Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:777, Did:0, useCase: 0

Zivs vs. Haizivs

Zivs ir spēlētājs ar ļoti mazām zināšanām pokerā. Nespēj novērtēt spēli un tās matemātisko nepieciešamību. Zivij, pokers ir vairāk azartspēle un blefošana. Šāda veida spēlētājiem piemērotāka spēle ir bingo.

Haizivs

Pokera haizivs ir pieredzējis pokera spēlētājs. Haizivs ir guvušas šajā spēlē pietiekami pieredzes un zina visas iespējas un varbūtības. Haizivs zina kad spēlēt un kad blefot. Bet tāpat viņa zina arī, kad labāk izstāties un neturpināt.

Dēļ šīm daudzajām un dažādajām zivīm pokera pasaule ir tik dzīvīga un ienesīga. Zināms, ka šī pasaule ir enerģijas pārpilna un aizraujoša, spēlējot pie viena galda ar pokera leģendām. Vai būtu interesanti, ja viņi spēlētu viens pret otru, dienu no dienas? Tas nebūtu diez ko ienesīgi. Tev pašam ar laiku apniktu spēlēt ar spēlētājiem, kas ir vienā līmenī ar tevi.

Zivs ir tā, kas vienmēr mums sniedz peļņu. Zivis pokerā ir zelta raktuves. Viņas var salīdzināt ar bankomātiem, bet tikai pokerā. Jo vairāk zivju, jo vairāk naudas pieplūdums.

Lūk, realitāte. Mēs visi uzsākam kā zivis. Gandrīz katras zivs aizsākumi ir aptuveni vienā līmenī. Redzēja kaut kur pa TV un nolēma izmēģināt savu veiksmi. Vai, arī kāds draugs ieteica!

Kaut kā tā mēs sākām visi. Mēs iemīlējām šo spēli, bet tai pat laikā pietiekami to nenovērtējām. Katram ir jāiziet cauri zivs posmam, lai kļūtu par haizivi. Mācāmies no savām kļūdām, tās analizējot un uzlabojot. Tev ir jāapgūst pokera matemātiskā puse, visas iespējas, varbūtības un lietas, ko labāk nedarīt. Ir tik daudz ko apgūt, lai uzlabotu savu pokera spēli. Jo ātrāk tiksi vaļā no zivs statusa, jo labāk.

Tagad viss atkarīgs no tevis. Vai nu vēlies turpināt peldēt pa upi kā zivs, vai tomēr sasniegt ko vairāk?

Avots: pokers.info