Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:777, Did:0, useCase: 0

Vakardienas pelnošākie pokera spēlētāji - Fils Aivijs un Viktors Bloms

Pēc HighStakesDB portālā pieejamās informācijas par vakardienas pelnošākajiem spēlētājiem online pokerā kļuva Fils Aivijs un Viktors Bloms, kas lielāko daļu savu dienas guvumu nopelnīja pie $1k/$2k 2-7 Triple Draw galdiem.

Fils Aivijs lielāko daļu no naudas nopelnīja rīta sesijā, spēlējot gandrīz 9 stundas pie galda Landi II viņa guvums bija $88 tūkstoši. Pie gada bez Fila Aivija bija tādi spēlētāji kā Isildur1, Trueteller, donthnrmepls, , thecortster un joiso.

Pēc nospēlētām vairāk kā sešām stundām spēlētāji atvēra otru galdu, kurā Aivijs 2 stundās un 20 minūtēs nopelnīja vēl $62.K tūkstošus, kas viņam ļāva dienu pabeigt ar $158.6 tūkstoši lielu peļņu un viņš kļuva par dienas pelnošāko spēlētāju.

Savukārt par otru dienas pelnošāko spēlētāju kļuva Viktors "Isildur1" Bloms, kas dienu pabeidza ar $138.9 tūkstošus lielu peļņu. Sesijas sākumā gan Viktors pamatīgi zaudēja un jau likās, ka viņš būs starp dienas lielākajiem zaudētājiem, tomēr viss mainījās, kad viņš uzvarēja pāris lielās izspēlēs, kas viņam ļāva dienu pabeigt ar pozitīvu bilanci. Aplūkojot rezultātus kopš otrdienas var redzēt, ka Viktors online pokerā pāris dienās atkal ir nopelnījis vairāk kā pusmiljonu dolārus.

Lūk arī vakardienas lielāko uzvarētāju saraksts TOP 4...

RaiseOnce +$158.6k
Isildur1 +$138.9k
TILTMENOT +$70.9k
thecortster +$65.1k

Redaktora piezīme: Vai vēlies arī kļūt par pelnošu spēlētāju? Pievienojies Latvijā vienīgajai licencētajai pokera istabai - Olybet Pokers.

     [+] [-]

, 2015-10-09 16:28, pirms 6 gadiem
Cik atceros, čapiņš rakstīja, ka par sportu atzīts tikai turnīru pokers.

  +1 [+] [-]

, 2015-10-11 00:14, pirms 6 gadiem
arvils rakstīja: Cik atceros, čapiņš rakstīja, ka par sportu atzīts tikai turnīru pokers.
Čapiņš par naudu nopublicēs jebkādu mēslu.