Layout: current: getMobContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getMobContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:2914, Did:0, useCase: 3

Autors: Andris Liepa

Video: #133 Ārpus kadra: Latvijas izlases fizioterapeits par traumu ķīmiju un tendencēm

Podkāstā "Ārpus kadra - ar skaidru skatu!" viesojās fizioterapeits Ivars Ikstens, kurš šovasar bija sieviešu un vīriešu izlašu treneru kolektīvā. Ikstens dalījās ar savu skatījumu uz PK, kur Latvijas izlase sensacionāli ieguva 5. vietu, darbu ar Latvijas izlases spēlētāju traumām vasaras gaitā un turnīrā, savu ievadu basketbolā un iegūtajām zināšanām savā profesijā.

4:20 Par ceļu līdz Latvijas vīriešu izlases treneru kolektīvam
21:10 Dalība PK basketbolā un izlases sagaidīšana pie Brīvības pieminekļa
53:00 Traumas Latvijas izlasē, trenera Lukas Banki vēstījumi spēlētājiem.

Podkāstu "Ārpus kadra - ar skaidru skatu!" atbalsta pasaules optikas tehnoloģiju līderis "Zeiss Vision Center Latvija".


Foto: LBS , LFF , AFP/Scanpix, F64
4

Ārpus kadra: nopietni nenopietnās balvas, godi un negodi

Podkāstā "Ārpus kadra" kopā ar Sportacentrs.com pārstāvjiem Ulvi Broži un Rolandu Eliņu gada nogalē studijā bija arī portāla galvenais redaktors Jānis Celmiņš, un kopīgiem spēkiem izdevās turpināt tradīciju un noskaidrot 11 nomināciju galvenos kandidātus, apkopojot aizvadītajā gadā notikušo un pieredzēto.
Miks Indrašis. Foto: Rīgas "Dinamo"
22

Pēc vienas sezonas Rīgas "Dinamo" Indrašis atkal skatās ārzemju virzienā

Rīgas "Dinamo" sastāvā atgriežoties uz vienu sezonu, kas komandai bija ļoti neveiksmīga, latviešu uzbrucējs Miks Indrašis atkal skatās ārzemju klubu virzienā. Portāla Sportacentrs.com podkāsta "Ārpus kadra" jaunākajā epizodē viņš norādīja, ka prioritāte ir Kontinentālās hokeja līgas (KHL) vienības, taču būtu gatavs palikt arī Rīgā, ja jūtami palielinātu viņa atalgojumu.