Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:777, Did:0, useCase: 0

Pot Limit Omaha stratēģija pirms flopa (sākuma kombinācijas).

Daudzi spēlētāji, kuri sāk spēlēt Omahu pēc tam, kad ir iemācījušies spēlēt Texas Holdem pieļauj daudz kļūdas izvēloties pirms flopa stratēģiju un kārtis ar kurām spēlēt.

Viens no lielākajiem iemesliem kāpēc OMAHā kombinācijas ar kurām spēlēt ir jāizvēlās īpaši āpdomāti ir tāpēc, ka atšķirībā no Texas Holdem, kurā ir iespējamas 1326 dažādas sākuma kombinācijas, OMAHā ir iespējamas 270275! dažādas sākuma kombinācijas.

Tieši tāpēc iesācēji pieļauj lielu kļūdu mēģinot izspēlēt pārāk daudz sākuma kombinācijas. Tomēr OMAHā nevar noteikt, kura ir pati spēcīgākā sākuma kombinācija, jo to ir pārāk daudz! Lai gan ir vairākas kombinācijas, kuras uzskata par spēcīgākajām.

Tās ir kombinācijas kurās ir 2 kārtis no viena masta un 2 kārtis no cita masta, piemēram divi erceni un divi pīķi. Tas tā ir tāpēc, lai varētu "izflopot" vai "noķert" vēlāk "flush" (5 vienāda masta kārtis). Protams divām no kārtīm sākuma kombinācijā ir jābūt dūžiem, lai, ja sanāk "flush", tad, lai spēlētājs ir pārliecināts, ka viņa "flush" ir stiprākais. Par pārējām divām kārtīm domas dalās. Bet populārākie ir 2 varianti, JT vai KK.

Tātad labākās sākuma kombinācijas varētu būt: AxAyKxKy un AxAyJxTy (x,y-masti). Vēl ļoti spēcīgas kombinācijas ir tā sauktie "rundowns" vai latviski runājot 4 kārtis, kuras nāk pēc kārtas, piemēram, 9x8x7y6y, tomēr neaizmirstiet, ka, lai šīs kombinācijas būtu patiešām spēcīgas tām arī ir jābūt divos mastos, tomēr, "flush" gadījumā būtu jāizvairās no izspēlēm, kurās ir jāiegulda daudz nauda, jo kāda, var būt stiprāks "flush"!!!

Manuprāt, nākamajā kategorijā ietilpst kombinācijas, kuras sastāv no 2 pāriem, piemēram, QQJJ (arī divos mastos), jo var sanākt sets (3 vienādi), kas OMAHā ir iespējams katrā piektajā reizē ar šāda veida sākuma kombināciju. Tomēr jāizvairās būtu no 2 pāriem, kuri ir 6655 vai zemāki, jo daudzos gadījumos, kad "noķersiet" setu kādam iespējams būs lielāks sets!

Kura ir spēcīgākā kombinācija pirms flopa pēc jūsu domām?

  • 27

  • 14

  • 5

  • 24


Slēpts komentārs no bloķēta lietotāja

     [+] [-]

, 2011-01-05 20:00, pirms 10 gadiem
tik daudz es sapratu pēc pirmā potlimit omahas turnīra

  -1 [+] [-]

, 2011-01-05 20:05, pirms 10 gadiem
kristapsstar rakstīja: tik daudz es sapratu pēc pirmā potlimit omahas turnīra
malacis bet citi nesaprot...

  -1 [+] [-]

, 2011-01-05 21:05, pirms 10 gadiem
un pēc atbildēm aptaujā var redzēt, ka ir tādi, kas neko nesaprata

  +1 [+] [-]

, 2011-01-05 21:28, pirms 10 gadiem
Mjā, nu tas kas te rakstīts ir vnk loģiski. Ja to nesaprot spēlējot pokeru tad diezko tālu netiksi x)

  -1 [+] [-]

, 2011-01-05 22:00, pirms 10 gadiem
Onslovs rakstīja: Mjā, nu tas kas te rakstīts ir vnk loģiski. Ja to nesaprot spēlējot pokeru tad diezko tālu netiksi x)
Raksts ir domāts ieācējiem! Bet nākamajā rakstā vairāk tiks aprakstīta spēle pirms flopa, ne tikai sākuma kiombinācijas + būs arī ieskats flopa spēles stratēģijā