Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:777, Did:0, useCase: 0

MPS Dublina €500 turnīra 1a dienā piesakās vien 7 spēlētāji

Pēc veiksmīgā MPN Pokera Tūres Dublina turnīra, kurā par uzvarētāju kļuva Daniels Taihs par ko viņš saņēma €53'845. Turnīra organizatori prognozēja, ka arī €500 vērtajā MPS Galvenajā turnīrā būs samērā liels spēlētāju skaits par ko liecina fakts, ka iepriekšējos paziņojumos prognozētais balvu fonds šim turnīram ir €250'000. Tomēr kā rāda realitāte, tad ne viss vienmēr izdodas kā iecerēts, un par to liecina fakts, ka MPS Galvenajā turnīra 1a dienā pieteicās vien 7 spēlētāji.

Sākotnēji bija plānots, ka turnīra pirmajā dienā būs astoņi spēles līmeņi, taču tas tika samazināts pēc tam, kad turnīra bija atlikuši vien 2 spēlētāji - Deivids Okelijs un Fintans Gevins.

Šodien pl. 16.00 sāksies 1b diena un kā stāsta turnīra organizatori, tad viņi paredz, ka tajā piedalīsies vismaz 90 spēlētāji, starp kuriem ir 57 online kvalifikācijas turnīru uzvarētāji un 15 dzīvo kvalifikācijas turnīru uzvarētāji.

Redaktora piezīme: Vēlies spēlēt pokeru online? Nāc un spēlē vienīgajā Latvijā licencētajā pokera istabā - Olybet Pokers.