Layout: current: getMobLayoutSmall (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getMobLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:901, Did:0, useCase: 0

Poker
2

Re-buy turnīri - labi vai slikti!?

Šajā rakstā mazliet par re-buy turnīriem un to plusiem un mīnusiem.
Omaha Hi/Lo roka

Omaha Hi/Lo noteikumi!

Omaha Hi/Lo ir pokera spēle ar četrām kārtīm,tāpat kā Omaha High,bet atšķirība ir tā, ka Omaha Hi/Lo spēlē ir iespēja savākt arī zemāko kombināciju un saņemt pusi no spēles bankas. Šeit īsumā būs aprakstīti spēles noteikumi un arī padomi ar kādām kārtīm nevajadzētu spēlēt.
8

Grāmatas par pokeru.

Viens no lieliskākajiem veidiem kā mācīties pokeri ir lasot grāmatas (protams, neskaitot praktiskās nodarības) Zemāk aprakstītās grāmatas ir domātas Texas Hold’em spēlētājiem. Bez šīm grāmatām ir pieejamas protams arī grāmatas par pārējiem pokera spēles veidiem – Seven Card Stud, Five Card Stud, Omaha, Omaha H/L. Tomēr šeit dotajās grāmatās būs norādījumi un mācības par Texas Hold’em pokera spēli. Tomēr, mums ir pieejama informācija par grāmatām, kurās ir atrodama informācija par pārējo pokeru spēļu veidiem un stratēģijām.
3

Blefošanas stratēģija - Labākās pokera blefošanas stratēģijas

Blefošana bez šaubām ir viena no interesantākajām pokera jomām. Piekrāpt savu pretinieku, liekot domāt, ka Tev ir labākas kārtis nekā tas patiesībā ir, un tādējādi, liekot viņam atmest uzvarošo kombināciju, var būt ļoti aizraujošs un vērtīgs process. Taču blefs ir ne vien azarta avots, bet arī panākumu atslēga ceļā, lai kļūtu par veiksmīgu pokera spēlētāju.
Bodo Sbrzesny

Pokera stratēģija kopā ar PartyPoker pro Bodo Sbrzesny: Turpinājuma likme

Tie vienmēr nav lieli poti, kas dos tavus ilgtermiņa ienākumus. Ir daudz svarīgāk savākt daudzus mazus potus, nekļūstot pārāk pārdrošam. Ļoti svarīgi, lai to sasniegtu, ir apgūt turpinājuma likmi.
Tristans Veids

Likmju izmēri kopā ar Tristanu Veidu

Tristans Veids spēlē dzīvo pokeru, kā arī tiešsaistē, kurš viņš pazīstams ar segvārdu „cre8ive”. Vēl viņš ir DeepStacks University instruktors, kur viņš māca visu sākot no pamatiem un beidzot ar augstākā līmeņa stratēģiju. Veids piekrita kopā ar PokerNews parunāt par likmju izmēriem.

Dzīvie pokera turnīri vs. Tiešsaistes pokera turnīri

Pat ja tu esi tikai tiešsaistes pokera spēlētājs, nekas nelīdzinās spēlēšanai pie īstiem pokera galdiem, it sevišķi, ja tiek salīdzināti pokera turnīri. Tā var būt ļoti uzmundrinoša sajūta kad tu pirmo reizi pieskaries izdalītajām kārtīm un saviem sākuma čipiem. Bet starp tiešsaistes un dzīvajiem turnīriem ir vairākas būtiskas atšķirības, ne tikai aprīkojuma ziņā. Šeit sekos dažas būtiskākās atšķirības, kuras paturēt prātā nākamreiz, kad dodies pārbaudīt savus spēkus pie pokera galdiem ārpus savas mājas drošajām sienām.
1

Pokera psiholoģija - Baiļu kontrolēšana pie pokera galda

Noslēgsim fokusēšanos uz bailēm un nemieru pie pokera galda atceroties, ka lielākā daļa fiziskās un psiholoģiskās izmaiņas, ko rada bailes, ir nepiespiestas. Jūs neapzināti palielināt sirds ritmu, jūs neapzināti izmaināt sejas izskatu, kad riverā noķerat perfektu kārti. Der atcerēties, ka lielākā daļa nepiespiesto reakciju var tikt kontrolētas, taču tas nāk ar pieredzi un praktizēšanos. Fiziskās reakcijas sevī ietver muskuļu saraušanos, krūts palielināšanās pateicoties paātrinātai elpošanai, kas rodas no paātrinātas sirds pukstēšanas, acu izplešanās un zīlīšu sašaurināšanās. Pokerā, kad kādam ir spēcīga roka, tas parasti ir gatavs konfrontācijai un var izpaust kādu no augstākminētajām reakcijām; tā ir kaujas gatavība. Kad spēlētājs blefo, jūs varat pamanīt nemieru, bet ja jūsu pretinieks taisās nomesties, ja jūs pārliksiet viņa likmi, tad viņš var izskatīties pilnīgi mierīgs.
5

Pokera etiķete

Lieta, kas jāzina ikvienam pokera spēlētājam - etiķete jeb kā uzvesties pie kāršu galda.

Zivs vs. Haizivs

Zivs ir spēlētājs ar ļoti mazām zināšanām pokerā. Nespēj novērtēt spēli un tās matemātisko nepieciešamību. Zivij, pokers ir vairāk azartspēle un blefošana. Šāda veida spēlētājiem piemērotāka spēle ir bingo.