Layout: current: getMobLayoutSmall (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getMobLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:658, Did:0, useCase: 2

Aleksandra Samoilova un Mārtiņa Pļaviņa duelis pie tīkla
Foto: FIVB
17

Latviešu duelī Samoilovs/Šmēdiņš sagrauj Pļaviņu/Regžu

Longbīčas "Grand Slam" turnīra astotdaļfinālā savā starpā tikās abi vadošie Latvijas pludmales volejbola dueti. Intriga izpalika, Aleksandram Samoiovam un Jānim Šmēdiņam sagraujot Mārtiņu Pļaviņu un Haraldu Regžu ar rezultātu 2-0 (21:9, 21:15).
Mārtiņš Pļaviņš un Haralds Regža
Foto: FIVB
17

Pļaviņš un Regža pārspēj kanādiešus, pulksten 1:00 latviešu duelis

Longbīčas "Grand Slam" turnīra astotdaļfinālā būs vērojams Latvijas pludmales volejbolistu duelis. Mārtiņš Pļaviņš un Haralds Regža izslēgšanas turnīra pirmajā kārtā ar 2-0 (24:22, 21:16) pārspēja kanādiešus Kameronu Vīlanu un Maiklu Plantingu, bet astodaļfinālā cīnīsies pret Aleksandru Samoilovu un Jāni Šmēdiņu.
Haralds Regža
Foto: FIVB
5

Pļaviņš un Regža zaudē arī krieviem un izstājas no Klāgenfurtes

Latvijas pludmales volejbolisti Mārtiņš Pļaviņš un Haraldes Regža ar zaudējumu noslēguši Klāgenfurtes "Major" sērijas pamatturnīru. Latvieši ar rezultātu 0-2 (15:21, 11:21) piekāpās kanādiešiem Čeimam Šalkam un Benam Saktonam. Pēc tam sekoja arī zaudējums izslēgšanas spēļu pirmajā kārtā - trīs setos pret krieviem Konstantīnu Semjonovu un Vjačeslavu Krasiļņikovu.
Mārtiņš Pļaviņš un Haralds Regža
Foto: FIVB
4

Pļaviņam un Regžam pirmajā dienā uzvara un zaudējums

Ar negaidītu zaudējumu Klāgenfurtes "Major" sērijas turnīru sākušie Mārtiņš Pļaviņš un Haralds Regža, kuri, esot favorītu lomā, ar 1-2 (21:18, 18:21, 9:15) piekāpās mājiniekiem Martinam Ermakoram un Moricam Pristauzam-Telsnigam, otrajā mačā ar 2-1 (19:21, 21:15, 15:12) pārspēja kanādiešus Džošu Binstoku un Semu Šahteru.
Mārtiņš Pļaviņš 
Foto: FIVB
4

Pļaviņš un Regža Šveicē apstājas 1/16 finālā

Latvijas pludmales volejbolisti Mārtiņš Pļaviņš un Haralds Regža bez variantiem zaudējuši Gštādē (Šveicē) notiekošā FIVB Pasaules kausa ''Major'' sērijas posma pirmajā izslēgšanas turnīra kārtā.
Mārtiņš Pļaviņš un Haralds Regža
Foto: fivb.org
5

Pļaviņš un Regža pieveic spēcīgu Nīderlandes duetu, bet kapitulē amerikāņiem

Latvijas pludmales volejbolisti Mārtiņš Pļaviņš un Haralds Regža Gštādes pamatturnīra pirmajā spēlē smagā trīs setu apspēlēja nīderlandiešus Numerdoru un Varenhorstu, bet otrajā mačā zaudēja amerikāņiem Gibam un Patersonam.
Mārtiņš Pļaviņš un Haralds Regža
Foto: CEV
39

Pļaviņš/Regža zaudē un atvadās no olimpiskā sapņa

Kontinentālā kausa izcīņas fināls noslēdzies Latvijas duetiem. Izšķirošajā mačā Mārtiņš Pļaviņš un Haralds Regža ar 1-2 piekāpās austriešiem Aleksandram Hūberam un Robinam Zeidlam, kas nozīmē nekvalificēšanos Rio olimpiskajām spēlēm.
Haralds Regža
Foto: FIVB
1

Arī Pļaviņam un Regžam Olštinā divas uzvaras un zaudējums

Mārtiņš Pļaviņš un Haralds Regža šodien FIVB Pasaules kausa tūres ''Grand Slam'' sērijas pludmales volejbola turnīrā uzvarēja abās spēlēs.
Mārtiņš Pļaviņš
Foto: FIVB
3

Pļaviņam un Regžam neveiksmīga spēle pret kanādiešiem

Polijas pilsētā Olštinā notiekošo "Grand Slam" posmu ar zaudējumu sākuši Latvijas pludmales volejbolisti Mārtiņš Pļaviņš un Haralds Regža. Latvieši pamatturnīra pirmajā mačā ar 0-2 (16:21, 11:21) piekāpās Semam Pedlovam un Grantam O'Gormanam no Kanādas.
Haralds Regža
Foto: FIVB
6

Pļaviņam un Regžam neizdodas iekļūt ceturtdaļfinālā

Hamburgas "Major" sērijas turnīru devītajā vietā noslēguši Latvijas pludmales volejbolisti Mārtiņš Pļaviņš un Haralds Regža. Latvieši cīņā par vietu ceturtdaļfinālā ar 0-2 (18:21, 19:21) piekāpās Huanam Virgenam un Lombardo Ontiverosam no Meksikas.