Layout: current: getMobContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getMobContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:2914, Did:0, useCase: 3

Autors: Elmārs Pēterāns

Video: #137 Ārpus kadra: 58 miljoni renei, regbija PK, "Zeļļu" uznāciens

Jauna nedēļa, jauna epizode. "Ārpus kadra – ar skaidru skatu" atgriežas pie skatītājiem un klausītājiem. Ciemos žurnālists un regbija komentētājs Raimonds Rudzāts un "Rīgas Zeļļu" ģenerālmenedžera asistents Reinis Lācis. Parunāsim par basketbola olimpiskās kvalifikācijas rīkošanai atvēlēto naudu, Siguldas trases 58 miljoniem, Pasaules kausa regbijā noslēgumu un "Zeļļu" uznācienu Latvijas basketbolā.

Raidījumu "Ārpus kadra – ar skaidru skatu" atbalsta pasaules optikas tehnoloģiju līderis "Zeiss Vision Center Latvija" un Aizdevums.lv.


, 2023-11-01 21:02, pirms pusgada
Kāpēc jau mēnesi nav bijis podkāsts Basketstudija 2+1, kurā viens no vadītājiem ir Reinis?
, 2023-11-02 17:12, pirms pusgada
Kāds Jums viedoklis par to, ko teica Ekmanis, ka tas ir bullshit, ka vajag 58mio. 15 gadi atpakaļ bija nepieciešams 600k, tagad jāpierēķina inflācija un max 3mio būtu trases pārbūve. Ja viņam ir informācija, vai tad nebūtu jādalās ar kontaktiem, jo arī Zinčam sirdi sildītu, ja OS notiktu pie mums, protams, ne jau par tādu cenu!
, 2023-11-02 18:38, pirms pusgada
Rudzāts manā skatījumā,labākais vai vismaz interesantākais sporta žurnālists Latvijā. Vismaz nebaidās nekad arī uzdot sāpīgos jautājumus,respekts par to!
, 2023-11-02 18:39, pirms pusgada
Barca Nr.1 rakstīja: Kāds Jums viedoklis par to, ko teica Ekmanis, ka tas ir bullshit, ka vajag 58mio. 15 gadi atpakaļ bija nepieciešams 600k, tagad jāpierēķina inflācija un max 3mio būtu trases pārbūve. Ja viņam ir informācija, vai tad nebūtu jādalās ar kontaktiem, jo arī Zinčam sirdi sildītu, ja OS notiktu pie mums, protams, ne jau par tādu cenu!
Lai zinča pats meklē to naudu,ja viņam baigi vajag vai arī,lai Siguldas pašvaldība sponsorē,jo Latvijai no tās olimpiādes nekāds labums nebūs tikai Siguldai un nezinu air baltic!
Foto: LBS , LFF , AFP/Scanpix, F64
4

Ārpus kadra: nopietni nenopietnās balvas, godi un negodi

Podkāstā "Ārpus kadra" kopā ar Sportacentrs.com pārstāvjiem Ulvi Broži un Rolandu Eliņu gada nogalē studijā bija arī portāla galvenais redaktors Jānis Celmiņš, un kopīgiem spēkiem izdevās turpināt tradīciju un noskaidrot 11 nomināciju galvenos kandidātus, apkopojot aizvadītajā gadā notikušo un pieredzēto.
Miks Indrašis. Foto: Rīgas "Dinamo"
22

Pēc vienas sezonas Rīgas "Dinamo" Indrašis atkal skatās ārzemju virzienā

Rīgas "Dinamo" sastāvā atgriežoties uz vienu sezonu, kas komandai bija ļoti neveiksmīga, latviešu uzbrucējs Miks Indrašis atkal skatās ārzemju klubu virzienā. Portāla Sportacentrs.com podkāsta "Ārpus kadra" jaunākajā epizodē viņš norādīja, ka prioritāte ir Kontinentālās hokeja līgas (KHL) vienības, taču būtu gatavs palikt arī Rīgā, ja jūtami palielinātu viņa atalgojumu.