs nefunkcionē tik labi pēc 22 stundām pie pokera galda. Tā vietā, lai atpūstos un atgūtu spēkus, daudzi iesācēji turpina spēlēt, cenšoties atgūt zaudēto naudu, bet galu galā sanāk zaudēt vēl vairāk. Prāts pēc pamatīgām slodzēm sāk spēlēties ar cilvēku un bieži liek domāt, ka viņš spēlē ļoti labi, lai gan, visticamāk, tā tas nemaz nav.

2. Pārtrauc spēlēt esot vadībā. Nav tādas sistēmas, kas pateiktu priekšā, kad jābeidz spēlēt. Ļoti daudzi iesācēji gan iemīļojuši pamest spēli pēc uzvarētas izspēles, bet tajā pašā laikā turpina spēlēt, kad jau ir pamatīgos mīnusos, kas ir pilnīgi aplami. Pēc uzvarētas bankas savs pārsvars ir jāmēģina palielināt, savukārt pēc zaudējumu sērijas labāk tomēr pārtraukt spēlēt.

3. Spēlē pret krietni spēcīgākiem pretiniekiem. Iesācējiem ļoti bieži nākas saskarties ar konkurenci, kas viņiem vienkārši nav pa spēkam. Tā vietā, lai pārietu uz zemākām likmēm ar ne tik pieredzējušiem spēlētājiem, viņi dod priekšroku pro spēlētājiem, kas to vien vēlas.

4. Spēlē uz pārāk augstām likmēm. Nekas cits neiedragā spēlētāja pārliecību un banku vairāk kā spēlēšana uz naudu, ko viņš nevar atļauties zaudēt. Cilvēks vienkārši nevar pieņemt gudrus un objektīvus lēmumus, ja visu laiku jāpiedomā pie tā, kā, piemēram, samaksās īri, ja uz galda neatklās vajadzīgo kārti. Ir ļoti svarīgi, lai spēlētājs justos komfortabli ar naudu, ko liek uz spēles - tādā veidā viņš varēs pilnībā koncentrēties spēlei, nedomājot par kādām citām blakus lietām.

5. Iesaistās pārāk daudz izspēlēs. Lielākā daļa iesācēju iesaistās vairāk izspēlēs nekā vajadzētu un nesaprot, ka svarīgi iesaistīties spēlē tikai tad, kad kārtis vai situācija to no viņiem prasa.

6. Uzmani savu ego! Tu neesi tik labs, kā tev varētu šķist! Diena, kad sapratīsi, ka neko nezini par pokeru, iespējams, būs diena, kad beidzot iemācīsies ko jaunu. Ir ļoti svarīgi būt objektīvam pret savām pokera prasmēm un saprast, kur vēl kaut kas jāpieliek.

7. Pacietības trūkums. Ja spēlē pokeru kā nākas, tad nekur neizsprukt no garlaicības pilniem brīžiem, gaidot labākas kārtis. Iesācējiem bieži nav pacietības gaidīt, tāpēc viņi, garlaicības mākti, iesaistās spēlē ar gandrīz jebkuru kāršu kombināciju.

8. Pārāk daudz blefo. Daudzi iesācēji, saskatījušies filmas, domā, ka viss pokerā grozās ap blefošanu. Viņi uzskata, ka, ja turpinās visus pārsolīt, tad agrāk vai vēlāk pretspēlētāji padosies. Problēma tikai tāda, ka spēlētāji ar ieradumu bieži blefot tiek ļoti ātri atklāti, un pretinieki to steidz izmantot.

9. Paškontroles zudums (tilts). Spēlētājs, kuru skāris ''tilts'' zaudē pārliecību pār savu spēli un iesaistās muļķīgās izspēlēs, ko parasti nedarītu.

10. Alkoholisko dzērienu lietošana spēles laikā. Lai pie galda pieņemtu saprātīgu lēmumu, ir jābūt ar skaidru galvu. Tā nav tikai sagadīšanās, ka kazino piedāvā bezmaksas dzērienus - tie aptumšo Tavas spriešanas spējas.

Raksta pirmavots: pokerplayer.co.uk

  +2 [+] [-]

, 2011-01-13 00:46, pirms 10 gadiem
Njaa...lika man aizdomāties par savu spēli....

     [+] [-]

, 2011-01-25 17:41, pirms 10 gadiem
nu pa tiesi alkohols, pacietiiba, un peec zaudeejumu seerijas nevar apstaaties! Shie pamatpunkti ir jaieveero!